mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

27 maja 2008, 16:24

Moja Matyldzia na kolacje zje pół kromeczki z masełkiem, i do tego 230ml mleka do łóżeczka ją wkładam potem budzi się ok 2 w nocy i daje jej150ml mleka i jak wstanie to też 150ml mleka. Potem jakiś serek ale ostatnio tez tylko nim maze po stoliku. No i jak ją kłade o 12 w południe to też dostaje 150ml. mleka. Teraz dałam jej chlebka bo tylko amama zupki nie chce to mi się jej żal zrobiło, że taka głodna. Edulitko ja jej nawet dawałam niech sama je zawsze coś by tam trafiło do buzki ale ona nieeeeeeeee. Odwraca się i płacze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 maja 2008, 17:11

A moja Wiki pije mleczko przez sen o 8 rano około 150 i na wieczór przed snem około 22 200ml i tyle :) A waży koło 13 kg. Tu wstaje mi po 8 rano ale zasypia o 22, nawet to fajne, dłuższy mam dzień :-D Ale z drugiej strony ma nadmiar energii, biega wszędzie, nawet łaziliśmy troszke po górach i dała radę, podeszła na wodospad szklarki :-D
Szkoda że wracam już do miasta ech
Jutro zajrzę jak będę we Wrocku paaaaa całuski

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

27 maja 2008, 17:36

Witam

Melduję się już z przeczyszczonym uchem :-D Po prostu się zatkało "miodem" i na szczęście sama sobie poradziłam. Wlewałam jakieś krople a potem dłubałam :-D :-D :-D

Konrad je mleko rano 210ml z 7 miarek a wieczorem mleko z kleikiem w tej samej ilości. Też bywały okresy kiedy nie pił całej porcji ale to przy ząbkowaniu lub chorobie. Co do słodyczy to dostaje tylko wtedy kiedy zje normalny posiłek. Zołza jestem i nie potrafię mu ustąpić :ico_nienie: :-D

Wysłałam Wam filmik jak Konrad robi "żółwika" :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

27 maja 2008, 21:47

Hej laski!!! :ico_haha_01:

Eluś zatęskniłaś za mną :ico_wstydzioch: ,strasznie się cieszę :-D .
Bardzo dziękuję za kolejną "porcję" życzeń :-)

ja się ostatnio wcale nie mogę zorganizować,przed niedzielą -rozumiem,ale w tym tyg :ico_noniewiem: nie mam pojęcia co się ze mną dzieję .Poza tym wreszcie ładna pogoda ,więc spacerki uskuteczniamy i przez to też mniej czasu .Dziś dodatkowo miałm dwóch synów na głowie przez cały dzień :ico_olaboga: ,a to czasem jest koszmar-kłócą sie na potęgę . Co ciekawe często młodszy jest górą :ico_oczko:

Wasze maluszki,to małe żarłoczki i tak mało ważą :ico_szoking: .Bartek je mało a waży ok 13 kg :ico_szoking: .Mleka na noc wypija ok200ml (bez kleiku),rano często nie chce nic,obiad zjada ładnie,a z kolacją też różnie bywa,ale często jest na nie :ico_noniewiem: .Wpiątek i sobotę prawie przez cały czas buzią ruszał,co ja zaczęłąm coś nowego szykować na niedzielę to przychodził i am się upominał :-D .wczoraj już wszystko wróciło do normy

Asia natrzaskałaś fotek,ja też czekam z niecierpliwościa na jakąś meeeega pakę :ico_oczko:

Kasiu nie mogę filmiku od ciebie otworzyć,ale nie odpuszczę idę próbować dalej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-05-27, 22:09 ]
Kasiu filmik fajny ,zdjęcia rewelacja,drugiego BOBO życzę wam tak ślicznego jak Konrad :ico_brawa_01: (zresztą nie może być inaczej :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

28 maja 2008, 08:47

hej :)

IWcia pewnie,że tęskniłam :-)

Chloe, faktycznie, cos mi sie po... przeciez dzieci nie szły a nauczyciele szli strajkować, oj oj, co z tą głową mą?

filmiku od Kasiuli nie mogę otworzyć, ale zdjęcia cudne! :ico_brawa_01:

Edulitko, to dobrze, że juz zdrowi, cieszę się bardzo!

MAziu, nie poddawaj się ze słodyczami, w końcu zgłodnieje i przestanie strajkować!

A u nas z jedzeniem różnie, z mlekiem ciężko, czasem zje, czasem nie,
też chce sam jeść tylko on zrobi jeden wsad do buzi, resztę rozwali,
i w oógle tak bałagani wszędzie, że patrzeć nie mogę na mieszkanie i sprzątać nie nadążam!
I strasznie się buntuje przeciwko wszystkiemu! Strasznie się drze, jak cokolwiek nie po jego myśli, czy to już ten bunt 2 latka?
:ico_szoking:

[ Dodano: 2008-05-28, 08:48 ]
Asiu, czekam na zdjęcia, korzystajcie ile się da z uroków górskich :)

a my jedziemy w przyszłym tyg do Chałup :)

[ Dodano: 2008-05-28, 08:48 ]
uciekam bo tu pustki!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

28 maja 2008, 11:50

Witam dziewczyny :( ale mam nerwa wczoraj pojechaliśmy na działkęa tam altana otworzona zamek wyłamany wszystko z szfek powyrzucane ale najciekawsze nic nie zgineło ani narzędzia ani radio :ico_szoking: ktoś zdemolował nam altane tak dla jaj czy o co chodzi :ico_olaboga: w końcu wiadomo że nikt wartościowych rzeczy nie trzyma na działce mam takiego nerwa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jakiś jełop przychodzi i wchodzi sobie na czyjś teren jak do siebie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wymieniliśmy zamek i zastanawiamyy się o co komuś chodziło i czego szukał bo zajrzał w każdą mysiądziure na altance :?:
Za to córcia wieczorem grzeczna jak aniołek zjadła ładnie jogurt i naprawde minimalne ilości nie dotarły do buzi :ico_brawa_01: więc już mleka nie dawałam tym bardziej że jak ją pytam o mleko to odrazu stanowczo mówi nie :ico_haha_02:
Miłego dnia życze dziewczynki spijam kawke i ide do kosmetyczki szykować sie na piątkowe bale :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

28 maja 2008, 11:50

Hej

Żyje tu ktoś oprócz Eluni?????? :-D

IWCIU bardzo dziękuję, też się często zastanawiam jaką będzie miało twarz to nasze bobo :-) Powiedz a jak zobaczyłaś pierwszy raz Bartusia to wyglądał jak Dominik? Konrad też waży ok.13kg i wcale gruby nie jest, wyciągnął się chłopina :ico_haha_01:

ELCIU a czy Tobie udało się otworzyć kiedykolwiek filmik od Kasiulki??? :-D :-D :-D Tyle czasu wysyłam i mąż nic nie wymyślił?????? :ico_nienie: :ico_haha_01: Z tego co wiem to bunt 2-latka wystepuje między 18 a 26 (może 28) miesiącem, więc jak najbardziej u naszych dzieci można go zaobserwować. Konrad też wali fochy, rzuca jak czegoś nie może zrobić i próbuje wymuszać, tylko że na mnie to kompletnie nie działa, nawet mnie to nie denerwuje. Przyjęłam to za kolej losu i olewam wielkim sikiem :-D To znaczy jak czymś rzuci to szybko zabieram, on wyje a ja nie ustępuję. Czekam aż przeprosi :ico_haha_01: Wczoraj nauczył się mówić "przepraszam" :ico_brawa_01: bo bez tego ani rusz. W sklepie jak mi się rzucił na podłogę to go zostawiłam, wbijając oczywiście w spojrzenia ludzi, i wiesz jak szybko się podniósł? Myślę, że brak reakcji jest najlepszym rozwiązaniem :-D


EDULITKO :-) Straszne z tym włamaniem, to się łachudrom nudzi :ico_zly: A może ktoś puścił plotkę, że skarby tam trzymacie??? :-D


Co do mleka to Konrad nas rano budzi słowami "tatuś mleko!!!!, tatuś mleko!!!" więc bez mleka się nie obejdzie :ico_haha_01: A jak głodny za bardzo nie jest tylko mu się nudzi np. koło 7 rano, to siada między nami i ciągnie za ręce mówiąc "mamo chodź prosiem (proszę :ico_haha_01: ), tatuś chodź prosiem". Normalnie sikamy z niego ale weź tu nie wstań jak dziecko tak ładnie prosi :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

28 maja 2008, 12:32

hellooooo!

Edulitko jak go dorwiesz -tego drania co takiego bałaganu narobił-to daj znać obijemy mu mordę,że mu się odechce :ico_puknij: .Cóż za bale Ci się szykują ,coś chyba przeoczyłam ,bo nie wiem o czym mowa :ico_wstydzioch:

Kasiu jak się Bartek urodził to był jak brat bliźniak straszego o 8 lat Dominika :ico_oczko: .Podobni byli jakby skórę sciągnął,a teraz wydaje mi się ,że zupełnie się różnią :ico_noniewiem: .Kasiu Konrad widzę ładnie już mówi i pewnie cały czas :ico_oczko:

Zapisałam się dziś do fryzjera na 14,06 i wiecie jaką godzinę miała wolną -6,00 rano oczywiście :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: .Myślałm ,że półtora tyg wcześniej to ja będę wybierać godz. a ona mówi,że może przyjechać wcześniej i wtedy obskoczy nasze łebki :ico_olaboga: .Tak wcześnie to ja jeszcze u fryzjera nie byłam :-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

28 maja 2008, 13:43

Cześć

Pamietacie mnie???

Nic nie wiem co u Was sorki nie miałam kiedy przeczytać latam za małym cały czas, warga sie zrosła ale widać ma taka małą gulkę, siusiak odklejony, wył z bólu przez dwa dni nie mógł się wysiusiać potem znowu sie skleił i bylismy u lekarza znowu rozklejał i do końca i tak mu nierozkleił znowu dzisiaj będziemy dzwonić do chirurga czy to tak mam być, mówię Wam mały jak widzi lekarza to juz wyje ze strachu nie da sie dotknąć a połozyć to juz masakra, do tego od niedzieli ma biegunkę wczoraj byliśmy u lekarza dał jakieś leki narazie dzisiaj była 1 kupa ale brzydka zobaczymy co dalej, także jak widzicie troche mam ostatnio prze....już mam dosyc , Kornel apetytu nie ma pić nie chce a musi wybrzydza leków nie chce już nie wiem co wymyślać, teraz śpi więc wpadłam bo steskniłam się za Wami, całuski dla wszystkich moze teraz spróbuje coś doczytać co napisałyście :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

28 maja 2008, 13:51

Witam
Ale fajnie Was oglądać z własnego biurka, jestem we Wrocku, szkoda tak mi dobrze było
Natrzaskałam 650 fotek, wpier musze ogarnąć bagaże potem podczytamco u Was oki :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości