mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

20 maja 2008, 12:09

Hej ja mam dziś bardzo intensywny dzień :-D Własnie wróciłam ze skarbówki :ico_zly: wczoraj dostałam wezwanie, no tak jak przyszedł czas na przysłanie kasy to oni wezwanie :ico_zly: poszłam i okazało się że ksiegowa na początku wpisała mi internet a na końcu mojemu meżowi :ico_zly: no i teraz znowu trzeba czekać na kaske ciekawe ile :ico_zly: ale na ukojenie tych nerwów kupiłam se zieloną bluzke na dzisiejsze imprezy :-D o 17 w przedszkolu dzien mamy i dzień taty a o 19 idziemy na urodziny do kumpla dziewczyna mu je odprawia w lokalu :-D Teściowa ma przyjśc do dzieci to już 3 razy dzwoniła, a czy tomek bedzie pił :ico_zly: a czy jutro idzie do pracy :ico_zly: a czemu tej imprezy nie ma w sobote :ico_zly: Zwariowac idzie powiedziałam męzowi ze jeszcze raz zadzwoni to niech się ugryzie w d.... wezme dzieci ze sobą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 maja 2008, 12:20

Maziu widzę ,ze alergia się uaktywniła :ico_oczko: .Taki czas,nasilenie pylenia itp :ico_oczko: i twoja zaczyna dokuczać :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

20 maja 2008, 12:28

nooooooo :-D Najbardziej wkurzajace jest to że zawsze mówi że mamy jej dzieci zostawiać. Ona sie nimi zajmnie :-) a jak trzeba to się nagada a nagada :-) Wiadomo niemem 18 lat , i nikt nie będzie imprezował do białego rana jak o 9 trzeba wsiąśc za kierownice :ico_noniewiem: Ale ona tego nie rozumi :-) Najlepiej by było jak by nie przychodziła wtedy bym co innego skombinowała a nie ona że tak przyjdzie ale tez wydzwania potem :ico_zly: Własnie zamówiłam domek letniskowy na wakacje :ico_brawa_01: cicha okolica, niejest to jakis lux ale w tym czasie to juz wszystko pozajmowane a takie domki to jak ciepłe bułeczki się rozchodzą :-) Dla mnie ważne dwie sypialnie bo ze znajomymi jedziemy, plac zabaw dla dzieci w miare blizko do plazy. i to wystarczy a będziemy mieli jeszcze werande super bo jak będzie brzydko to na werandzie posiedzimy. Aneks kuchenny łazienki super i dużo miejsca :-D do szaleństw dziecięcych :ico_brawa_01: no i dorosłych :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-05-20, 12:29 ]
A może któraś już była w takiej miejscowosci WICIE??????? :-)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 maja 2008, 14:34

GRATULAJCJE DLA FELICITY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

potem napiszę :-D ,

no dzięki za fotki śliczne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 maja 2008, 17:17

Witajcie j dziś jestem u kresu sił :ico_placzek: moja niunia rano zwymiotowała zaraz po przebudzenoiu później jescze trzy razy i zamiast do ortopedy to do rodzinnego jechaliśmy :ico_olaboga: lekarz powiedział że nic nie widzi i że może to jakaś wirusówka. Podałam małej diphergan i zjadła kilka kulek uturlanych z chlebka nic innego nie chce ani sucharków ani chrupek kukurydzianych ani kiślu :ico_olaboga: najlepsze że jak siedzieliśmy w poczekalni u lekarza to naprzeciwko siedziało babsko ze swoją15 letnią córeczką i wcinały najpierw pierniczki później pizzerki a później słodkie bułki :ico_zly: a Nikola mi pokazywała i wołała am am ... bo nic biedula nie jadła a co wypiła to zwróciła więc z pustym brzuszkiem czekała na wizyte
Jestem już padnięta teraz dopiero usneła bidulka moja malutka :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-20, 17:20 ]
Maziu - trzymam kciuki za Makusie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

20 maja 2008, 22:32

hej laseczki
Gratulacje dla Felicity.
A ja czekam i nic jeszcze 5 dni do terminu, ale mogłoby coś ruszyć bo najgorsze to czekanie.
Zaraz poczytam co u Was.
P.S.
Maziu jeśli chodzi o miejscowośc Wicie to ja byłam.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 maja 2008, 07:59

hej

ostatnią stronkę tylko poczytałam :(

gratulacje WIELKIE dla Felicity :ico_brawa_01:

Edulitko, buziaki dla Nikoli, zdrówka dużo!
a mój Jaś też chory, złapał okropny katar, tzn od kuzynki się zaraził, nocka z ciągłymi pobudkami bo cię zko oddychać mu było,
idę dzwonić do przychodni

Aniu, czekamy razem z Tobą na dzidzię :)

Kasiu, brzunio śliczny :)

kończę bo Jaś chce pisać zaraz skasuje...

[ Dodano: 2008-05-21, 09:41 ]
dziewczyny umówiłyście się, że dziś się nie pokazujecie na tt? :ico_szoking:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

21 maja 2008, 09:47

Witam!!! oj Jasiu biduku, twoja kolezanka Matyldzia tez jeszcze smarka ale już lepiej :-) Dziś miałam iść do kontroli ale chyba nie pójde bo za oknem tak leje, że szkoda tego dzieciaka ciągnąć tam :-) Aniu to napisz coś więcej fajnie tam jest my tam jedziemy do domków letniskowych . :-D Ja tu do was pisze a moja mała sobie też popisała ale po jasnej kanapie :-) :ico_zly: A Makusia wczoraj mieli konkurs ale jeszcze niema wyników :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 maja 2008, 10:10

trzymamy kciuki za Makusie
a Matyldzia długo choruje?
kanapa się doczyściła?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 maja 2008, 10:53

Ela, - zdrówka dla Jasia :ico_buziaczki_big:

mówią że niesczęścia chodzą parami i do wczorajszych Niki wymiotów dołączyła rozbita warga :ico_placzek: poszłam wczoraj na kurs i dostaje telefon od siostry że Nikola rozwaliła dolną warge w dwóch miejscach a ona nie może ztrzymać krwawienia :ico_olaboga: biegłam do domu jak oparzona omało nie wpadłam pod samochód i szybko pojechałyśmy na pogotowie - nie szyli ale dali zalecenia żeby okładać lodem i płukać rumiankiem. Wrga jak balon obrzęknięta i całą noc przy niej czuwałam bo bałam się żebuy nie zaczeła wymiotować przez sen lub żeby nie uraziła wargi, jestem strasznie śpiąca :ico_spanko: noc przebiegła spokojnie ale ja bałam się żeby usnąć bo jakby co :ico_noniewiem:

Maziu - czekam na wyniki bo nadal trzymam kciuki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-05-21, 10:55 ]
Ide wypić kawke :ico_kawa:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość