Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 maja 2008, 12:46

ula fajnie wygladasz a pawelek slodziachny hehe

viola abegano
no to zapowiada sie super plazowanie!!!! zycze aby pogoda dopisala!!!

justyna dobrze ze lot minal spokojnie i ze chorobsko tez juz przechodzi

witam wszystkie i uciekam
pospalismy dzis tylko do 10 :ico_haha_01:
a teraz lece szykowac sie bo umowilam sie z kumpela i jej corciaa hihi

papa

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

30 maja 2008, 13:00

Hej pozdrowienia z Kalisza! Buziaczki dla wszystkich :-D Szykujemy sie do chrzcin, a zdjecia wysle pozniej z domu... :ico_haha_01:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

30 maja 2008, 13:44

To imprezujcie fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu spoznione, ale szczere! :-D :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Ulcia, to mamy podobnie zcieniowane wlosy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja to bardzo tak lubie, bo mozna i przypiac i szczotka wygladzic, albo z pianka pogniesc i wyglada jakby loki byly :-D polecam :ico_oczko:

Violu, te nasze kokietki, to sa niezle numerki! :ico_brawa_01: niedlugo zaczna sie dyskusje na temat rozowych sukienek :-D bo dziewczynki to szybko maja swoje zdanie na temat ciuchow! :ico_olaboga: i czasami to oszalec z tym mozna!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

31 maja 2008, 08:31

witajcie w piękną sobotę!
Pogoda jak na kanaracha. Wybierzemy się więc na spacerek.......
Miłego dnia!

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 maja 2008, 09:31

Witajcie...u nas tez super pogoda!!!!

a wczoraj byłam na kolejnym spotkaniu klasowym...tym razem szkoła średnia :)) było Super - spotkanie po 13 latach!
Basiu a jak przebiegło Twoje spotkanie klasowe...bo pamiętam, że miałaś już...ale chyba nic nie pisałaś jak było?


my nadal zakatarzone...ten katar nie chce sie z nami pożegnać... :ico_zly:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

31 maja 2008, 10:31

Hej hej witam w sobote i do tego piekna sloneczna.
Violu jednak mialas racje ze koncem maja upaly :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ula pieknie wygladacie i super Ci w tej fryzurce :ico_brawa_01:
Madziorka sorry ale nie bylam teraz na bierzaco i zycze wszystkiego naj,naj :ico_tort:
A u nas wszystko ok.Mala wlasnie robi sobie drzemke wiec korzystam z okazji.Nowym jej osiagnieciem wchodzenie i schodzenie z wersalki.I chodzi ale jeszcze pewnie czuje sie z mamusi paluszkiem.A ostatnio numer wywalila.Moj brat ma psa i lezal sobie pod wersalka a ze ona nie mogla sie sama wczłapac na ta wersalke wiec weszła na psa i z psa na wersalke. :ico_brawa_01: Ale mielismy ubaw no i biedny pies :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

31 maja 2008, 12:02

witajcie
u nas ostatnio kołowrotek, a wczoraj to istny sajgon był
ja ledwo żyję bo Tadzikowi te zęby tak idą a wyjść nie mogą, dziś od 3:45 było wycie takie, że nawet dwukrotne smarowanie dentinoxem nie pomogło i miał lekki stan podgorączkowy, no i oczywiście wodniste kupki
za to spał potem z nami do 7:30, choć nie mogę powiedzieć, że się wyspałam, bo Wiki wstała o 6
w każdym razie jeszcze nie wyszły ale chwilowo jest względny spokój
violu świetne stroje dla dzieciaków :ico_brawa_01:
a z tym pociągiem, to lekkie przegięcie, bo niby dlaczego kupując wcześniej bilet do pierwszej klasy masz potem siedzieć w drugiej, przecież cena biletu jest inna, czegoś tu nie rozumiem :ico_szoking:
i precz z tym katarem, najlepiej sprzedajcie go komuś :ico_oczko:
a spotkanko było bardzo fajne, wprawdzie nie było nas dużo osób, ale za to doborowe towarzystwo
no i trochę mi smutno, bo znowu mamy imprezkę w czerwcu, takie fajne ognisko u jednego z kolegów, ale ja to właśnie wtedy na wakacjach będę
a pozostałe spotkania klasowe, jakoś dojść do skutku nie mogą
a odnośnie naszego wyjazdu, to tata usłyszał, że podobno jakaś plama ropy z tankowca koło Warny jest :ico_placzek: i jak się rozprzestrzeni i nie usuną, to nawet na plażę nie będziemy mogli pójść, jaki pech
na dodatek wykupili mi fajne miejsca na Celinkę i teraz to już tylko droższe zostały :ico_placzek: , no ale wcześniej nie mogłam kupić, bo nie wiedziałam co z wyjazdem
oj pechowo coś ostatnio :ico_placzek:
abegano fajnie, że choć na chwilę uda wam się wyjechać i spędzić wspólnie czas
i oczywiście :ico_prezent: dla Natalki
anulaf ogromniaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Amalki za ten tapczanik, zdolniacha z niej
madziorka spóźnione życzonka imieninowe :ico_buziaczki_big: dużo radości z Leosia
a co do butków, to ja lubię Gucie, może nie wyglądają super modnie, ale dziecku w nich wygodnie, mam dla Tadzika te po Wiki i są super, choć na razie zakładamy je tylko na wyjścia, ale chyba chłopcy ładniej w nich wyglądają niż dziewczynki
justynko super, że już się lepiej czujecie
uleńko superowa fryzurka, bardzo ci w niej do twarzy, choć oczywiście troszkę mi szkoda twoich długich pięknych włosków, ale jakby co, to zawsze można zapuścić
cudne zdjęcia plażowe Pawełka, a razem też super :ico_brawa_01:
joasiu no to piękny dzień na pewno będzie, trzymam kciuki, żeby obyło się bez niespodzianek i koniecznie wklej foteczki
ależ twoja gwiazdeczka ma pomysły :ico_brawa_01: , a pies pewnie był zachwycony, że ktoś się nim zajmuje :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 maja 2008, 12:13

a z tym pociągiem, to lekkie przegięcie, bo niby dlaczego kupując wcześniej bilet do pierwszej klasy masz potem siedzieć w drugiej, przecież cena biletu jest inna, czegoś tu nie rozumiem
Basiu no własnie przegięcie!!!!podobno teraz juz nie ma numerowanych miejsc w 1 klasie..jedynie w expresie..a expres jedzie tylko do Gdyni :ico_placzek:
no i nie wiem co zrobimy... :ico_olaboga:

zeby jeszcze były miejsca w 2 klasie to jeszcze bym to zniosła...ale wątpię w to...pociąg jedzie z krakowa i moze byc juz załadowany :ico_olaboga:

lecę bo milena marudzi...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

31 maja 2008, 12:21

to może lepiej sypialny wybrać, może tam jest inaczej?!

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

31 maja 2008, 12:35

to może lepiej sypialny wybrać, może tam jest inaczej?!
niby lepiej...ale cena... ponad 500zł w jedną stronę...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość