Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

13 maja 2008, 11:01

pontoniczek kurcze moja kochana listopadówka ale sie cieszę i będę trzymała kciuki przez całe 9 miesięcy do tej pory pamiętam tego Sms-a jakiego dostałam od ciebie :ico_placzek: akurat czekałam na USG i płakałam jak dziecko a teraz będziesz miała maluszka aż mi sie płakać chce z radości kochana będę kciuki trzymała przez całe 9 m-cy jeszcze raz bardzo gratuluje :ico_brawa_01: kasia1983 ja ciebie pamiętam a zwłaszcza to zdjęcie w awatorku miedzy naszymi maluszkami jest 3 m-ce różnicy a Łukaszek to super facet :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiecie co jak tak widzę was wszystkie takie szczęśliwe mamusie to wam zazdroszczę :ico_wstydzioch: ale tak bardzo sie cieszę waszym szczęściem :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

13 maja 2008, 12:02

Tosia musisz założyć suwaczek np. na smyki pl., skopiować kod i wkleić w swój podpis w swoim profilu :-)

a u nas dziś wiatr się zerwał :ico_zly: :ico_zly: i zimniej się zrobiło, a już się przyzwyczaiłam do pięknej pogody :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

13 maja 2008, 12:47

Szybko udało się Wam wrócić do "normalnej" wagi?
Az za szybko :ico_haha_01: przy karmieniu piersia bardzo duzo dziewczyn szybciutko zrzuca zbedne kilogramy, a ja schudlam az 6 kg ponizej tego, co mialam przed ciaza i to jedzac duzo. ale to kazdy organizm ma swoje potrzeby i swoje nawyki, wiec roznie to bywa... Karmilam przez rok :-) a mala wkrotce bedzie miec 3 latka.
kasia1983, ja bym poczekala z zakupami :ico_noniewiem: albo skoczyc od razu na strony ciazowe, sa fajne tuniki ktore wygladaja dobrze zarowno na ciezarowkach jak i tych bez brzusia :ico_oczko: pod to jakies spodnie elegantsze i z glowy. Ale rozejrzec sie warto juz teraz.... jak chcesz, to zobacz tutaj, mi sie b. podobaja ich ciuchy :ico_brawa_01: http://www.mamadama.pl/odziez-ciazowa-k ... f2aaae3fa6

odnosnie suwaczka - wystarczy ze spojrzysz na ktorykolwiek z naszyc, tam jest adres www. (albo kliknac i skieruje na stronke) i wtedy postepujac wg wskazowek wybierasz sobie suwaczek :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 maja 2008, 17:42

Gratuluje dziewczyny Pontoniczek i Kasia super bardzo sie ciesze :):

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

13 maja 2008, 21:10

Dzięki dziewczyny, suwaczek zrobię w chwili wolnego czasu :) A teraz idę pod prysznic i do łóżeczka - padam z nóg :ico_spanko: Eh mój mąż nie ma ze mnie pożytku ostatnimi czasy: albo nudności albo zmęczona albo już śpię - Bidulek :ico_noniewiem:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

14 maja 2008, 05:22

gratulacje dziewczyny!trzymam kciuki za bezproblemowe 9 miesiecy!!! :ico_ciezarowka:
pontoniczek kochana tak sie ciesze!!!!super,Gratulacje!!!
kasia1983 gratulacje!z tego co pamietam to chyba wody ci w koscile odeszly(?) :-D
ania stosowanie zeli nie jest wskazane,dziecko to od razu polyka.jedynie gryzaki.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

14 maja 2008, 09:23

osita dzięki za link faktycznie są ciekawe rzeczy
Magda26 ty też tutaj???? no naprawdę same znajome osoby :ico_brawa_01:
Lalka dobrze pamietasz :ico_brawa_01: prosto z kościola na porodówkę :ico_wstydzioch:
a ja się pzreziebilam i czuje się fatalnie małemu też juz giloch leci mąż juz wcześniej nosem ciagnął - będziemy pewnie mieć szpital domowy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

14 maja 2008, 11:23

Kasia, współczuję przeziębienia... kurujcie się, polecam herbatkę z cytryną i miodem :ico_oczko: My powoli wychodzimy na prostą. Nie damy się choróbskom :-). No i już w piątek mój mąż wraca do domku i będzie z nami do końca maja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lalka, moja Helenka gryzaków nie chce, a jeżeli żel dobrze rozsmaruję na dziąsełkach to Lenka go nie połyka ... poza tym żel jednak przynosi Jej ulgę, problem w tym, że na krótko...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 maja 2008, 18:44

HEJKA, dzisiaj mialam usg wiec sie pochwale :-D :ico_brawa_01:
oto nasz fasolek :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dzidzia jest wedlug usg "mlodsza", ale najwazniejsze ze serducho bije, macha raczkami i nozkami i przysiegam, wykapana mamusia :-D :ico_oczko: w koncu, bo cora to skora zdjeta z ojca :ico_noniewiem: :ico_oczko:

chorowitki, nie dajcie sie przeziebieniu!!! zycze duzo slonka i witaminki c :ico_brawa_01: my mamy dzis z fasolkiem niezbyt ciekawy dzien, zmeczenie sie daje strasznie we znaki a do 20 w pracy trzeba siedziec.... A! wpisano mnie do grupy wysokiego ryzyka, ze wzgledu na hiperprolaktynemie, wiec teraz lekarze beda czesto :ico_zly: powtorka z rozrywki, z carmen bylo tak samo, ale wtedy nie pracowalam i nie mialam dziecka malego w domu... oj, ciezko bedzie, ale damy rade :-D

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

14 maja 2008, 18:52

oto nasz fasolek :ico_haha_01:
Ale z niego przystojniaczek ,albo śliczniutka fasolka :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość