Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 maja 2008, 08:50

Cześć dziewczynki
A ja mam znowu dylemat i nie wiem co robić....
Fajnie mi się tam pracuje, cieszy mnie ta praca i to że spotykam się z ludzmi, teraz już znajomymi, ale niewiem czy nie powinnam jeszcze zostać z Antolkiem w domu...martwi mnie ogromnie to że on w prtzedszkolu nie śpi ani nie chce jeść obiadków...myslę że przez ten tydzień co chodził to się osłabił przez zmęczenie i nie jedzenie o norm,alnych porach...do tego nawał jakiś bakterii....i choroba gotowa.
jest mi z tym żle....nie wiem co robić czy zrezygnować z tej pracy...i jeszcze poczekać z pół roku, rok....(choć będzie mi szkoda...) ALE ANTOŚ JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY!
Czy wstrzymać się z decyzją i poczekać dać mu czas,żeby się przyzwyczaił, zaaklimatyzował.

Basieńko :ico_brawa_01: dla Asi, za to że jest dzielna :ico_brawa_01:
Iza, miło Cię kochana widzieć....widzę na suw<aczku że dzidzia rośnieeee :-)
Miłego wypoczynku.
mama-emilki pisze:A ja swoj tez zablokowałam, wiec jakbyscie chciały wejsc to wam wysle hasło. Maz mnie nastraszył i teraz blog jest tylko dla zanjomych

Pewnie, tak jest lepiej, bezpieczniej :-)

[ Dodano: 2008-05-21, 08:51 ]
Ciekawe co tam u diem....Aginki...Iwonki :ico_noniewiem:
Dziewczyny PISZCIE

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 maja 2008, 09:09

Masz rację Gabrysiu, tak też myślę, ale teraz jak idę do przedszkola i dowiaduje się ze znów nie jadł, to strasznie mi cięzko.....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

21 maja 2008, 09:23

hej baboski melduje sie ze u nas wszystko ok ....tylko czasu brak ....do poludnia wszystko w domu a popoludniami jezdze do pracy przyjezdzam jest czesto po 22 wiec nie mam kiedy nawet zajrzec a w dzien maly nie daje ...przykro mi ze was zaniedbuje .....:((( :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: .zaraz doczytam co tam u was pozdrawiam was serdecznie i buzaiki dl wszystkich smykow:)
a nasz antos juz dwulatek:) buziaki wielkie dla niego :)))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 maja 2008, 09:27

mama-emilki pisze:Domyślam sie :ico_pocieszyciel: Bo niby wszyscy wiedza ze dziecko potrzebuje czasu by sie zaklimatyzowac w nowym miejscu, ze musi sie wychorowac na poczatku, ale co innego, gdy chodzi o WŁASNE dziecko :ico_pocieszyciel:
Ciezka decyzja, ale mysle, ze za rok mogłoby byc tak samo, a tymczasem Ty stracisz szanse na ta prace :ico_noniewiem:

Dokładnie tak kochana...dzięki za słowa otuchy
iwonap pisze:a nasz antos juz dwulatek:) buziaki wielkie dla niego :)))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dopiero w sobote Iwonko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 maja 2008, 12:23

Hej witajcie :)
U nas nocka ok,pozatym Nicolinka przespala cala noc w swoim lozeczku i pokoiku.. to zalezy chyba od jej dnia ze czasami do nas przychodzi ;-)
U nas pogoda taka sobie,juz popadalo a teraz chwiliowo nie pada a dzisiaj jedziemy sobie wszyscy na zakupy bo sie pampersy moim dzieciatkom koncza :ico_haha_02:
I jutro mamy swieto (Boze cialo ) wy tez chyba :-) No i ciesze sie na ten dlugii weekendzik :ico_brawa_01: Niewiem jeszcze co bedziemy robic.. wiem tylko ze w piatek to tesciu dostaje drzewo i moj mezus bedzie musial mu pomoc je pociac... no nie jestem zachwycona ale jak trzeba to trzeba pomoc :ico_oczko:

Maggie to normalne ze teraz masz watpliwosci i obawy ale ja mysle tak jak Grbrysia ze taka praca jaka masz teraz i jestes z niej zadowolona moze ci sie juz nie przytrafic.. a ze Antos ma male problemy w przedszkolu... no musi sie jakos przyzywczaic i zaakceptowac ale wiem ze na poczatku jest ciezko.. trzeba to jakos przeczekac.. wiem tez ze fajnie sie mowi i doradza .. ale jak chodzi o wlasne dzieciatko to nie jest tak kolorowo.. ale trzymam za was kciuki i bedzie dobrze :ico_oczko:

Mama_Emilki to zycze wam powodzenia w wakcje ;)


I juz w sobote Antos bedzie mial 2 latka :ico_brawa_01: Jak ten czas leci :)

Milego dzionka papa
:ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 maja 2008, 14:04

No my też mamy długi weekend, bo w pon mamy Bank Holiday...czyli dzień wolny od pracy :ico_oczko:
ale nie wiem czy nie bede pracować.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 maja 2008, 14:15

a u nas ładnie, nawet dzisiaj nie wieje, ale gorąco nie jest...
JUtro chyba pojedziemy na farme, pokazać Antosiowi zwierzatka.
Jest taka wycieczka, oranizowana przez panie z jednych zajęc, na które kiedyś chodziłam z antosiem, jedziemy autokarem. Myślę że będzie fajnie...bo je się tylko bo Antoś jeszcze chorutki, ale zobaczymy jak bedzie ładna pogoda to pojedziemy.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 maja 2008, 18:56

Wiecie co , zapomniałam WAM powiedzieć, że miałam dzisiaj pierwsze spotkanie z psychologiem, to się tutaj nazywa COUNSELLING (oczywiście za nic nie płacę)
Jestem bardzo zadowolona, porozmawiałam sobie z babką narazie tak wstępnie co mi jest , dlaczego się zdwecydowałam itp.
Teraz będe miała w każdą środę o 16.30 :ico_haha_02:
Bardzo się cieszę, mam nadzieje że ta terapia mi powoże.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 maja 2008, 22:00

I jestem i ja ;)
Dzisiaj dzien minal ok,bylismy na zakupach i bylo ok.Ale moja Nicolinka dostala katarek.. :ico_placzek: :ico_olaboga: I biedna jest taka bo ja meczy ten katar.. narazie nie kaszle ani niema goraczki ale ten katar to jest normalnie okropny.. Daje jej kropelki i jest ociupinke lepiej... niewiem skad dostala tego kataru..no mam nadzieje ze jej szybko minie i ze nie pogorszy sie... :ico_noniewiem:
Teraz malutka juz spi ale boje sie o nia bo ma zatkany nos i niewie sama jak ma oddychac.. oj biedna musi przez to przejsc sama..
A moj slodziutki Marcusek to kochany taki jest,on uwielbia sobie rozmawiac,gaworzyc... i do tego te jego bystre oczka ze moglabym patrzec w nie godzinami :ico_oczko: I tez sobie Marcus juz spijusia,tatus go ululal w wozku.. to jest ciekawe ze czasami maly chce zaspyiac mi na rekach a czasami to woli zasnac w wozku i marudzi jak mam go na rekach w pozycjii do spania... :ico_noniewiem: ale mimo wszystko sobie ladnie spi spokojnie :ico_oczko:
Bylam dzisiaj na chwilke u tesciow dalam im zdjecia malych moich dzieci ale sie tesciowa cieszyla i zachwycala Nicolinka i Marcuskiem :-D :ico_brawa_01: Mile to bylo no to w koncu babcia to wiadomo ze sie cieszy i interesuje :ico_haha_02: Ciekawa jestem jaka ja bede jak bede kiedys tam babcia?? Chcialabym nia kiedys zostac.. :ico_wstydzioch:

Maggie fajnie ze chodzisz do psychologa napewno ci pomoze jak masz jakies problemy Trzymam kciuki jestes dzielna i bedzie ok.A na wycieczce to napweno sie bedzie Antosiowi podobac moja Nicolinka to uwielbia wszystkie zwierzatka :ico_haha_02:

Aha mamusie chcialam was zapytac tak z ciekawosci co kupicie swoim dziecia na Dzien Dziecka bo mamy za niedlugo to swieto.. Ja myslalam kupic Nicolce taka stojaca tablice do rysowania i do gumowania odrazu ale niewiem czy to nie za szybko na takie zabawki?? Poradzcie cos Ok bo ja niemam narazie za duzo pomyslow??? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Milej nocki papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 maja 2008, 23:27

Kristi pisze:i marudzi jak mam go na rekach w pozycjii do spania... :ico_noniewiem: ale mimo wszystko sobie ladnie spi spokojnie :ico_oczko:

Kristi, a może to jest dobry znak...może szybciej nauczy sie zasypiać sam, bez noszenia :ico_oczko:
ZDrówka dla Nicolki :ico_buziaczki_big:
Kristi pisze:Aha mamusie chcialam was zapytac tak z ciekawosci co kupicie swoim dziecia na Dzien Dziecka bo mamy za niedlugo to swieto.. Ja myslalam kupic Nicolce taka stojaca tablice do rysowania i do gumowania odrazu ale niewiem czy to nie za szybko na takie zabawki?? Poradzcie cos Ok bo ja niemam narazie za duzo pomyslow???

Myslę że taka tablica, to super pomysł...i uważam że nie jest za wczesnie, mój Antolek bawi się taką w prtzedszkolu i na zajęciach jak z nim chodziłam to widziałam, bardzo mu się podobało.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość