aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 maja 2008, 14:19

olala przeczytałam ten artykuł o tych 17 dzieciach :ico_szoking:
ale tak mi się wydaje że oglądałam o nich chyba jakiś program :ico_noniewiem: i całkiem nie źle sobie radzą.

karolas, katelajdka super z tą pogodą oby tylko tak było :ico_sorki:
Tylko tak sobie mylę ze coś na komary i inne fruwajstwo by się jakiś preparat przydał, polecacie coś?

[ Dodano: 2008-05-12, 14:24 ]
Zapomniałam Wam napisać :ico_sorki:

Byłam dzisiaj u szefa zakomunikować mu że od 1 czerwca chciałabym rozwiązanie umowy i powiem szczerze nie ciekawą miał minę hihi Powiedział, ze nie spodziewał się że odejdę i dobry pracownik mu odchodzi, ale kariery mi blokował nie będzie i jak zdąży to papiery dostanę, bo musi kogoś przyjąć na moje miejsce a ja robię na dwóch etatach i wogóle.
Ja mam w sumie wolną rękę bo mogę przejść albo 1 czerwca albo 15 czerwca
kurczę szczerze nie spodziewałam się tego, ze tak go to zwali z nóg.
Mógł więcej płacić nie musiałby szukać nowego pracownika co nie??
Rozmawiałam tez już z moim nowym szefem i w porządku sie gość zapowiada :ico_brawa_01: Elastyczny i wogóle sympatyczny, widać że da się z nim dogadać... Po prostu rewelka!!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 maja 2008, 16:14

aga, katelajdka
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 maja 2008, 16:16

Ale dziewczyny napisaliscie duzo, miałam duzo do czytania

Zdjęcia są super

Mały spał tylko przez godzine i teraz wróciliśmy, myślałam uśnie, a on rozrabia w łóżeczku, to chyba idziemy spowrotem
ja już nawet opaliłam się sporo :-)

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

12 maja 2008, 16:31

Dawno mnie nie było i jeszcze torchę mi zajmie aż doczytam wszytskie wasze wypowiedzi. Jestem przeszczęśliwa, że wreszcie mężuś mi odblokował dostęp do forum, co prawda ciężko było, talerze i cała zastawa stołowa latała po domu i chyba dało mu to do myślenia :ico_haha_01: . Tak więc jak już jestem to się wygadam a co mi tam. :-) Starszy poszedł w styczniu do przedszkola i zaczęły się schody bo non- stop chorował, myślałam,że jak się ociepli to już luzik będzie i więcej skorzysta a tu nic znów siedzi w domu i jest chory :( do tego Borys się też zaraził i teraz mam dwie małe choróbki w domu. Z mężem stwierdziliśmy, że rezygnujemy z posyłania Cezarego do przedszkola bo w sumie jakby wszytskie dni podliczyć to pewnie wyszłoby niecałe 2 miesiące, a to za mało jak na to, że full kasy pałacimy( bo to prywatne), niestety za późno już na zapis do państwowego tak więc mam lekkiego dołka i się zastanawiam co dalej robić. Mały tak polubił przedszkole,że nawet sam już o 7 wstawał a po nie chciał wracać do domu i musiłam go przekupywać :ico_haha_02:. A mój malutki 15 miesięczniaczek nauczył się włazić na niżesze krzesła, pudła i co mu tylko podejdzie po nóżki :ico_szoking: teraz muszę jeszcze bardziej na niego uważać :)
Zazdroszczę WAM tej majóweczki, ja też prawdopodobnie pojadę nad morze z dzieciarnią i zamki z piasku będziemy budować! Jak mi się uda postram się załaczyć fotki z mojej majówki 30.04-04.05 , muszę sobie przypomnieć jak się te fot wkleja :ico_noniewiem: . To tyle pędze do prasowania bo Borysek śpi a Cezarek rozabia hihihihi

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 maja 2008, 19:29

Kajunia25, ładne zdjęcia - wydaje mi sie ze dopiero pierwszy raz wklejasz swoje? Ale laska jestes!
aga0406, fajnie że szef w porżadku - dla mnie tez wazna jest atmosfera w pracy. A teraz ja dostałam jeszcze jedno zlecenie do uaktualniania i pozycjonowania strony - tak wogóle to zapraszam zajrzyjcie www.100dola.com i tak mysle ze jeszcze kilka i niezła pensje bede miała :)

Dziewczyny miałyśmy jakas prase zawiadomic o naszym spotkaniu i co?
Co proponujecie to moge porozsyłać maile

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 maja 2008, 20:45

quinck
Dzięki hihi, nie pierwszy raz swoje foto już umieszczam - były zdjęcia z tamtych wakacji, spacerków, naszego Ślubu :ico_haha_02: itp.

[ Dodano: 2008-05-12, 20:48 ]
Dziewczyny mam pytanko, może je już kiedyś zamieszczałam ale nie pamiętam dokładnie więc spytam się: chodzi o wywoływanie fotek przez internet.. Dziewczyny jak praktykujecie taką formę to ile odbitki kosztują, czy opłaca sie bardziej niż u fotografa osobiście i jak to potem wysyłają.. i jak się płaci?? Z góry dzięki za odp. :-D

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 maja 2008, 21:16

hejka wam moje koleżanki, nareszcie chwila wolnego czasu i mogę zajrzeć,
weekend miałam uff okropny i dobrze, że sie już skończył. W sobote zajecia od 8 rano do 20 wieczorem, więc w domku byłam przed 22, zmeczona, niewyspana i wogóle a tu jutro też trzeba było wstać przed 6 rano, a tu telefon od siostry że szwagrowi auto się popsuło i czy nie pojadę po niego do Swarzędza... no nie miałam wyboru, jak tu odmówić (mama moja została z Agatką, a mój tato i mąż zrobili grila wypili po piwku to nie mogli kierować), więc do domku wróciłam po 1 w nocy więc spałam niecałe 5 godzin, a w szkole męczarnia na każdych zajecia uff no nie mogłam się karolas do Ciebie "zerwać" nie dało rady...ale jak wspomniałam teraz w niedzielę przyjadę z moją gwiazdą. Wczoraj cały dzień praktycznie byłyśmy na dworze, no dziś też i najsmieszniejsze jest to że Agatka najchetniej to by wogóle do domu nie szła, jak idziemy w stronę drzwi to już mów "nie nie" i kiwa główką hihi
Teraz zrobiła się taka mądralińska że szok hehe zaskakuje mnie na każdym kroku....
karolas super foteczki, naprawdę a jak Ci te autko pasuje :-) Albo o ty do autka :-)

[ Dodano: 2008-05-12, 21:20 ]
olala pamiętaj że ja za każdym razem będę Ci powtarzać że ta Twoja mała księżniczka jest po prostu prze prze prześliczna :ico_brawa_01: Zdjecia są super, kurcze naprawdę pogratulować tatusiowi (no i Tobie) takiej słodkiej pociechy
kajunia Twoja córeczka jest też śliczniutka, to chyba po Tobie urodę odziedziczyła :ico_brawa_01: Powiedz Ty chyba też młodziutka jesteś co nie? Tak po zdjeciach widzę hihi bo ja też do tych młodszych się zaliczam więc tak pytam:-)

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

12 maja 2008, 21:24

Dorota
Witaj, dzięki za miłe słowa :ico_wstydzioch:
Ja chyba do tych najmłodszych nie należę :ico_oczko: - rocznik '82..

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 maja 2008, 21:25

kelly Z okazji urodzin przyjmij spóźnione życzonka: zdrowia, szczęścia, uśmeichu, radości, spełnienia marzeń i samych szczęśliwie spedzonych chwil!!!! :ico_tort:
anilewe kurcze ale fajne foteczki wkleiłaś z tej wyprawy do ZOO, tak sobie teraz myślę że muszę mężulka namówić na wyprawę z Agatką do ZOO, bo to chyba będzie wielka frajda dla niej zobaczyć tyle zwierzątek, zwłaszcza że teraz nasze maluchy stają się takie "ciekawskie"
elepati miło Cię znów "widzieć" :-)

[ Dodano: 2008-05-12, 21:26 ]
kajunia hehe a ja to bym Ci dała hmm ze 22 :-D
Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam, bo nie uważam żadnej z was za "stare" broń Boże, nie to miałam na myśli, ale myślę że wiecie :-))))

[ Dodano: 2008-05-12, 21:29 ]
spotkanie zaczynam się smutać już jak tak czytam jak sie cieszycie i wogóle tym spotkaniem, a mnie nie będzie, tak bardzo chciałabym być tam z wami, ale o tym to juz pisałam i musicie mi to wybaczyć bo pewnie jeszcze nie raz napiszę...
Kończę na dziś, muszę odespać weekend, mam nadzieję że jutro też będzie ładnie
PAPAPA

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 maja 2008, 21:43

OLALA wiesz co my bylismy na plazy nad tym jeziorkiem jak sie jedzie od strony POznania to własnie w lewo sie skręca koło tej wysepki co autobus staje tam ;). A na prawo pojechalismy te nonono chaty sobie poogladac,norlamnie ta chyba druga czy pierwsza z brzegu to jaks rezydencja normalnie z zdębiałam ;)
I tam własnie na prawo za ta rezydencją pojechalismy do lasku uczyc kacpra i tam mega piaszczyste drogi były i taka jedna plaza co za szlaban sie szło i łowili tam rybki wiec tam długo nie bylismy hi hi co by dzieciaczki rybek nie płoszyły ;)
Ale za to na tych piaszczystych drogac maz mi mowi-jest niezly ale co tam, no to bebe pokaz jaki z ciebie kierowca rajdowy i se zaszalej hi hi. No to ja nie czekajac i nie zastanawiajac sie dlugo jedyneczk,dwojeczka i maz mi mowi teraz sie rozpędz i kręc mocno kierownica zobaczysz jak ci tyłek bedzie rzucac hahahahahahah-no i było naprawde gites hi hi adrenalinka taka ze nie wiem fajnie było choc troszke poczuc sie jak na rajdzie w tym piachu bo mega tam piachy byly .
Oj pewnie pomyslicie ale nieodpowiedzialna macocha ze mnie z dziecmi tak wariowac nie no to tylko na tym odcinku w lesie gdzie wiedzialam ze mozna sobie pozwolic no i tez bez przesadyzmu bo dzieciaczki w fotelikach z tyłu przeciez ;)
ale Kacpi miał radoche ze hej-mama rajdowiec,tata zreszta tez a co tam nie bede go kryc bo tez sobie poszalał
ogolnie bardzo sioe ciesze z tego ze maz jest elastyczny i nie boi sie mi dawac autka jak niektorzy faceci ;). Moj ojciec np to mi nigdy swojego samchodu nie dał, przynajmniej nie tego nowego bo innym kiedys mi dał ;)
No wiec to jest super ze mezulek tak w ogole nic nie mowi,ja jezdzę czesciej od niego po miescie,on to weekendowo hi hi nas wozi no i z tym mnie zaskoczyl w tym lesie ze mam sobie poprobowac jak to jest jak tyłek rzuca bo moze mi sie to kiedys przydac np. jak w zimie jakis poslizg czy cos hi hi hi dobre co? ;)

Wkleje fotki z tej plazy nad ktorą bylismy okolo 15.30 jakos tak troche widac to jeziorko to moze skojarzysz czy tez nad tym byliscie?
DOROTA Amelcia tez zaczyna szopki odstawiac jak wracamy do domciu jak tylko ją wyjme z wozka w parku to potem usiasc nie chce hi hi i musze ją czyms przekupic np. paluszkami ;)
OOj to weekend faktycznie nienajlepszy miałas ale masz dobre serduszko i to ci sie odpłaci ;)
No i jak co to widzimy sie niedługo,raczej powinnismy byc w ten weekendzik w domciu ale jeszcze sie zgadamy co i jak :)
ELLEPATI-PATRYCHA No kurcze jak mi dziwnie cie tu widziec na tym TT hahahahahahaha
BO LASECZKI NIE WIEM CZY PAMIETACIE ALE ELLEPATI to moja kumpela z liceum znamy sie kupe lat hahahahahahahhaa. No i co teraz jak potłukłas zastawe to na czym zjemy tego grilika hahahah acha no i grila jeszcze w dodatu brak :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
OLALA Fotki plazy dla ciebie ;)
Ostatnio zmieniony 12 maja 2008, 22:01 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość