Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

13 maja 2008, 10:53

Dzięki dziewczyny
Aniu na pewno u was tez bedzie wszystkok dobrze jutro. I tak jak mówi Motylek zobaczymy słodkiego dzidzusia:)
Motylku pamiętaj, ze sny śnia się na odwrót, także wszystko bedzie dobrze:)
A tak w ogole to tez często miewam takie straszne sny, ze mam krwotok i takie tam...a rano jestem szczęsliwa, ze to tylko sen

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 maja 2008, 11:12

Już mi się humor poprawił bo moje słonko już po wizycie, wszystko się pięknie goi, badanie histopatologiczne też dobre, całe szczęście to nie było żadne złośliwe dziadostwo. UFFFFFFFFFFFFFF... kamień z serca, rezonans 17 pażdziernika ale tyle teraz to już wiem, że wszystko w najlepszym porządku..Nawet lekarz pytał co u mnie i u dziecka, kochany człowiek!!

Motylku z tego co wiem, to sny tłumaczy się na opak, mi też się dzisiaj śniło, że P miał wypadek rano, obiudziłam się i nie wiedziałam, czy to sen czy prawda.. Nie myślałam, ze w ciąży można mieć aż takie schizy..

Ja już się nie stresuje jutrzejszą wizytą, jaoś wewnętrznie czuje, że wszystko jest w porządku, bo przecież ile człowiek może mieć pod górke??

Ściągam właśnie piosenki dla dzieci, bo w końcu zdecydowaliśmy się na pewzent komunijny i kupiliśmy małej MP3 i śmiać mi się siebie chce, bo puściłam sobie "Zuzie" i "Puszka okruszka" i popakałam się.. :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

13 maja 2008, 12:07

Aniu bardzo się cieszę, ze wszystko dobrze z Twoim P. Super:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 maja 2008, 20:20

Asiu, ja też się ciesze nawet nie wiesz jak bardzo, teraz wiem że może być już tylko lepiej!!

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

13 maja 2008, 21:03

AAAAAA!!!!!dziewczyny wszystko dobrze!!!:)Widzilismy nasze 6 cm Maleństwo:)Machalo raczkami i nózkami. Było bardzzoooo ruchliwe, po czym zasnęło:)Dziewczyny to najpiękniejsze uczucie jakie moze istanieć na świecie:)
Czekam teraz na Wasze usg!!odrazu piszcie:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 maja 2008, 21:06

asiula_o, to superowo!!!!! Gratuluje!!!!Mam nadzieje, że jutro i ja będe miała tak dobre wiadomości, szkoda tylko że będę sama, ale coż zrobić...

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

13 maja 2008, 22:10

asiula_o, az sie wzruszyłam...
gratuluję dobrych wieści...

[ Dodano: 2008-05-13, 22:14 ]
#ania#, czekamy na fotki jesli macie...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 18:51 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 maja 2008, 08:40

Jeśli tylko będziemy mieli, to oczywiście wkleje :ico_haha_02: chyba na prawdezłapałam jakąś alergie, albo przeziebienie, bo potwornie kicham od rana i leci mi z nosa.

Dzisiaj najprawdopodobniej wróci już moje Słonko, już się nie moge doczekać, bo może uda mu się dojechac przed wizytą u ginki i pójdziemy razem, wspaniale by było..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 maja 2008, 09:47

Asia wspaniałe wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Aż się popłakałam z radości :ico_oczko: Masz jakieś zdjęcia??? Jak masz to wklej nam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Już nie mogę się doczekać piątku :ico_puknij: Chociaż cały czas się boję.

Aniu bardzo się cieszę że u P wszystkie badania wyszły dobrze, teraz tylko jeszcze zobaczysz machającego rączkami i nóżkami szkrabka i będzie pełnia szczęścia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A o której masz USG???

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 maja 2008, 11:06

Motylku, nawet nie wiesz jak ja się ciesze, że wszystko dobrze, bo dałam się, że z histopatologii wjdzie jakieś świństwo złośliwe, ale całe szczęście nie..

A wizyte mam na 16 troche się stresuje, ale z drugiej strony czuje się świetnie, więc pewno maluszek też ma sie całkiem nie źle. Znów męczą mnie mdości, szczególnie wieczorem, chociaż są dni że zdażają sie o każdej porze.., a miałam nadzieje, że już mineły, bo nie pojawiały się przez kilka dni..

Mam nadzije, że dostane zdjęcie Bąbelka, w ogóle to myślałam, żeby pójść na USG 3D/4D nie dlatego że niewierzemojej gince, bo jest kochana, ale chciałabym mieć pamiątke z tego okresu, fajnie byoby za kilka lat jak Dzidziuś podrośnie pokazać mu jaki był w brzuszku mamusi..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość