Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 maja 2008, 14:30

Kamila to faktycznie jak na niejadka to dosc ladnie wazy :ico_brawa_01: ...Oskar jest zarty jak cholercia a wazy (wg mojej domowej wagi) 11,5 kg...w lipcu zwaze go u lekarza na szczepieniu to bede wiedziala dokladnie...

ja wlasnie wrocilam ze sklepu na rowerze, 2 lata stal i sie kurzyl, z opon flaki byly, ale super bylo...znowu mi sie chec na jazde zrodzila, ale musze kupic fotelik rowerowy...tylko szczerze troche mi szkoda na to kasy teraz,,,dosc drogie sa jak tak patrze.....

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 maja 2008, 14:59

witam po pracy :-D
u nas tez nie ma zapowiadanych 30 st :ico_puknij: a poza tym chłodny wiatr wieje :ico_noniewiem:

pierwszaki zagadaja człowieka na smierć :ico_olaboga: ale i tak wolę maluchy :ico_oczko: w kółko tylko "prosze pani a .....................proszę pani a ........................prosze pani a .................itp itd :ico_olaboga: :-D :ico_oczko:

mały jeszcze śpi
ja na obiad mam sląskie kluski,zamrozone mialam,sos pieczrkowy tez miałam zamrożony i zupę pomidorowa też zamrożona miałam haha :ico_oczko: wiec luzik

jutro też miałam jechać ale nie ma mi kto zostać z małym,więc nie jade

gadałam z koleżanka mamą emilki i okazuje sie że mała znowu ma lamblie :ico_olaboga: a na pasożyty za pierwszym razem nic nie wyszło (ale nam też nie wyszło za pierwszym) oby nie miała wszystkiego naraz :ico_olaboga: co to za świństwo jest :ico_puknij:

kurcze mam nadzieje ze meżu dzis juz mi napisze czy przyjedzie czy nie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Patka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla kubusia za gryzienie i siii :ico_brawa_01: a z drugiej strony jak chrzestna se zażyczy garnitur to niech se kupi,ja bym tam ubrała dziecko tak jak ja uważam a jak ktoś chce cos innego to niech finansuje i tyle :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-29, 22:50 ]
malz napisał że przyjedzie na 99 %,no chyba zeby nie, wiadomo co wymyślili
fajowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale jutro będe sie bardziej cieszyc jak już będe wiedziała napewno

jak juz pisałam odchudzam sie :-) nie jem kolacji,mniej w dzien też itp do dzis
siostrzenica przyszła ,doła miała i wszamały my pizze prawie całego giganta :ico_szoking: popijając piwem i teraz ledwo sie ruszam :ico_placzek: a ze jestem przed @ to bardzo trudno jest mi sie oprzec jedzeniu,choc od poniedzialku jakos sie udawalo i teraz od nowa,od jutra :ico_placzek: wyrzuty sumeinia mam :ico_placzek: ale co nie mogłam jej samej z dołem zostawić,bo chciała go zagryźć,zapić i zagadać i udało się :ico_brawa_01: szkoda ze mam teraz taaaaaki brzuchol i kolejne cm sie odłożyly na biodrach i udach :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

a w ogóle to gdzie wy jesteście???

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 maja 2008, 07:53

dziendoberek

łooo matko alez znowu pustki nastaly!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: az smutno

u nas nocka przespana, pobudka po 6, teraz tak sie budzi jak slyszy ze ja i T wstajemy

zaraz idziemy do piaskownicy bo pozniej musze iec jeszcze czas na nauke, chco i tak mam zle przeczucia bo nie umiem za bardzo nic a jutro kolejny egzamin....oby chociaz dzisiejszy zaliczyc :ico_noniewiem:

poklocilam sie z T wczoraj, dzis tez sie nie odzywalismy...vbezmyslny, dziecinny, wszechwiedzacy i wszystko najlepiej wiedzacy baran!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

do tego lapie dola, bo jestem coraz grubsza, jakos zle mi wszystko idzie..nie mam weny do nauki i takie tam

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 maja 2008, 08:56

Witajcie

Hej Natashka, :ico_nienie: nonono w zły humor wpadasz, T. się nie przejmój, faceci już takie są niestety. Egzaminy zaliczysz, powodzenia
ja tez nic nie umiem do szkoły :ico_haha_01: ale to zupełnie nic, a jutro mam 4 egzaminy z Prawa Cywilnego, socjologia i psychologia społ., Prawo fin. publ., Angielski
W niedziele już łatwiejsze po mojej dziedzinie z rachunkowości.
Dzis w nocy wrócił chłopak do Pl hihi, nie na długo na tydzień tylko , to dzisiaj się zobaczymy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

30 maja 2008, 09:21

dzień dobry
nocka ok pobudka o 5.55 :ico_puknij: :ico_spanko: :ico_oczko:
rano już :ico_prasowanko: uff :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz kubus z dziadkiem na spacerku ,jak wróci to pójdziemy na zakupki spożywcze i wrócimy na spanie
pogoda ładna słoneczko ale jeszcze troszkę wieje :-)
Natashka, kochana głowa do góry będzie dobrze :-) :-) :-) musi byc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
lulu81, powodzenia na egzaminach ,trzymam kciuki
to dzisiaj się zobaczymy :ico_haha_02:
miłego spotkania :ico_zakochani: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 maja 2008, 09:28

pata, nie dziękuję :ico_oczko:
Filka też o 6 obudził się tyle że mu pampers przeciekł, ale go przebrałam i dalej spalismy do 8

Dziewczyny, mówiliście kiedyś o takich pieluszkach jak majteczki się ubierają, gdzie ich miogę kupić i jak się nazywają?

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

30 maja 2008, 09:42

Dziewczyny, mówiliście kiedyś o takich pieluszkach jak majteczki się ubierają, gdzie ich miogę kupić i jak się nazywają?
ja nie pomogę bo też tylko o tym słyszałam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 maja 2008, 11:10

Lulu to wam dopiero narobili zaliczen i egzaminow zjednym zjezdzie :ico_olaboga:
i milego spotkanka :-D :-D :-D :-D

ja widzialam te pielucho-majtki w tesco ale stwierdzilam ze wole juz malego po prostu odzwyczaic od pieluch i tyle...

my juz po spacerku
Oskar zasnal w 5 sekund

a ja wlasnie wypijam druga kawe i biore sie za nauke...

obiad zrobilam z samego rana to mam spokoj :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

30 maja 2008, 11:38

my też już po spacerku ,kubus śpi a ja robię ogórkową i wcinam truskawki ale dietetycznie bez śmietany i cukru tak zrobię swoim chłopakom a ja same ale i tak dobre :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Natashka, miłej nauki szkoda że musisz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

30 maja 2008, 12:12

oj chyba dla mnie nie ma takiego zagadnienia jak mila nauka :ico_haha_01:

na 14 jade do kolezanki i bedziemy sie uczyc we cztery.... moze tak pojdzie nam latwiej :ico_noniewiem:

a teraz ide wstawic obiadek...zeby za godzinke juz byl gotowy

milego dzionka i weekendu :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości