Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

29 maja 2008, 09:15

No i byla imprezka, bardzo oficjalna! hihihi!!!(merowie Aix i Marsylii i inne szychy regionu! Najpierw bylo gadu gadu, potem spektakl -balet, a potem jedzonko!) Coz byla mezusiowi potrzebna zonka z usmiechem! W koncu poznalam gebunie osob, o ktorych mezus zawsze cos tam opowiada! Beda inne tego typu imprezki i teraz juz zaczne z nim w ten cyrk uczestniczyc! Mala byla podobno grzeczniutka i ladnie poszla spac bez cyca! Kochane malenstwo!


Dzisiaj nauczycielka Livii jest na stazu, wiec mam obie dziewczynki w domu! :ico_oczko:

Dobrze Madziu, ze podroz byla ok :-D to zawsze ulga! :ico_oczko:

Basiu moze faktycznie domysla sie z tym rowerkiem, a jak nie to sama im powiedz :ico_noniewiem: tak poprostu, ze chcecie jej super rowerek kupic i ze wszyscy sie skladaja! Albo napusc corcie :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

29 maja 2008, 10:14

witajcie o poranku
ja jak zwykle od 5 na nóżkach, choć Tadzika udało mi się w letargu do 6 potrzymać :ico_brawa_01: , oczywiście karmienia już nie było i nie ma
rano odwiozłam tatę na pociąg bo do stolycy się wybrał na jakieś spotkanie, więc pospać się nie dało
dziś mam trochę spraw urzędowych, ale postanowiłam sobie, że zacznę od poniedziałku, bo nie bardzo dziś bym zdążyła w kolejkach postać, a obiecałam Wiki że na 13 pójdziemy na lajkonika, więc nie ma zmiłuj się, zresztą potem mamy z Tadziem kontrolę i wypis (na połowę czerwca) u lekarki na rehabilitacji
dziś dzień zapowiada się cudny, choć nadal wieje ten arktyczny wiaterek, ale mówią, że od jutra przynajmniej do poniedziałku już będzie cieplutko, bo znad Sahary do nas idzie ciepełko
madziorka cieszę się, że szczęśliwie przylecieliście i obyło się bez przykrych niespodzianek, miło że choć 2 duszyczki znalazły się pomocne, niestety trzeba liczyć na siebie, a szkoda
fajnie, że już po wysypce i Leoś czuje się dobrze, no i brawa za wspaniałą wagę i wzrościk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co do domyślania się teściów to raczej na to bym nie liczyła, bo oni ją tak rzadko widzą, że nawet nie mają pojęcia czym się interesuje i na jakim etapie rozwoju jest, no cóż ich wybór, nie poradzimy na to nic, raczej na Dzień Dziecka też nie przyjdą, tak przynajmniej się zanosi (pewnie prześlą coś przez siostrę męża, jak zwykle)
anulaf to niezłe szychy tam były, daj znać kiedy cię w TV zobaczymy
i fantastyczna ta twoja córunia, że i bez mamuni taka grzeczniutka :ico_brawa_01:

a gdzie podziewają się pozostałe dziewczyny? mam wrażenie, że niektóre to tu już dawno, bardzo dawno nie zaglądały
oj bura panienki, nie ładnie zostawiać tt-ciotki bez wiedzy o waszych maluszkach :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-05-29, 10:40 ]
aha zapomniałam wam pokazać jaki prezent moja córcia dostała od cioci na DD
ona marzyła o czymś takim, zupełnie nieprawdopodobne jak na dziewczynkę
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 maja 2008, 11:15

witajcie ja dopiero dzis bo wczoraj to akos tak szybko dzionek zleciał,
była u nas koleznaka z wizyta jeszcze ze szkoły rodzenia i myslałysmy ze maluchy sie razem pobawia a tu kicha, bo mój mój jest akurat na etapie krzyczenia, chyba wypróbowuje swoje struny głosowe, a tamten na kazdy jego krzyk reagował odrazu płączem i odrazu do mamuski, wiec ciezko było razem :ico_noniewiem: dobrze ze ogódeczek duzy bo mój testwoał piaskownice a tamtem okupował basenik :-D
ale w koncu wczoraj przyszła brakujaca czesc od rowerka wiec zaliczylismy odrazu razem spacerek :-D
Obrazek
tu koleznka z maluchami - oj marzy sie o takiej figurze :-D

Obrazek

a tu z laurka i kwiatkami na dzien matki :-D
Obrazek
Obrazek
Aniu super ze imprezka sie udała :-D i ze córeczka super sie spisała :ico_brawa_01:

Basiu oj ja cie podziwaim za te pobódki o 5 rano, ja o 7 niezabardzo jestem szczesliwa ze musze wstawac, ale cóz poczac, moze sie na emeryturce wyspimy :-D

co do prezencików to u nas odwrotnie troszke jest bo zazwyczaj tesciowie, chrzestni i tomka brat z zonka zawsze sie pytaja co kupic lub do czego sie dorzucic, a za to moi rodzice i braciszek nei bardzo, od mamy to ciagle tylko słysze jak cos kupie ze po co to kupowałam bo ona chciała kupic

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

29 maja 2008, 11:27

Hej!!!!

moje maleństwo szczęśliwie spi do 10( oj jak mi dobrze)

barbapuppa zaskoczyła mnie twoja córcia- nie wiedziałam że dziewczynki mają takie marzenia- prawdziwy z niej wojownik ( nie wiem czy dobrze to nazwałam bo te zabawki to teraz mają takie dziewne nazwy)

Ula!!!! mój Bronuś uwielbia rowiesników ma parę dzieci z którymi spotyka się od 3 mies życia i bardzo sie lubią!!!! lubi też dzieci z bobomigów!!!! ja myśle że zeby maluchy sie dobrze bawiły muszą sie znać

Ania!!!! proszę jakie to sie fajne życie prowadzi!!!!! tylko pozazdroscić


mój mały przedwczoraj dostał goraczki, ja cała spanikowana biegałam po lekarzach, labolatoriach a tu gorączka przeszła.....UF JAK DOBRZE!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 maja 2008, 11:38

no włąsnie Serafinko mój maluch tez uwielbia strasznie wszelkie dzieciaczki tylko on dosyc zaborczy jest i nikogo sie nie boi i odrazu na dzien dobry rusza do boju, a niektóre dzieciaczki tak jak ten wczorajszy kolega wola raczej cisze i spokój a nie takie łobuziaki jak mój syneczek wiec trudno i sie razem porozumiec :ico_noniewiem:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

29 maja 2008, 14:02

Fajny ten twoj rozbojnik jest Ula :ico_brawa_01: Moja jest spokojniutka, ale przyzwyczajona do szalenstwa rodzenstwa, wiec ma sporo cierpliwosci i od razu usmiech od ucha do ucha :-D Nawet jak nie zna dzieci to jest zachwycona! :-D Teraz jak widzi innego malucha to od razu gaduli :ico_oczko:
A zdjecia superasne!!! :ico_brawa_01:

Basiu, sprobuj inaczej z tesciami np corcia moze do nich z tata zadzwonic i powiedziec przez telefon! ja tak robie, bo tez mam dosyc glupich prezentow! przez pare lat mi takie bzdury kupowali, albo mialam rzeczy podwojnie! Teraz dzieci im mowia co chca i oni albo kupuja albo daja kase i juz :ico_oczko:
A maz to juz w telewizji byl i w gazecie tez, a ja to jeszcze nie :-D

Serafinko, nie ma co panikowac jak jest goraczka, bo i tak jesli nie ma innego objawu to lekarz nic nie zrobi, a badania sie robi jak tak juz przynajmniej 3dni goraczki i dziecko nie chce jesc ani pic! Bo maluchy to czesto maja goraczke i to nic powaznego nie jest (moja miala ostatnio 39.5 w dwa wieczory i zero innych obiawow, do lekarza nie szlam , tylko obserwacja, no i zabek wyszedl i juz goraczki nie ma :-D ) czasami jakis wirusek zlapia i maja troche goraczki :ico_oczko:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

29 maja 2008, 14:26

prawie się ostatnio nie pokazuje więc wkleje zaległe fotkiObrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/url=http://www.holdthatpic.com/][img]http://quick.holdthatpic.com/images/251537

[ Dodano: 2008-05-29, 14:30 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

29 maja 2008, 14:52

Fajne fotki! :ico_brawa_01: Ale kawaler urosl :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

29 maja 2008, 20:33

ula a może dzieciak ma taki okres, bo teraz Tadziu od kilku dni jest np. bardzo empatyczny i jak inne dziecko zaczyna płakać, to on po chwili też, może dzidzak myślał, że Pawełek tak placze
zresztą co tu dużo mówić, twój Pawełek to niepowtarzalny pełen temperamentu chłopczyk
i brawa dla tatusia :ico_brawa_01: za pomoc w ślicznej laurce i cudny kwiatuszek
serafinko może być i wojownik, choć ona zazwyczaj była florecistką, ale dziś była rycerzem i ratowała Tadzika przed smokiem :ico_haha_01:
ale śliczne to wasze zdjęcie, byłoby super na avatarek :ico_brawa_01: i w ogóle faniutki z niego chłopczyk
a z gorączką to tak jak pisze anulaf, trzeba obserwować, bo to czasem nic wielkiego, choć my mamusie zawsze w gotowości
anulaf no to teraz będziesz pewnie razem z małżonkiem w mediach częściej
a Amalka jest zawsze taka uśmiechnięta i pogodna, super charakterek, przypomina mi Wiki z dzieciństwa
tyle, że ostatnio moja panna dziczeje i wszystkiego się boi, taki mały tchórz, dziś nie chciała do Lajkonika podejść
kilka fotek zaraz wrzucę z dzisiaj

[ Dodano: 2008-05-29, 20:37 ]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

29 maja 2008, 20:44

Aniu mój maluszek to chybe przez to ze rodzenstwa nie ma to musi nadrabiac, bo jak kiedys była kuzynka ze straszym synkeim i on tak szalał to mój wtedy siedział grzecznie i patrzył co tamten wyprawiał :-D

no a wszytscy i własnie powtarzaja ze takiego wiercipietki to jeszcze nei widzieli :-D

Sandra super ze tu wpadałs, opowiadaj co tam u was słychac, bo pewnie duzo sie działo :-D a foty rewelacja, a ten kocurek żywy czy fotomontaz bo ja mam tez taka tygrysice ruda w domku :-D

Basiu twój Tadziu jest uroczy :-D i chłpaki sie jeszcze w brzuszkach poznali pewnie dlatego sie dobrze dogaduja :-D a tak przy okazji to kiedy nas odwiedzicie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość