Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 cze 2008, 15:18

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zborra przepis banalnie latwy bo sama sobie ten tort wymyslilam :ico_haha_01: wiec tak ,upieklam biszkopt z 4 jaj i przekroilam go na pol tak ze mialam na dwie warstwy i w tortownicy ulozylam biszkopt na to poszla warstwa ptasiego mleczka ze swiezymi truskawkami(ptasie mleczko to smietana kremowka ubita i dodana juz lekko zteżala galaretka)potem warstwa biszkoptu znowu,na to warstwa jagód zalanych galaretką a na gore jak wszystko juz sie kupy trzymalo to spora warstwa smietany na zelatynie i do ozdoby truskawki.....wyszlo naprawde pyszne bo takie mokre i z owocami!!!!

bylismy z okazji dnia dziecka dokupic Mayci prezentow i wlasnie tatus sklada rowerek,ma tez juz piaskownice i pileczki plastikowe i od rana oka nie zmruzyla :ico_puknij:

a co do wczorajszych prezentow to jestem troche zawiedziona bo-wiem ze jestem materialistką,ale poczulam ze potraktowano moje dziecko gorzej niz inne wiecmam troche zal.....te dwie kobitki poszly na tanioche kupujac prezent...a to przykre bo dla kazdego dziecka ktore wczesniej mialo urodziny kupowalo sie za mniej wiecej okreslona sume a dla Mayi prawie o polowe tanszą rzecz :ico_noniewiem: ...i mamy tutaj tak malo sklepow z artykulami dla dzieci ze ceny raczej znamy,nie ma konkurencji i to takie teraz przykre dla mnie....te dwie to mam na mysli te ktore lubia sobie drinknąć i zarazem te same co mi sie kiedys praszaly na spotkania a potem olaly.......pocieszajacy jest fakt ze juz zadna okazja nas nie zobowiazuje do kontaktu z nimi...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

01 cze 2008, 16:54

Heloł babeczki i dzieciaczki
ja dziś ledwo co chodzę. Byliśmy z Alicją na długim spacerze w poszukiwaniu wrocławskich krasnali. Zeszliśmy sie że ho ho. Potem były jeszcze lody. Teraz Młoda szaleje w łóżeczku a ja robię jakiś obiad. Zapiekankę z makaronu, już w pieczniku.

GLIZDUNIA, zdjęcja super a tort baaaardzo apetyczny. Szkoda że mi biszkopty nigdy nie wychodzą, bo bym zrobiła.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 cze 2008, 16:58

matko dziewczyny....Maya chyba ma alergie na pylki jakies :ico_olaboga: ...wczoraj miala jakby podbite lewe oczko i nie wiedzielismy kiedy sobie cos zrobila ale miala brzydki fiolet pod okiem a dzis ma prawe oko :ico_szoking: a z lewego zniknelo i naprawde wyglada bardzo biednie...u nas w TV glosza ze trawa bardzo daje sie teraz we znaki i mysle ze u malej to moze byc alergia..oby nie bo tak biedaczysko zle wyglada :ico_placzek: katar ma bo miala go wczesniej wiec stwierdzic innych objawow nie moge...no ma tez drobna wysypke na szyji......co moge zrobic?bo wizyta u lekarza w tym przypadku nic niestety nie pomoze......

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

01 cze 2008, 17:31

GLIZDUNIA, faktycznie objawy mogą wskazywać na alergię :ico_olaboga: , ale może też zmiana klimatu wpłynęła na taki stan May, poczekajcie jeszcze troszkę. Możesz jej dawać wapno w syropku, jeżeli u Was takowe jest.

A ja padnięta po szkole. I wiecie jaki cyrk, facet włączył nam dziś film na zajęciach, a sam przysypiał, podpierał sobie głowę ręką, a głowa mu leciała, no a my zamiast na film to na niego zerkałyśmy :ico_haha_01: ubaw po pachy, ale i wściekła jestem, bo facet tak ogólnie kiepsko zajęcia prowadzi,. A ja przecież płacę za to kasę więc chce się czegoś nauczyć.

Kacper na urodzinach u koleżanki, Sikor mecz ogląda, a ja odpoczywam z Karolkiem, jeżeli zabawę z nim można nazwać odpoczynkiem :ico_oczko:

WSZYSTKIM DZIECIACZKOM PRZESYŁAM CAŁUSKI I SERDECZNE ŻYCZENIA W DNIU ICH ŚWIĘTA!!!!! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 cze 2008, 20:41

Oj Glizdeczko ależ apetyczne cudo!!! chyba muszę spróbować, chociaż ja w życiu jeszcze nie piekłam biszkoptu :ico_wstydzioch: Ale muszę się zmobilizować, może jestem całkiem dobra w te klocki?
No widzisz...to faktycznie przykre z tymi prezentami. Jeśli do tej pory było jak piszesz, to nie fajnie, że tak podeszli do Mayci. ALe olej to, tacy są ludzie i tego się nie da przeskoczyć.
Napiszę Ci jeszcze, że Maycia przecudownie wygląda!!!
A ja muszę poszukać getrów dla Haneczki, bo mi się strasznie podobają, a nigdzie nie widziałam...Jutro może rano do lumpka skoczę poszaleć.

Ewcik a zdjęcia ze spaceru są???

Sikorka fajnie się śmieje z takich ludzi, ale na prawdę tak nie powinno być, bo przecież te studia to nie tania impreza i skoro od Was się wymaga, to sami też mogliby coś z siebie dać. Nienawidzę ludzi, którzy biorą sporą kasę a się nie wywiązują!!!

My wróciliśmy i kąpiel .Młoda chyba już śpi. W mini zoo była przeszczęśliwa! chciała wszystko głaskać. A w sąsiedztwie mojej cioci ktoś ma 2kucyki i też przez płot głaskała i śmiala się. Poza tym w porządku. Chhociaż czuję się fatalnie. Biorę sobie antybiotyk, ale mam jeszcze tylko na jutro i chyba muszę rano iść do lekarza. A strasznie mi się nie chce, bo spędzę w kolejce znów 2godziny i jeszcze się będę tłumaczyć z tego leczenia na własną rękę.
ok, zmykam...na razie!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

01 cze 2008, 20:55

hejka

u nas dzien dziecka w sumie dla mnie beznadziejny, bo nawet sie mna dziecko nie moglo nacieszyc bo całe popołudnie spedziłam w szkole :( A poszedł z nia do swoich rodzicow na dzialke i przyszedł chilwe po tym jak przyjechałam, wiec poł godz sie z mała pobawiłam i :555: ale to były dzis moje ostatnie wykłady :-D tzn ost w tym semestrze a w piatek bedzie ost egz :-D mysle ze na podyplomowce to juz nas nie beda meczyc jakimis egz?!?!
a teraz zas siedze sama :cry: i se mysle po chu...mi taki chłop skoro nawet nie mysli o mnie i dziecku tylko o swoich przyjemnosciach :ico_zly: pieprze te kompromisy i dyskusje.... :ico_noniewiem:

glizdunia torcik wyglada przepysznie, chetnie bym skosztowała..mniam pewnie palce lizac..a te dwie laski na ost zdjeciu to te niby kolezanki??jakos tak niesympatycznie wygladaja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-01, 22:06 ]
i nikogo nie ma?? :( to ja juz tez zmykamy pocwiczyc i :555:
do jutra :516:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 cze 2008, 22:46

oj u mnie juz tez cisza....jakos tak dosc fajnie dzionek zlecial,jutro fotki wkleje z dzisiejszej przejazdzki rowerkiem-Maya zachwycona!

Lady...ta blondynka ze zdjecia to jest ok,to kuzynka A. a te 2 w ciemnych wlosach to chyba do moich kolezanek nie nalezą....gratuluje ze wyklady zaliczone wiec juz tylko hop siup i po semestrze!a na poprawe humorku podeslalabym Ci jakis filmik bo mi sie 2 wczoraj sciagnely.....i jutro jak znajde chwilke to kukne...."In her shoes" i cos tam ze slubem w tytule....

Zborra...poluj na legginsy bo warto-u nas podstawa stroju dziennego!z tym ze Maya jeszcze chodzi w takich z rozmiarem 3-6mcy :ico_haha_01: bo lezą idealnie jako getry3/4.....a w PL kupowalam w Reserved...

Sikorko..no wlasnie to wapno tez mi przyszlo do glowy ale nie ma musujacego w UK niestety....hmmm....ona oczek nie trze i zobacze jak to jutro bedzie wygladalo,musimy isc na szczepienie wiec moze przy okazji zwrocimy komus na to uwage :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 cze 2008, 22:46

no i klops rozpisałam sie i zniklo mi w cholere
nie wiem czy jeszcze nas pamietacie
w sobote robilismy urodzinki

niegdy wiecej nie zaprosze do siebie tylu osób
latalam jak dzika nawet nic nie zjadlam
ostatni raz

Obrazek
Obrazek
komisyjne dmuchanie świeczki

dzisiaj ochloda w baseniku

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

a to szanowna solenizantka z biżuterią na wieczór

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 cze 2008, 22:50

Jagodka wyswietlaja mi sie tylko 2 fotki ale to nic bo na nich widac jak slicznie wyglądalyscie!!!pieknie i tak mi sie letnio zrobilo a u nas pogoda lipna wiec zazdroszcze tego ciepla!!!!mialas stoly na tarasie?-to chyba i tak spoko wyszlo z pogodą co?a ile osob bylo???

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 cze 2008, 23:16

Glizdunia ale Sikorce chodziło o wapno w syropie, a nie musujące...I chcę Maycię na rowerku!!!
No Hanka też getry powinna mieć mniejsze, jak Maycia. Muszę polukać koniecznie.

I jak patrzę na foty Jagódki to muszę też kupić młodej kostium kąpielowy!!! Ależ pięknie wyglądałyście!!!
Szkoda że się tak nalatałaś, ale warto chociaż było??? bo minę masz zadowoloną :ico_haha_01:

Ok, to ja jutro lecę rano do lekarza i trzymajcie kciuki, żeby mi sprawnie poszło, bo do lumpeksu nie zdążę :ico_haha_01:
Dobranoc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość