chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

26 maja 2008, 21:42

asiu, no właśnie ja też czekam na zdjęcia.
riterko, to była wycieczka: Toruń-Malbork-Gniew. Zwiedzaliśmy m.in. zamki krzyżackie. Wspaniałe :-) No i w nocy spałam aż 5,5 godzin. Kochane dzieciaki. na szczęście cała wycieczka przebiegła bez zakłóceń :-) A jutro.... Strajk. Nie należę do związku, ale jak wszyscy to wszyscy. Co prawda ok. 60 zł będę miała "w plecy" i posiedzę dłużej niż planowo, ale... nie wyłamię się :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 maja 2008, 08:47

hej :)

no właśnie Chloe miałam pisać, że dziś zostajesz z nami bo strajk ;)
a ten lekarz to jakiś cham!

Riterko, mój Jaś niewiele cięższy ;) z 11 kg może waży, może nie....
i też nerwy takie pokzauje, że hej!

Witaminko, spoko loko, nie będzie nerwów, spokojnie zaglądaj do nas!
Ja nie pamiętam co za zabieg! Napisz!

Nella, ależ Ci się chłopcy postarali! Brawo!

Edulito, jak wirusisko?

I gdzie Mery, Iwcia?

Kasiulko, melduj się tu ze zdrowym uchem!

Maritko, pocieszyłaś mnie, wykańczające to urządzenie, myślałam, że tylko ja nie daję rady na nim! A co już się wprawię to wyjadę do rodziców i potem od nowa polsko ludowa!
I miałam też napisać, że ten jakiś kierwonik to straszny fiuuuu...t
Ale taka babka jak Ty w razie czego 100 razy lepszą pracę znajdzie,
ale może nie będzie potrzeby może taki fiu fiu nie będzie rządził

Asiu, zdięcia plisss, też czekam na nie :)

A gdzie MAzia?

Jaś dostał jakiejś kaszki na czole i brodzie, moze za dużo daję mu jajek?
Buziaki dla All!

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 maja 2008, 10:07

Witam dziewczyny po wielkim weekendzie!!!! :-) Już od wczoraj zabieram się do pisania i jakoś nie moge czasu znaleść :-) Mąż miał wolne przez 4 dni to wiecie jak mój dom teraz wygląda :-D Troje dzieci w domu :-D od wczoraj tylko piore i prasuje :ico_olaboga: sprzatam i takie tam... Pogoda super słońce świeci cieplutko :-D Mój mąż ma dziś urodziny to wczoraj latałam za prezentem dzis od rana sprzątam jeszcze kupa prasowania :-) Matyldzia od paru dni niechce chodzić spać zasypia o 21, 21.30 potem rano wcześnie wstaje dziś martyna ją obudziła o 6 i chodzi taka marudna :ico_olaboga: U nas tez strajkuja ale przedszkole czynne :-D To dobrze bo bym chyba zwariowała z nimi w domu :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 maja 2008, 11:40

Wiam dziewczynki :)
U nas dziś zimno i pochmurno :( ja od wczoraj zdycham bo @ przyjechała i mnie wykańcza :ico_noniewiem: Boje się coraz bardziej bo zaraz 2.06 i będe musiała iść do szpitala :ico_noniewiem: ale jescze przed tym mam urodzinową impreze u moich siostrzyczek :ico_tort: właśnie musze sobie jakąś kreacje uszykować a kompletnie nie wiem co :ico_noniewiem:
Elu, - wirus zarzegnany ale okropnie było brr... nawet nie chcę sobie przypominać tych namiętności przy sedesie :ico_oczko: :-)
mazia, - to znowu imprezka co :ico_haha_02: ?
chloe, - spokojnego srajku i oby szybko zleciał i dał oczekiwane efekty

[ Dodano: 2008-05-27, 11:45 ]
Co do wagi to nikola waży 10,5 kg :-D nie ma co się martwić bo naprewde waga to indywidualna sprawa a pozatym mamy narazie mniej do dźwigania a to 10 kg to i tak nie mało :ico_haha_01:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 maja 2008, 15:49

hej wszystkie napewno spacerujecie :-D A my już w domu moje dziecko głoduje, od paru dni wogóle niechce jeść obiadów. A tylko amamama woła, chrupki ciasteczka i paluszki by chciała ale dziś jestem stanowcza. DO puki nie zje obiadu nie ma nic słodkiego i już tak bidulka płacze ale zupki nie chce :ico_olaboga: Dlatego już siedzimy w domu bo gdzie mam chodzić z głodnym dzieckiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 maja 2008, 15:55

no hey

jeszcze jestem w górach, bycze się na maxa, wracam jutro, aż mi żal bo jest bosko :)

wszystkie ściskam i całuję z okazji Dnia Mamy :-D

A zdjątka jak przejrzę jutro i wrzucę na kompa podeślę, jest sporo bo ponad 500 ale spoko tyle Wam nie wyślę :ico_oczko:

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

27 maja 2008, 15:56

Hej
Elu, ja byłam normalnie w szkole, tylko nie miałam lekcji. A w tym czasie: ulóżyłyśmy z koleżanką scenariusz zakończenia roku, zrobiłam porządek w szafie, ułożyłyśmy omówienie stopnia realizacji programu profilaktycznego, miałyśmy mini radę pedagogiczną. No i sama widzisz? Niby strajk - dzień bez pracy :ico_zly: a tu było bardzo pracowicie.
A Maciej waży 11,600kg.
maziu, jak mój byłby sam, to na to samo by wyszło. Zawsze mówię, że mam dwoje dzieci :ico_haha_01:
Asia pewnie korzysta z cudnej pogody.

A wiecie, że idą cieple, bardzo ciepłe dni?!
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, 16:02 przez chloe1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 maja 2008, 15:56

Mazia - moja choć tak kocha jeść od kilku dni mleka wogóle ani rano ani wieczorem w ciągu dnia je mniej bo wszystko sama nic nie da się nakarmić :ico_szoking: a samodzielne jedzenie to wiesz połowa obok troche na ubrania a do buzi mało co ląduje w dodatku obraziła się na słodkie niby chce a jak jej dasz to ugryzie i zostawia nie wiem czemu tak dziwnie może to znowu jakiś bunt o którym w książkach nie piszą :-D

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

27 maja 2008, 16:00

Ile wasze dzieci wypijają mleka??
Maciej zaczyna mi mleko odrzucać. Zje chebek na kolacje ok. 18.30 a czasem nic nie zje i tak idzie spać. Owszem, ciacho to by jadł, paluszki też ale nie chcę tak go żywić. Danonki i serki też mu smakują caraz mniej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 maja 2008, 16:00

chloe, - to rzeczywiście kawał dobrej roboty dziś odwaliłaś :ico_brawa_01: Maciuś ładną ma wage duży chłopczyk z niego urośnie :-)
My po spacerku Niki chodziła z wózkiem dla lalek ale się wsciekała jak nie mogła sobie poradzić z podjazdem pod krawężnik lub ze skręcaniem :ico_olaboga: chciała by wszystko odrazu umieć nerwus mały :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-27, 16:03 ]
Ja jak napisałam wyżej Niki jadła dwa razy dziennie rano 220ml i wieczorem po kąpieli taką samą porcje a teraz po tym wirusie jak wymiotowała to praktycznie mleka nie chce widzieć. Danonków też nie bardzo dje jej albo danio albo jogurty z kawałkami owoców - troche je troche marze po stole :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-27, 16:05 ]
Asiu - czkam na fotki z niecierpliwością :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość