Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 cze 2008, 19:47

U nas też parno, chyba burza będzie, ponoć od jutra ochłodzenie ma być, ale jak to będzie to się jutro okaże :-)
Jarek znów w nocy do promyka idzie zarejestrować Ulę do neurologa i rehabilitację Vojtą na lipiec, wybiera się tam na 4 rano.

Mariola, fajne zdjęcia z ZOO.
Też załączam kilka fotek z dzisiejszego dnia:
tak mi smakuje jabłuszko z marchewką:

Obrazek
tak lubię jeść swoje nóżki:
Obrazek
Obrazek

Zmykam na the tudors :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 cze 2008, 20:30

pinko, super foty, tak słodko szama swoją nóżkę leniwy coś ten mój facecik.
Już wykąpany, najedzony ale jak on uśnie w taki skwar to pojęcia nie mam :( sama będę mieć niemałe problemy. Teraz już uciekamsię opłukać i też jakiś filmik i palulu. Do juterka :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 cze 2008, 20:56

pinko i mariola super zdjecia

a nas chyba znowu czeka przeprowadzka przed chwilka byl u nas wlasciciel mieszkania i powiedzial ze jezeli chcemy dofinansowanie, ktore nam przysluguje do 30 roku zycia to musimy zmienic mieszkanie tez od niego ale wieksze bylismy juz je zobaczyc nawet fajne ma 2 sypialnie, 2 lazienki kuchnia salon pomieszczenie gospodarcze tylko ze my juz mamy dosc przeprowadzek przez rok bylaby to 3

boimy sie ze jezeli nie zmienimy to nie przedluzy nam kontraktu no i tak bedziemy musieli zmienic a jezeli [rzedluzy to podniesie czynsz

nie wiemy co mamy zrobic

drozej mamy placic o 50e ale nie ma miejsca na parkingu a w wakacje jest problem z zaparakowaniem samochodu a druga sprawa jest taka ze myslimy z mezem zebym w pazdzierniku do polski wrocila

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 cze 2008, 21:23

Gabriel ładnie zasnął, zobaczymy jak będzie w nocy, bo katarek Go męczył troszkę-jak rano się pogorszy to pójdziemy jutro do lekarza...

Kuba w pracy jescze, a ja się obijam chwilkę, bo właśnie skończyłam prasować stertę ciuszków i tetry :ico_olaboga:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 cze 2008, 21:35

No nie spotkałysmy sie z Jola bo ja ładowałam tel.i zapomnialam wziasc a po drugie bylo tyle ludzi ze ciezko byloby sie znalezc.Iwona my w pazdzierniku chcemy przyjechac a tty wracasz.Dziewczyny ja we wtorek do pracy ide chyba jako pierwsza z nas.Amelka pije litrami caly czas wode chce do picia.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 cze 2008, 21:50

nie no mariola poczekam na was

a my jutro na szczepienie druga dawka tej prevenar

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

01 cze 2008, 23:11

Pinko, czemu do neurologa?
W ogole super to zdjecie z girka w buzce... moja jeszcze nie lapie :(

DZisiaj ale upal byl. Haneczka chyba to przezyla. Pojechalismy po kosciele na Malte ogladac zawody redbulla, ale to byla pomylka. Okropnie duzo ludzi, cos strasznego. Szybko ucieklismy i pojechalismy do znajomych. Haneczka sie strasznie poplakala i ciezko bylo ja uspokoic. W koncu padla z wycienczenia i spala 3 godziny. Potem wciagnela chyba z 200ml mleczka (pod wieczor). Chyba to byl trudny, za cieply i zbyt owocny dzien. Za duzo sie dzialo i biedna swoje wyplakala. Nigdy nam tak nie plakala... Dopiero pod wieczor wrocil jej humor.

W ogole ostatnio odkryla ze ma glosik i calymi dniami gada, a wlasciwie powiedzialabym ze troche krzyczy. Sprawia jej to frajde :) No i ma piekny alcik - taki gleboki :D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 cze 2008, 08:02

Witamy, wstawać śpiochy, ileż to można spać :ico_haha_01:
My juz pobudka, śniadanie, nocnik i teraz trochę zabawy i znowu pójdzie spać a ja niewiem, coś będzie trzeba zrobić. Teraz jeszcze trochę za wcześnie żeby dzwonić do gościa od rolet, jeszcze gościa obudzę, poczekam gdzieś do 10-tej może.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 cze 2008, 08:26

Renia my juz tez nie spimy u nas znowu histeria z mlekiem w nocy jadla o 3 i teraz jej zrobilam i zjadla tylko 50ml

majka teraz siedzi w lezaczku i krzyczy na kubusia puchatka ze nie chce sie obrocic

ja narazie uciekam bo musze sie szykowac na szczepienia ciekawe jak to majka zniesie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 cze 2008, 08:51

czesc my tez na nogach znaczy amelka spi ale juz powoli sie budzi.Jutro sadny dzien musze isc sie zapytac jak mam przyjsc az mnie brzuch ze strachu boli.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości