Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 maja 2008, 08:17

witam po dlugiej przerwie:)
zaraz biore sie za nadrabianie zaleglosci i juz bede zagladala tak jak kiedys :))
u nas poza moimi problemami z kregoslupem wszystko po staremu...
napisze wiecej jak Was doczytam :D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

30 maja 2008, 09:43

hej!
Katrin, kibelek zawodowy :-D :ico_brawa_01: Ja też czasem tak mam, że coś mi wpadnie w oko to przestaję myśleć logicznie i biorę to, a po głębszym zastanowieniu mam ochotę tłuc głową o ścianę :-D . Ale co tam, raz się żyje. :-D A Antoś korzysta już z kibelka? Julcia dostała nocnik na urodziny, ale nawet nie chce patrzeć na niego a o siadaniu już nie wspomnę. No cóż... kiedyś na pewno zacznie :ico_oczko:
M0rD3CzKa, Witaj, dawno, żeśmy nie gadały :-D Trzymam Cię za słowo :-D W końcu widzę udało się zalogować? :-D :ico_brawa_01: Pisz z nami, bo jak widzisz frekwencja spada nam dramatycznie. Plecki pomasuję przy okazji :ico_oczko: :-D
Mój ortopeda kiedyś mi powiedział, że na takie boleści najlepszy jest spirytus... Ale nie powiedział, kurczę, czy smarowanie ma być od środka, czy zewnętrznie :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Biorę się za robotę. Jutro moi rodzice remontują piętro (niestety swoje :ico_placzek: :ico_oczko: ) no i mamy trochę latania. A u mnie też taki bałagan, że poezja. Zastanawiałam się, gdzie znika piasek z piaskownicy, ale już wiem- jest na naszych dywanach :ico_noniewiem:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

30 maja 2008, 10:47

Kolka, Antos dostal kibelek i zaraz na drugi dzien byl chory,wiec nie chcialam jego golej dupeczki wystawiac i narazac na jeszcze wieksze przeziebienie,a teraz jestesmy przed urlopem i nie chce mu robic stresa.Kibelek dostal,bo ostatnio u pani doktor zwrocilam uwage,ze sie martwie ,bo Antos po nocy ma suchego pampersa :ico_wstydzioch: i dopiero pani doktor mi uswiadomila,ze starsze dzieciaki juz w nocy nie sikaja,tylko trzymaja i sikaja po przebudzeniu :ico_szoking: i to wlasnie jest dobry czas po przebudzeniu wysadzac na nocnik:Piasku na dywanie nie mam,bo ...zlikwidowalam dywany :-D

Mordeczko
-witaj,gdzie bylas jak Cie nie bylo i jak Ci sie mieszka na nowym miejscu?

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

30 maja 2008, 13:11

katrin, kochana ja ten kibel wypatrzyłam dla Eryka jak Go jeszcze na świecie niebyło :-D :-D ...hehe...zawodowy jest...żeś mi o nim przypomniała...a ja bidna niemam miejsca juz wogole heh na nic...kupilam zwykły nocnik ale jak mi przypomniałas znowu mi bedzie po głowie chodzil...i pewnie kupie :-D :-D

M0rD3CzKa, witaj Kochana...a co Cie tyle niebyło??

U nas kaszel sie pojawił dla odmiany :ico_placzek: ...niejest straszny ale zaczyna chorchac raz na jakis czas :ico_olaboga:

Kolka, no my tez piasek znosimy do domu...tyle ze my kradniemy z piaskownicy na placu zabaw :-D :-D

A ja jestem przed okresem i wszystko mnie wrrrrrrrrrrrr :ico_zly:

Na dodatek Eryk sie robi taki niedobry ze juz czasem niemoge sobie z Nim dac rady...musi byc jak On chce bo inaczej sie drze...niepłacze drzeeeeeeeeeee coraz głośniej...chyba to ja zła jestem...
Na rece tez trzeba Go brac czesto...mamisynek... :ico_olaboga: :ico_olaboga:
czuje sie taka osaczona...taki mały prześladowca...tzn w domu bo na dworzu to spierdziela...
Jak mu cos niepasuje to siada i zachowuje sie jak "mała rozkapryszona ksiezniczka"...jak juz usiadzie to trzeba podejsc i ksiecia wziasc bo sam do Ciebie nieprzyjdzie tylko bedzie siedzial i sie wydzierał...coraz głosniej i głosniej...
dobra niesmece juz...ale co to bedzie pozniej... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

poskarzyłam...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

30 maja 2008, 15:11

nie bylo mnie z kilku powodow.. po 1. nie chcialo mnie wcale zalogowac na forum
po2.nie mialam czasu bo ciagle cos i cos...przeprowadzka,chory Kacpi...itp...
po3.jestem sama chora i juz prawie miesiac sobie nic nie robie tylko leze i sie opier***:D ale mam nadzieje ze juz niedlugo to sie skonczy :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 2008-05-30, 15:45 ]
mialam powklejac pare zdjec kacpra ale nie chce mi sie ich zmiejszac hihi wiec jesli ktoras ciekawwa jak moj syn rosnie to zapraszam na bloga ze scrapami :D
baner w podpisie hihi a dla pewnosci jeszcze podaje linka :)) http://scrap-mk.blog.onet.pl/

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 maja 2008, 20:37

witam i ja. Czytam ale pisac nie mam weny;/

Maly zabkuje i po nocach nie spi,nie chodzi jeszcze sam ale juz lada dzien zacznie bo chodzi na czworakach ale na wyprostowanych nogach.
Je juz wszystko,duzo gada ale wciaz po swojemu wiekszosc :ico_noniewiem:

Pozdrawiamy :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

31 maja 2008, 10:37

a co tu tak pusto??!!??!!??!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

31 maja 2008, 14:15

hello
Ja korzystam ze mały spi, i tu na momencik wpadłam sie przywitać.

katrin, my równiez mamy nacniko kibelek ale Kamil nie chce na nim siadać, no nieraz od niechcenia usiadzie ale wtedy musze brać nocnik do pokoju i puscic mu bajeczki wtedy posiedzi i nawet zrobi "sisi". A od paru dni też zauwazyłam że ma suchego pampersa.

Kolka, my tez przynosimy piasek do domci, nieraz ma nawet w pampersie.

Mróweczka, ja chyba też rozpiescilam Kamila, musi być zawsze to co on chce, a jak nie jest to tak samo jak Erysio pruje bużke, nieraz to az uszy bolą.

M0rD3CzKa, witamy, nas też dłuzszy czas nie było tutaj.

A jutro całą rodzinką wybieramy się na jednodniową wycieczke ,nad morze, teściowa robi nam taki prezencik na dzień dziecka, stawia paliwo więc jedziemy i sie bedziemy plazować.

Laseczki a co dajecie swoim malucha, bo ja jade zaraz na zakupki i chce bąblowi kupić zestaw narzędzi do zabawy.

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

31 maja 2008, 20:24

Bardzo dziekujemy za komplementa :-D

U nas dzisiaj ladna pogoda. Wreszcie slonko wyszlo :-) . Maya spi juz 3 godz. :ico_szoking: , to do niej niepodobne. W sumie dobrze, bo moge cos w domku spokojnie zrobic.
O dniu dziecka jakos zapomnialam :ico_wstydzioch: i pomyslu na prezent nie mam. Zabawek zabardzo niechce kupowac, bo jeszcze troche, to sie nie bedzie mozna poruszc po mieszkaniu.

Katrin, ja nad prawie sucha pieluszka po nocy tez sie zastanawialam, ale nie wpadlam na to zeby wysadzac Maye...chociaz nocnik stoi u nas os stycznia i sie kurzy :ico_puknij: , bo mialam ambitny plan, no ale na ambicjach sie skonczylo.

...to sie rozpisalam, zmykam, bo syrenka wyje..

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

01 cze 2008, 00:05

Dziewczyny,ja tylko na chwile zameldowac,ze znikne.Jade sie plazowac razem z antosiem i mezem.A raczej lecimy.Wracamy 10 czerwca-do sklikania,papa
I pisac,zebym miala co czytac jak wroce!!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość