Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

06 maja 2008, 11:20

witajcie :-)

troszku mnie tu nie było :ico_sorki:

:ico_szoking: czyzby jakies spodkanko sie szykowało? ja jestem z małego miasteczka spod Gdańska ,nie owijam w bawełne a,le tez by mi podpasiło jakby doszło do niego to w Gdańsku.

łaaaaaaaa widze ,że szał ciał ,komunijne szaleństwa sie zaczeły :-) któraś juz jest po tym stresie :ico_haha_01: ,bo u nas juz właśnie pierwsze komunie były w niedziele...


ja znowu na troszku was opuszcze bo prawdopodobnie jutro bądz ,piątek ide na operacje ,a potem to niewiem ile bede musiała dochodzic do siebie z całym domem na głowie sama,i czasem na TT...

:ico_buziaczki_big: DLA WAS KOCHANIEŃKIE

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

06 maja 2008, 15:06

beatris75 co ci jestes jaka operacja :ico_olaboga: trzymaj sie :ico_haha_02:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 maja 2008, 18:44

beatris mam nadzieję, że to nic poważnego
trzymam kciuki, żeby było bez komplikacji

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

09 maja 2008, 22:36

beatris75, trzymaj się.
No nareszcie można powiedzieć,że mamy pogodę.Ładnie.
Trochę byłam dzisiaj zła,bo moja ulubiona bluzka,po praniu w Vanishu i proszku zmieniła roche kolor,a jest przynajmniej była biała,teraz jest beżowa.nAJPIERW SUSZYŁAM W ŁAZIENCE-POTEM STWIERDZIŁAM,ŻE DAM NA BALKON i tu był mój błąd.Było ostre słońce i może zaszła jakaś reakcja ze słońcem-bluzka do połowy jest beżowa.Byłam załamana,ale wydaje mi się,że tak żle nie wygląda-tak jakby tak musiało być.Miałyście tak?

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 maja 2008, 22:49

mnie sie nie zdarzyło, choć miałam przypadek z ace, że na czerwonej bluzce zrobiły mi się plamy-pajączki, też wygląda dość oryginalnie, ale ja ją do sprzątania używam
ale zawsze możesz wyprać z czymś kolorującym i będziesz mieć w innym kolorze

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

10 maja 2008, 21:07

ana30 pisze:beatris75, trzymaj się.
No nareszcie można powiedzieć,że mamy pogodę.Ładnie.
Trochę byłam dzisiaj zła,bo moja ulubiona bluzka,po praniu w Vanishu i proszku zmieniła roche kolor,a jest przynajmniej była biała,teraz jest beżowa.nAJPIERW SUSZYŁAM W ŁAZIENCE-POTEM STWIERDZIŁAM,ŻE DAM NA BALKON i tu był mój błąd.Było ostre słońce i może zaszła jakaś reakcja ze słońcem-bluzka do połowy jest beżowa.Byłam załamana,ale wydaje mi się,że tak żle nie wygląda-tak jakby tak musiało być.Miałyście tak?
a co do tego słonca to białe ciucha sa żółte :ico_placzek:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

12 maja 2008, 22:41

Próbowałam jeszcze raz wyprać-dałam wybielacza,ale niestety to nic nie dało-no niestety muszę się pogodzić,że już mam po bluzce.
Ale się dzisiaj pogoda zepsuła po południu-zimno,deszcz padał.Tak mówią,że ma być do środy,a ja już myślałam,że cieplejsze rzeczy będę mogła schować,ale niestety.A jaka u was pogoda?

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

13 maja 2008, 07:20

a u nas od kilku dni cudnie, pogoda przepiękna, wczoraj to już w dżinsach było mi za ciepło, pogoda zupełnie na kieckę jakąś i krótki rękaw

Awatar użytkownika
julita32
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 229
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:14

13 maja 2008, 10:50

hej unas pogoda słoneczna w tatym tygodniu sie opalałam a jak bylismy nad jeziorem w sobote to sie kompali ludzie :ico_haha_02: a dzis juz chłodniej :-)

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

13 maja 2008, 16:04

Hej kobietki :ico_haha_02: :ico_haha_02: U mnie już po szaleństwach komunijnych-uff,hura :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Kasia zadowolona i to bardzo ,a jak ona zadowolona ,to i ja też :-D :-D Ona jeszcze by chciała gorzej ,bo mamusia już nie chce :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_oczko: Następne za 6 lat i niech tak zostanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko jedzenia zostało mi tyle ,że szok ,a naprawde menu ograniczyłam do minimum :ico_olaboga: :ico_olaboga: Co mogłam to porozdawałam ,reszta pozamrażałam ,na miesiąc gotowanie mam z głowy ,będziemy jesć flaki i bigos :ico_oczko: :ico_oczko:
A teraz pochwalę sie moimi dziećmi :ico_oczko: :ico_oczko:
Kasia
Obrazek
I Komunia Kasi
Obrazek
Kasia z bracmi ciotecznymi
Obrazek
ja ,Kasia i Andrzej
Obrazek
rodzeństwo
Obrazek
moi chłopcy
Obrazek
znowu rodzeństwo
Obrazek

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość