Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

15 maja 2008, 11:16

WITAM

A ja wcale się nie zgubiłam :-D :-D :-D


EDULITA a skąd taka przepuklina się bierze???? Ja to głupia jestem i myślałam że to u małych dzieci tylko :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 maja 2008, 11:47

No hey :)

Co tak tu wyludnione, wszystkie prażą się na słońcu :-D

Ja też myślałam, że przepuklina to tylko u dzieci taka.

Nie wiem co mam pisać, zglądam sporadycznie, a co zajrzę to widzę wciąż te same posty, posucha wiosenno-letnia chyba się zaczyna na TT...

[ Dodano: 2008-05-15, 11:49 ]
Acha korzystajcie z pogody bo od pn ma być po 10-15 stopni

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

15 maja 2008, 11:50

Witaj ASIU, super to ujęłaś - pasucha jak nic, nawet kawy nie chce się pić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 maja 2008, 12:17

Ja już dziś dwie kawki zaliczyłam :-D
A jak brzusio rośnie???

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

15 maja 2008, 12:41

Witam ja też juz po dwuch kawach :-D Dziś znowu mam dzień porzadków jak wczoraj się nakręciłam to niemoge skończyc :-D A przepukline miała moja kuzynka jak była w ciąży to bardzo niebezpiecznie :-) Ona to miała od noszenia ciężkich rzeczy, mieszka na wsi i latała z wiadrami do krówek. Urodziła prawie miesiąc wcześniej, przez tą przepukline :-) Kasiulko już dawno miałam ci pisać, widze że twój mały to już ma swoje pasje motory i fajne laseczki obok siebie :-D U nas ładnie świeci słonko cieplutko ale jakieś 15 min temu się rozpadało tak chodzby słoneczko się rozpłakało :ico_placzek: słońce i deszcz :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

15 maja 2008, 14:24

i ja wpadłam na chwilkę :-D
U mnie śliczne słoneczko i nie zapowiada się na zmianę pogody.
Kasiulka, Ty zboczusiu :ico_nienie: :ico_oczko:

Mery, biedniusi ten Kornelek :ico_pocieszyciel: , napisz coś więcej o tym siusiaczku bo zastanawiam się czy u Maksa z tymi sprawami spoko. Troszkę się martwię ...

Marittko, dziękuję za spóźnione fotki. Fryzurka super :ico_brawa_01: a małe księżniczki bossskie :-D

Edulita,mam nadzieję, że ta operacja to tylko zabiegi i szybko do nas wrócisz. Masz już konkretny termin? A swoją drogą , jak myślisz z czego to cholerstwo Ci się zrobiło? :ico_szoking:

Iwciu, może byś jakieś ciasto upiekła bo chodzi za mną od kilku dni :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

15 maja 2008, 15:55

U nas też dzisiaj słonecznie. Mąż na urlopie więc spacer przy fontannach zaliczony i BIG desery też :-D

ASIU --- no rośnie rośnie :ico_szoking: Jak dla mnie to za szybko, Konrad był w brzuchu łaskawszy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

MAZIA --- ta laska na zdjęciu to moja chrześnica Ola, Konrad ją uwielbia a jej imię było jednym z piewrszych słów które zaczął mówić, do dziś woła do niej "Olka!!!". Jak u Ciebie pada to przyjedź do mnie, od razu mi okna obskoczysz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 maja 2008, 16:19

Nellu chyba telepatycznie się "wyczułyśmy".bo właśnie z rańca zrobiłam biszkopt przekładany kremem i dżemem :ico_brawa_01: .Zapraszam chetne,na razie chłodzi się nie ruszony w lodówce :-D .A może kawki albo herbatki do tego :ico_kawa:

Mery czy ja coś przeoczyłam ,bo dopiero teraz jak Nella napisała zauważyłam,czy Kornelek ma problem z siusiaczkiem :ico_olaboga: .Wycałuj tego swojego skarba,już mu starczy tych "atrakcji".Odnośnie siusiaczka ,to ja tez się obawiałam ,że z Bartusiowym coś nie tak ,ale ostanio lekarz pomaistrował troszkę i już ok :ico_brawa_01:

spadam na obiad,bo Dominik dopiero ze szkoły wrócił :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 maja 2008, 18:37

Kasiu to może faktycznie to Amelka, ja odrazu miałam brzusio wielki, no wiesz Wiki wygodnicka, apartament musiała mieć :ico_oczko:

Ja miałam iść do pracy a byczę się drugi dzień na słonku :-D Ale jutro serio koniec laby, muszę wszystko dobrze rozplanować bo za tydzień mykamy do Szklarskiej na tydzień :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 maja 2008, 19:55

U nas też słoneczko praży dziś Marcin skończył piaskownice dla Nikolci jutro zrobie fotki to podeśle :-)
Z tą moją przepukliną to chyba od dźwigania pacjentów jak sobie chwile popracowałam takie są skutki pracy :ico_oczko: najpierw byłam przejęta kręgosłupem a jak skończyłam rehabilitacje to zauważyłam że koło pępka mam gulke wielkości małej mandarynki (przepuklina pępkowa)- poprostu się przedźwigałam tak to już jest jak niecałe 50 kg dźwiga po 150 :ico_szoking: do szpitala mam się stawić 2 czerwca narazie lekarz który dawał mi skierowanie powiedział że na 5 dni ale powiedział że jak wszystko będzie dobrze mam nadzieje że tak bo te 5 dni już mnie przeraża :ico_noniewiem:

Kasiulko- ciesze się że wszystko ok i brzusio rośnie na potęge tak trzymać :ico_brawa_01:
Asiu- no co ty mogło by popadać ale ta temperatura którą podałaś to przegięcie, mam nadzieje że się pomylili z tą prognozą
Iwciu - został jeszcze kawałeczek ciasta dla mnie :ico_sorki:
Maziu- a ty co takiego motorku dostałaś jak już się tak rozkręciłaś to może wpadniesz do nie co ? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-15, 19:56 ]
Neluś- a ty jak nie pracujesz to się szkolisz i tak ciągle a kiedy od tego odpoczywasz ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości