Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 maja 2008, 15:27

zapraszam do obejrzenia filmiku :)) tak na szybko nagrałam Milenkę :))
http://pl.youtube.com/watch?v=wiLuXM4PpKE

[ Dodano: 2008-05-20, 15:50 ]
dla Veronisi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wagę!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

20 maja 2008, 16:03

Violu niemoge wejść na twój filmik :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 maja 2008, 16:08

a teraz?

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

20 maja 2008, 16:34

świetny filmik Milenka ładie już raczkuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


A teraz wkleje kilka fotek.

Obrazek
Obrazek

i bardzo lubimy sie bujać :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

20 maja 2008, 16:54

heloł lipcóweczki kochane moje :ico_brawa_01:

mam nadzieje ze tt pochodzi teraz dlużej niz ostatnio :ico_zly:

Asiu Wrocław niestety jest NIEPRZEJEZDNY
jesli mozecie to go omincie :ico_nienie: lub jedzcie w nocy
najgorzej jest w poniedzialki i piatki
a jesli bedziecie w dzien to mów kiedy
moze sie spotkamy :ico_brawa_01:

aha przesliczna jest Juli w tej sukienusi :ico_brawa_01:

Viola jestescie z siostra bardzo podobne
i z tego co zobaczylam to ma ona chyba 2 córcie :ico_brawa_01:
ślicznie wygladałas na tej imprezce :-D

a co do jezdziko-spychacza to naprawde fajny
i z tych trzech wg mnie wybralas najlepszy i najładniejszy

a filmik bardzo mi sie podobał
Milenka tak jak Zosia lada moment zacznie wspinac sie po meblach :ico_brawa_01:

Abeganoja jade do miejscowosci o nazwie Czarnorzeki
do znajomych bliko niej jest wieksza miejscowosc Korczyna :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 maja 2008, 17:06

No ja tez sie w koncu witam, bo ciagle czasu brak a jak juz był to forum odmawiało posłuszenstwa :ico_zly: ale w koncu sie udało :-D
Wczorja miałam tu do was zajrzec ale miałąm nerwy i nic mi sie nie chciało, bo mama ma wolne bo przyjechala jej kolezanka z Tucholi i chyba jej sie nudzi bo poruszyła temat gdzie my damy łózeczko jak drugie dziecko bedzie, bo pewnie wam nie pisałam ale moja mama jest przeciwna temu zeby teraz drugiego bobasa robic, bo uwaza ze powinnismy sobie najpierw Pawła odchowac a pózniej myslec o kolejnym, ale cóz mamy niestety inne poglady i tak sie gadka zaczeła a skoczyło sie jak dla mnie troszke nie wesoło, bo zawsze było mówione ze jak sie mój brat wyprowadzi to rodzice schodza na dół a nam cała góre oddają, ale cos im się odwidziało i wczoraj sie dowiedziłam ze jak brat się wyprowadzi to oni nie zamierzaja się na dół przenosic bo tu maja tylko jeden pokój bagatela 60m2 ale oni stwierdzili ze jak ktos do nich przyjedzie z wizyta to nie będą go mieli gdzie położyć, każdy pretekst jest dobry, no ale cóz zrobic, troche mi sie plany zmieniły bo wpakowalismy 10 000 zł na nowy pokoik bo myśleliśmy ze na górze zrobimy sobie kuchnie z salonem i będziemy mieć jeszcze dwa pokoiki a tu kicha wiec na razie zmieniamy autko, robimy drugiego bobasa a później jakis kredycik i będziemy się musieli rozglądać za jakims domkiem lub sami cosik budowac. Mi to się strasznie podobaja domy z bali ale jak na razie to troszke odległa przyszłość.

Troszke wam tu pomarudziłam ale musiałam się komus wygadac, z góry przepraszam

A teraz cos miłego foteczki przecudne, rosna te nasze dziewczyny strasznie, a ty Justynko to co dajesz małej na porost włosków bo czuprynke to ma bajer.

A z ta lekarka to mnie normalnie poraziło bo jak można dziecko wyrzucic w pampersie bo płacze, chyba się baba z zawodem pomyliła chyba miała być bibliotekarka

Violu widze ze poradziłas sobie z tym filmikiem i rewelacja Milence wychodzi to raczkowanie, ani się obejrzysz obejrzysz będziesz ja goniła po mieszkaniu
Rowerek pierwsza klasa, super Milenka będzie miałą szczególnie ze ma trzech pchaczy

A nasz rowerek tez wczoraj dotarł ale była dziura w paczce i albo im wypadło albo nie zapakowali jednego preta akurat do zamocowania tylnych kółek wiec musimy czekac az dosla, ale naszczescie na razie leje wiec i tak by nei było możliwości wypróbowania

A mój łobuziak to wczoraj miał jakies duracelki bo nawet na 5 minut nie usiadł ciagle tylko łazikował i łazikował i łazikował, ale naszczepcie po 20 już pada w łóżeczku wiec można odsapnąć

Joasiu zdjecie w opisie po prostu cudne, wcale nie widac ze to malutki łobuziaczek jest na zdjęciu malutka, przesliczna królewna, umia się te nasze dzieciaczki maskowac

Basiu oczywiście ogromne brawa dla Tadzia za nowe wyczyny, teraz to dopiero będziesz mieć wesoło jak zacznie wynajdywac sobie coraz to nowe zabaweczki, w postaci kabelków do telewizorka, pilocików, które sobie sam ze stołu zdejmie i innych drobiazgów, ale może zmecza go te odkrycia i będzie spał ci ładnie całe nocki

Oj chyba nadrobiłam zaległości, gaduła ze mnie straszeczna

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

20 maja 2008, 17:39

Justynko
śliczne fotki , mi najbardziej podoba sie ta pierwsza fotka w sukienusi
Veronisia wyglada na nim jakby byla duzo starsza dziewczynka :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

20 maja 2008, 17:46

znowu wcięło mi posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
violu lepiej nie mogłaś wybrać lepiej, ta hiszpańska firma ma super rzeczy, sama chciała kupić huśtawkę dzieciom, ale za długo zwlekałam, bo taka gapa ze mnie i wszystkie już wykupili, ale może jeszcze będą
a raczkowanie rewelacyjne :ico_brawa_01:
justynko ja bym się nieźle zdenerwowała u lekarki, no bo przecież pediatra, to powinna umieć podejść do dziecka, a nie od razu wypraszać, a może minęła się z powołaniem skoro jej dzieci przeszkadzają
superowe foteczki :ico_brawa_01:
uleńko no sprawa rzeczywiście trochę wam się skomplikowała, trochę to przykre tym bardziej, że to przecież twoja mama, a wy poczyniliście pewne nakłady finansowe
ale zazwyczaj tak jest, że starsze pokolenie ma trochę inne poglądy i ciężko się tak w 100% zgodzić
no ale może jeszcze wszystko się dobrze ułoży i rodzice zmienią zdanie
a jak nie to będziecie mieć nową atrakcję "budowanie własnego domeczku", bo 2 pociechy do ogródka to przecież będą na pewno
Ostatnio zmieniony 20 maja 2008, 17:57 przez barbapuppa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

20 maja 2008, 17:51

dobra, po koleji....
Viola, zakup pierwsza klasa! Rowerek na pewno bardzo sie Milence przyda! A filmik bombowy!!!!
Joanna jeszcze tochę cierpliwości i polskie jedzonko będzie na żywo, a na razie masz schabowego po kabelku :-D :-D
Justyna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Veronisi za świetne wyniki!!!!!!! A jakie piękne włoski ma Twoja córcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ULA_TOMEK, wcale nie marudzisz! Każdy musi gdzieś komuś się wygadać!!!! A zdaniem innych odnośnie drugiego maluszka się nie nie przejmujcie tylko działajcie :-D
:ico_brawa_01: najważniejsza jest miłość wasza do malucha i nic więcej do szczęścia mu nie będzie trzeba!!!!!!!!!!! A w "kupie" :-D siła!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-05-20, 17:54 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=CklPB1TP6NY
http://pl.youtube.com/watch?v=EWo35_7B1_s
znów Natalia...........

[ Dodano: 2008-05-20, 17:59 ]
acha zapomniałam wam napisać że właśnie dziś po raz pierwszy od zajścia w ciążę odwiedziła mnie ciocia z czerwoną walizką :-D a tak było fajnie bez jej wizyt....... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

20 maja 2008, 17:59

z ta lekarka to mnie normalnie poraziło bo jak można dziecko wyrzucic w pampersie bo płacze, chyba się baba z zawodem pomyliła chyba miała być bibliotekarka
Ulciu kochana ja jestem bibliotekarka :ico_nienie:

a co do zmiany planów twoich rodziców współczucia
ale faktycznie musici sie trzymac swoich dróg
trzymam kciuki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość