Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 maja 2008, 20:26

no dla Aluni :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a ja dzis latałm po sklepah i mój mały olbrzymek - uwaga . buty z bartka - rozmiar 23 ........ pięknie .. pieluchy 6 .... bo 5 obciskały w udach - te taki lużnawe troche i ok ... ale co bedzie później :ico_noniewiem: nie ma większych ... hmmm ...
dobra ja obiecuj, ze wpadne później - do

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 maja 2008, 20:54

a ja juz po fryzjerze, odmieniona bo z grzywka, jutro moze jakas fote strzele jak troche oko podmaluje, bo bez makijazu to wygladam jakbym miała z nascie lat...
jutro bedzie zabiegany dzien, bo po reszte zakupow musze skoczyc i powoli cosik szykowac, chrzestna przyjdzie pomoc juz miesa popiec..kurna takie niby urodziny ale jak chce dogodzic wszystkim gosiom to troche latania jest..no ale w koncu roczek dziecka jest dla nas wielkim wydarzeniem, potem to dopiero " 18 " sie tak hucznie odprawia.. :-D

no to sie na dzis zegnam i tak jakos frekwencja tutaj spada :(
:516:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

09 maja 2008, 21:26

Wszystkiego najlepszego dla Alicji.

Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

09 maja 2008, 22:54

ano spada ... ja jestem zeby nie było ze sie nie pokazałam :-D
ladybird23, - dawaj zdjecia

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 maja 2008, 01:12

Hej!!!

Obrazek
Alicjo nasza z krainy czarów!!! dużo zdrowia, żebyś nadal była ukochanym dzieckiem swoich rodziców, żebyś była zawsze grzeczna i radosna!!! Ewcik a Ty rób jej rodzeństwo!!! :ico_haha_01:

Lady pokazuj się!!!

Gocha toż to kolos!!! :ico_haha_01:

Kulka gapo, jako możesz nie mieć zdjęcia...i dobrze, że o tym wspomniałaś to jutro na początek zafunduję sobie foteczkę z moją dzidzią!

Generalnie jestem po 2drinkach, narobiona jak osioł i siedzę...nie wiem na jakie licho!!! już odprasowane na jutro, rano tylko nakryję stół na bagatela 20osób, dogotuję ryż i wymieszam sałatki. A potem zrobię się na bóstwo z moją królewną.
Poza tym porażka, młoda marudzi jak jasna cholera i mam dość....
A teraz już lecę, buziaki!!!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

10 maja 2008, 20:03

no no no
jakie echhhoooooo :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

10 maja 2008, 21:57

echo dużawe :-D
a ja mam pytanie... bo zastanawiam się nad malutkim psem :-D 1,5kg hyyhyhyh ( york miniaturka - ale Duzy sie trochę burzy, że w zyciu z nim nie wyjdzie :-D nigdzie :-D ) a kotem - syjam - nigdy kota nie miałam i nie wiem .... teżz mały ...hmm..duzo problemów z kotem? co byscie polecały ??
bo jak sie kiedyz przeprowadzimy do domu ... to bedzie dog ... ale na razie ..hmmm ...no dziołchy????

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 maja 2008, 22:29

Cześć!!!

Gosia...ja psa, bo kotów nie lubię :ico_haha_01: Pies to taki "ludzki" hehehe...

Mam pytanie...czy ja muszę zminić Hani suwaczek? bo ciągle ma roczek...to chyba muszę zmienić...ale jak? nie pamiętam już...

I u nas po imprezie!!! powiem Wam, że było super! goście dopisali...Hania dostała świetne prezenty, najlepiej polubiła teletubisia Lalę...wpatruje się w nią jak w obrazek.
Jedzenia oczywiście została masa... :ico_olaboga: Pogoda rewelacja, normalnie upał jak w lato!!! dzieciaki baraszkowały na trawniku. Hanka świetna była mimo zamieszania. Spała nawet ładnie po południu, wieczorem też padła...ciekawe czy emocje w nocy nie wyjdą...hehehe.
Wybrała pierwszy kieliszek, potem różaniec i kasę :ico_haha_01: Ale prawie zapomnieliśmy o tym losowaniu przez zamieszanie. Jednak 18dorosłych i 5malutkich w sumie dzieci...plus 2dziewczynki 10-12lat...szok!!!

To pokażę kilka zdjęć...dużo nie mam, bo ja z małą, J z kamerą...więc muszę pozgrywać od mamy, brata i szwagierki...
to my :-D wszyscy goście
Obrazek

ja z córeczką
Obrazek
Obrazek

i z mężem też
Obrazek

i młoda się rzuca na kieliszek
Obrazek

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

10 maja 2008, 22:38

zbora śliczne zdjęcia. A Ty to jak modelka wyglądasz :ico_brawa_01: , kurdę zazdroszczę. Muszę się też wziąć za siebie.

Tutaj pusto bo wszyscy wykorzystują piękną pogodę? My dzisiaj wyszliśmy na spacer o 10 i wróciliśmy o 16 na kawę, bo goście przyjechali a po godzince dalej na dwór i dopiero przed 22 wylądowaliśmy w domu. Mały wykąpany i nakarmiony zasnął natychmiast. Mam nadzieję że nie będzie skutków złamania rytmu dnia.
Oki to i ja lecę spać do zobaczenia

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

10 maja 2008, 22:49

Oj faktycznie pusto....

zborra, lasko śliczna, ale fajna imprezka, no a córa Ci rośnie na lubiącą balangować :ico_oczko:

Gosia A, ostatnio gadałam na temat psów z koleżanką, a konkretnie na temat yorka - odradziła jako psa dla dzieci, bo sam jest jak dziecko, wiecznie do lekarzy z nim jeździ, bo a to oczy ropieją, a to biegunkę ma itp, a przy tym zazdrosny bardzo o jej syna. Ona polecała sznaucerka miniaturę, ale ja to tak naprawdę się na tym nie znam. Ja koty lubię, ale narazie to ani tego, ani tego mieć nie będziemy, bo mieszkanie małe i Sikor jeszcze nie dał się urobić :-D

A ja dziś w szkole, potem na małym spotkanku z koleżankami jeszcze z liceum, z jedną nie widziałam się 17 lat, bo tyle minęło od mojej matury :-D
I mam już teściową. I ogólnie miło, a jeszcze jedno, znowu 5 dostałam z tych moich wypocin psychologicznych :-D

Dobranoc, miłej niedzieli!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość