Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

24 maja 2008, 21:32

Małgorzatka, no w bucikach nic nie ma gładko jest w środku albo moze zaczał jakos inaczej stawiac stópki, nie wiem,dziwne ze nie zatarl sobie skórki tylko takie gulki ma.
Napisz jak juz bedzie po wizycie u lekarza co z tym chodzeniem.

Ale maja fajnie dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez bym sobie grillka zjadla mniam mniam

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

24 maja 2008, 22:27

UWAGA UWAGA
WŁAŚNIE WRÓCILIŚMY Z ANTONINA
SPOTKANIE BYŁO SUPEROSKIE A DZIECIACZKI BOSKIE
MORZE UDA MI SIE WKLEIĆ PARE FOTEK JAKO PIERWSZEJ
Obrazek Tutaj same dzieciaczki
Obrazek Z mamusiami
ObrazekRodzinnie
Obrazek Oliwka z Amelką
Obrazek Miłość od pierwszego wejrzenia-Oliwia i Tymek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

25 maja 2008, 09:31

ania0807 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Ale czadersko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No rewelacja, jak ja wam zazdroszcze !!!!!!!!!! Suuuuper... Zdątka obłędne i te pierwsze miłości ! :-D No to teraz czekamy na więcej!

[ Dodano: 2008-05-25, 09:32 ]
No i na relacje bo i zego co wiem, to było wesoło ..nawet pan prąd się zbuntował i odmówił posłuszeństwa ale humor i tak dopisywał :ico_brawa_01: :-D A dużo jeszcze tam babeczek zostało?

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

25 maja 2008, 10:47

ania suoperdjęcia widac spotkanie bedzie udane :-D szkoda ze nie mogłam pojechac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 maja 2008, 11:51

Ale super, fotki Ania :ico_brawa_01:
Jak fajnie wygląda , tyle dzieciak,ów w jednym mieście

Wszystkiego najlepszego dla Cezarka z okazji wwczorajszych urodzinek. :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Dużo zdrówka i usmiechów dla maleństwa :ico_tort:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

25 maja 2008, 12:29

Hej dziewczyny! Widze, że wypad się udał i zdjęcia obłędne :) Zapewne było bardzo przyjmnie ale zazdroszczę!!!!!
Małgorzatka, A Ty jeszcze nie na porodówce?Jkabyś wczoraj urodziła to miałybyśmy dzieci z tego samego dnia :ico_haha_01: A co do stópek to lepiej idzcie to sprawdzić nigdy nic nie wiadoma na zime trzeba dmuchać. Mój Borysek jak siada to jedną nóżkę podkurcza tak jakby chciał na kolankach siedzieć a druga normalnie i przez to też tak troszkę dziwnie chodzi i będę musiała iść z tym do lekarza do tego pępek tatk troszkę mu zaczyna wystawać i non stop się tam dotyka jak jest nagusieńki i też muszę z tym iść.
lulu81, Jak tam zdrówko Filipka? Mniej kaszle? U mnie mega kaszel i mniejszy katar tak więc chyba wszystko idzie ku lepszemu :)

Dziękujemy za wspaniałe życzonka!!!

A u nas była imprezka i obywatel Cezary się spóźnił jakieś 15 minut bo z dziadkami przyjechał, zakładam, że to wina dziadków :-D :-D :-D Zresztą po imrezce też się zwinął z dziadkami i pojechał z powrotem do nich :ico_haha_01: :ico_haha_01:. Borys wreszcie szczęśliwy, że nikt mu zabawek nie zabiera :) a oto foty:
Torcik i świeczki :
Obrazek
Tort był migdałowy a Cezar cały czas prosił o dokładkę :
Obrazek
Z mamą chrzestną obczajał prezenta :
Obrazek
A Borys swojego:
Obrazek
No i ponieważ Cezar ostanio coś ma focha na aparat to Borysek mam z mamusia foto:
Obrazek

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

25 maja 2008, 13:28

Witam Kobietki
Oto relacja z naszego wczorajszego wypadu.
My ze względów rodzinnych nie mogłyśmy zostać dłużej ale chociaż na krótko musiałam jechać na to spotkanko i poznać sie w realu z Lutóweczkami.
Było świetnie i szkoda że wszystkie nie mogłyśmy sie tam spotkać.
Z Karoliną czyli naszą Karolas spotkałam sie już w recepcji ja ją poznałam od razu ale ona mnie nie bo nigdy na forum mojej fotki nie było zresztą podobnie było z pozostałymi dziewczynami rozpoznawałam je po fotkach i po dzieciaczkach.
Spotkanko rozpoczełyśmy wspólnym obiadkiem potem spacerek i na koniec mojego pobytu ognisko na którym jedzonko było wyśmienite i nie tylko bo poprostu było super.
Szkoda że musiałam tak szybko wracać teraz czekam z niecierpliwością na relacje dziewczyn z dalszej części imprezki.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 maja 2008, 13:55

ellepati, swietne foteczki
Fila juz lepiej, nie kaszle, ale jeszce podaje mu antybiotyk do wtorku
a ja nadal tez zakatarzona

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

25 maja 2008, 14:06

lulu81, Witaj w klubie smarkatych :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

25 maja 2008, 14:40

Ja się melduję !!!
Wróciliśmy pierwsi - Zuzia podziębiona...Ale nie ma gorączki wysokiej - musimy ją do jutra wykurować bo ma występ na akademii z okazji dnia matki.
A nasze spotkanie też takie trochę z okazji Dnia Matki :ico_oczko:


No rewelacja!!!!!! Szkoda że Was nie było! Kelly proponuje wszystkim następne spotkanie nad morzem bo sama miała najdalej i ją popieram!
Ania truskawki suuuuuuuuuper normalnie rewelacja!

No muszę Zuzi bajkę puścić bo jej inaczej nie utrzymam w łóżku. To do poźniej - kiedy wkleję zdjęcia zanim przyjadą dziewczyny i zablokują serwer :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość