Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

22 maja 2008, 23:10

Witam dziewczyny dawno sie nie pokazywalam ale ciagle mi na wszystko czasu brak ....
My juz prawie "ozdrowielismy" Ala jeszcze konczy antybiotyk ale juz nie kaszle i minimalnie sie smarka, Nati znow szkudzi jak szalony czyli ok z tym ze mezus znow z uchem ma problemy :ico_olaboga: jutro idzie do lekarza takze moze w koncu sie wykuruje :ico_oczko:
Od przyszlego tyg przechodzimy na wilorazowe one size.
widzialam te "pieluchy" ale nie jestem do nich przekonana, bo jak nie zauwazysz ze dziecko sie zesikalo to wtedy dopiero sie odparza :ico_olaboga:
madziorka co do pieluszek to my uzywamy 4+ lub 5, a majteczkowe (bo w tej chwili inne ciezko zalozyc bo ucieka) to 4 lub 4+ bo inne spadaja, a Nati jest drobny wazy ok 12kg, a moja znajoma synkowi (2latka, chudzina) ciagle kupuje 4 takze w zaleznosci od budowy dziecka
kasi.k milo ze o nas pamietalas :ico_haha_02:
Martucha ja uwazam ze u Frania nalozyla sie zmiana otoczenia, klimatu i prawdopodobnie zebole stad te krzyki
feicity gratuluje szczesliwego porodu i maluszka, teraz to juz prawdziwa rodzinka masz parke :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 maja 2008, 08:50

hej dziewczyny!!!!
wczoraj zrobiłam eksperyment, położyłam Frana o jedno spanie częściej w dzień niż normalnie i juz sie wieczorem nie darł, moze ja po prostu sama mu wmówiłam ze tylko jedną drzemkę w dzień potrzebuje??? ( tymabardziej ze śpi w dzień maksymalnie 40 minut) on sie teraz sam bawi ( czyt. ze mną :ico_oczko: ) to nie zauważy kiedy jest śpiący, a jak go położe to śpi, wiec dzis też go tak samo położe i zobaczymy czy to jest to :ico_olaboga:
wczoraj sie z nim położyłam o 7 wieczór( fran tez w ciuchach bo myślałam ze se drzemkę strzeli) i tak spaliśmy do 1 w nocy , potem go przebrałam, nakarmiałąm i poszliśmy dalej spać :ico_puknij:
ja jestem taka przeziębiona , ze ledwie żyje :ico_olaboga: :ico_placzek:

mój Fran bardzo długo chwyta sie za uszko i myślałam , ze to oznacza ból, ale zauważyłam ze on sie tak chwyta kiedy jest śpiący i szuka pieluszki koło uszka

dobra spadam bo Franko mi rozrabia, juz rozpracował słuchawki do skpe, a wczoraj mi rozłączył polsat i nie mialam cały dzień :ico_olaboga: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-23, 08:52 ]
prawdopodobnie zebole stad te krzyki
no własnie tez tak myślałam, ale gdyby to były zęby to by mi sie budził i marudził tez w nocy nie? a on po prostu śpi

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 maja 2008, 09:23

tymabardziej ze śpi w dzień maksymalnie 40 minut
to rzeczywiscie malo spi w dzien, musisz teraz go poobserwowac przy dwoch drzemkach i daj znac czy to to :-)

a ja od rana wkur**** na maxa
rano M chcial wyprowadzic rower do pracy, a tu rowera nie ma :ico_szoking:
normalnie zajeb*** nam rower :ico_placzek:
stal na ogrodzie tyle czasu i bylo ok..hmmm ale sie wkurzylismy :ico_zly:
ogrodzenie wysokie na 2.5 metra ja nie wiem jak oni to zrobili, pewnie bylo ich przynajmniej dwoch :ico_zly:

Szymon juz ok, od wczoraj nie ma goraczki
za to marudzi mi w nocy, rzucal sie po lozku z zamknietymi oczami i poplakiwal
nie wiem, chyba to zeby bo co innego
nigdy wczesniej tak nie robil :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-23, 12:46 ]
jej dziewczyny nie moge sie otrzasnac
Szymon zrobil kupe a w niej byl ten pasek papierowy od wkladki :ico_szoking:
nie wiem kiedy i gdzie on to dorwal i zjadl
boze....teraz to juz wszystko ze soba lacze, ze ta goraczka to przez to i wogole
ale jak wydalil to dzisiaj a od wczoraj nie ma goraczki to chyba nie od tego co???
jeju ja juz glupieje nie wiem moze cos jeszcze zjadl nie tak...
tylko kiedy i gdzie on to znalazl...ide juz bo normalnie rycze i sie doluje :ico_placzek:
zeby mu tylko nic nie bylo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

23 maja 2008, 14:40

witam was mamuski
nie pisalam ostatnio bo jestem w Polandzie a mojej mamie komp siadl ale juz wszystko gra
do polski polecielismy pare dni pozniej niz mielismy termin chlopaki swietnie przeszli podroz bez rzadnych stresow i placzu
zaraz w dzien przylotu poszlam z nimi do lekarza i lekarz stwierdzil ze rzadnej anginy u Oscara nie widzi ani nie wydaje mu sie ze mial bo tak szybko by mu nie znikla wydaje jej sie ze byc moze bylo to zwykle zapalenie gardla i ze ospa juz mu pieknie zeszla wiec wszystko jest swietnie
Marcel nie mogl sie zaklimatyzowac ze spaniem ale juz tez jest dobrze.
pamietacie jak wam pisalam ze bede miec operacje plastyczna krocza bo a anglii sie nie postarali ze zszyciem mnie po porodzie i peklam?
wiec moja operacja bedzie 5 czerwca rano pelne znieczulenie i trwac bedzie 2,5 godz
teraz na wizycie jak bylam to lekarz powiedzial ze trzeba to zrobic jak najszybciej bo cos tam sie juz obnizylo i te zrosty wygladaja nie najlepiej wiec z jednej strony sie boje a z drugiej ciesze bo lekarz zagwarantowal ze moja nonono bedzie jak nowa hihi
kosz tej operacji niestety 2000zl bo nie jestem w polsce ubezpieczona ale co tam

Jasnie Pani ja sie nie gniewam i szanuje czyjes zdanie i opinie

kasi.k dzieki za pamiec

madziorka wygladasz slicznie w tych wloskach i na czasie , leos pewnie dumny z mamusi aha i fajniutka ta malutka ola a jakie wloski ma :ico_szoking:

martucha ty tez widze ze przezylas swoje na lotnisku ja pamietam jak lecialm z malutkim oscarem to przy schodach samolotu tez musialam zlozyc wozek i nikogo sie nie pytalam o zdanie tylko gosciowi wepchnelam oscara na rece i nie mial wyjscia musial mi pomoc ale ogolnie to tez jestem tego zdania ze ludzie na nikogo sie nie patrza tylko ida po trupach byle sobie miejsce znalesc
dla Franusia :ico_buziaczki_big: za jego lezki

felicity Gratuluje synka tez widze ze calkiem dorodnych rozmiarow sie urodzil jak moj Marcel

eve no niezle z tym rowerem ale to w Anglii norma, co do tego paska w kupce to mysle ze nie ma powodu do zmartwien jesli juz go wydalil, pozatym goraczkowac moze z powodu zmiany klimaty i innej wody bo moje oby dwa szkraby zawsze choruja jak pojade do polski i lekarz powiedzial ze to wina klimatu

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 maja 2008, 16:28

lekarz zagwarantowal ze moja nonono bedzie jak nowa hihi
brawa dla nowej cnotliwej pipki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no nareszcie sie odezwałaś beatko :ico_brawa_01: ciesze sie chłopaki całe i zdrowe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 maja 2008, 19:11

Szymon juz wypil mleko o godzine wczesniej niz zawsze
najchetniej to wisalby caly czas u mnie na rekach
wstal teraz z drzemki i nikt mu nie pasuje tylko mama
zaraz go okapiemy i do spania

a wogole to wyszla mu na calych plecach i glowie wysypka
i teraz sie glowie czy to byla goraczka trzydniowa czy moze od mleka ktore mu dalam bo teraz dawalam mu na sniadanie kaszke na mleku modyfikowanym, jutro juz mu nie dam i bede patrzec czy wysypka schodzi
ale ja mam tutaj z nim przeboje...
kupuje bilet na 26 sierpnia do PL musze jechac zalatwic sprawy z umowa w pracy ktora mi sie konczy 31 sierpnia

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 maja 2008, 21:07

eve no przeboje u was na maxa.. hmm ciekawe czy to ttrzydniowka czy alergia.. normalnie zglupiec mozna.. ale dobrze ze juz goraczki nie
laczac ja z marudzeniem -zebole 100%
u nas to samo sie dzieje
dwa dni marudzenia za nami
dzis wyzsza temperatura , nawet powyzej 39 bylo
ufff masakra
jaki on bidulek
do dziadzia raczki biedny wyciagnal bo ten go nosil po domu i wtedy lelek zadowolony i drzemal
przed poludniem czul sie dobrze i bez gforaczki i rodzice go wzieli do miasta.. hmm ale potem niestety wrocila temperatura wiec nie bede z nim wychodzic.. zobaczymy co jutro dzien przyniesie :ico_olaboga:

gorne strasznie dlugio wychodza.. moze wreszcie dwojka sie przebije po tej goraczce co?
bo zwariowac mozna a dziecko sie meczy
do tego prawie nic nie jadl
ale duzo pije
owoce lubi
ale chyba nie powinnam mu dawac bo biegunke mial kilkakrotnie dzisiaj. hmm
ale z drugiej strony jak tak smakowicie pyszczek na winogrona otwioera to jak mu zlaowac kiedy nic innego do buzi nie wklada??
najgorsze ze paracetamol i vurbucol srednio mu pomagaja
robie oklady i jako tako dajemy rade

nie jest najgorzej
przezyjemy

beatko witaj, tesknilysmy hihi super ze u was w porzadku i chlopcy zdrowi. hihi a ty szczesciaro bedziesz swoj drugi pierwszy raz przezywala hihi

choc ja na swoje narzekac nie moge :ico_wstydzioch: tzn adam :ico_wstydzioch:

martuche no ciekawe czy franus potrzebowal drugiej drzemki hmmm
u lelka byloby to mozliwe
bo on spi 2 razy dziennie po godzinie albo 30min ale czesciej dluzej
i jak mu jednej zabraknie to szybciej chce spac wieczorem

ostatnio i tak sobie pore zmienil i o 20 spi a nie o 21
dodam ze stalo sie to po tygopdniui pobytu w pl wiec nie mozna raczej na czas angielski zwalic nie?

eve szkoda ze nie wiedzialas wczesniej ale niestety rowery to latwy kasek w uk... wielu znajomnym z ogrodow zaginely :ico_olaboga:

emilka witaj. dobrze ze i u was choroby odchodza!!

pozdrowienia dla reszty-milczacej
papa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 maja 2008, 21:12

eve81, no to niezle przeboje z Szymonem masz... Paskiem to tak jak Beatka pisala bym sie nie przejmowala, a ta wysypka.... Idz do lekarza i powiedz, ze zawsze uzywalas dla dziecka Oilatum (powinno pomoc na wysypke) i on ci wypisze recepte darmowa na te kosmetyki. Poza tym moze tez od proszku byc, tak jak Luska miala jak tu przyjechalismy. A nie wyglada to na ospe? Bo jak we wlosach jest to ospa mogla by byc... I jeszcze jak marudny taki...

martuchafrost, no rzeczywiscie Fran malo spi w ciagu dnia. Luska ma tez tylko jedna drzemke, ale minimum 1.5 godz....
Poza tym koniec czekania !!! :-D :-D Dostalam po 3 tyg oczekiwania przesylke wyslana z Ipswich jako first class :-D :-D :-D

OTO ONA!!!:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

WSPANIALE to nosidlo!!! Jeszcze nigdy nie mialam na sobie czegos, co tak odejmowaloby kilogramy!!!
A Lukska to juz duz baba. conajmniej 12 kg.
CoFaM to! Luska w tym nosidle 3 kg wazy :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 maja 2008, 22:02

Jasnie Pani :), ja mysle ze to moze byc od mleka, bo Szymon pije mleko dla alergikow bebilon pepti. ale ja slyszalam ze po 6 mies. stosowania takiego specjalistycznego maleka mozna sprobowac podac zwykle modyfikowane i sprawdzic czy alergia nadal jest....no wiec musze go poobserwowac..
jutro juz mu nie dam na sniadanie tej kaszki mleczno-ryzowej i zobaczymy czy mu zejdzie a pozniej znow sprobuje///
mam nadzieje ze bedzie oki
to raczej na ospe nie wyglada bo to taka wysypka podskorna, zadne wypule krostki
tylko takie malutkie plamki jakby pod skora...hmm no sama nie wiem :ico_noniewiem:

Jasnie super fotki, wyszlas na nich jakbys miala ok 18-nastki :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

23 maja 2008, 22:18

Jasnie Pani o co tu chodzi bo z jak dobrze pamietam to ty nie nawidzisz nosidel :ico_noniewiem: ale to jest calkiem niezle

[ Dodano: 2008-05-23, 22:19 ]
aha i cos mi sie wydaje ze wyszczuplalas i ladnie wygladasz

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość