Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 cze 2008, 19:40

Qźwaaaa.. napisałam posta i mnie wylogowało jak wysłałam :ico_placzek: :ico_zly:

Idziemy się z niuniem kąpać teraz.. może później napiszę jeszcze raz.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 cze 2008, 21:25

Oj cos malo dzisiaj piszecie

moja majka nie chce na spacery chodzic chyba jest jej za cieplo wybralam sie na dlugi spacer chcialam isc plaza i pracy szukac wzielam mleko bo myslalam ze z 3h mi zejdzie minimum a tylko z bloku wyszlam to majka zaczela plakac ale az wrzeszczec wymuszala kaszel no i musialysmy sie wrocic a tylko do domu weszlam to byl spokoj teraz siedzi w krzeselku i wcina ksiazke juz od malego chce wchlaniac wiedze

wieczorem przy mleczku usnela ale obudzil ja zatkany nosek no i ma goraczke ale to chyba przez szczepienia podalam panadol i sie jej poprawilo temperatura spadla

w czym wy kladziecie spac dzieci bo u nas jeszcze chlodno w nocy i nie wiem dzisiaj ja klade w body ale boje sie zeby sie nie rozchorowala

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 cze 2008, 21:34

w czym wy kladziecie spac dzieci bo u nas jeszcze chlodno w nocy i nie wiem dzisiaj ja klade w body ale boje sie zeby sie nie rozchorowala
amelka spi w body z krutkim rekawem i okno mam w kuchni i malym pokoju otwarte a u nas uchylone.Wiec jezeli w domu nie masz ponizej 20 stopni to w samym body nie masz co sie bac klasc.

[ Dodano: 2008-06-02, 21:35 ]
Ja juz jestem cala zdenerwowana jutrzejszym dniem napisze wam pozniewj jak poszlo.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 cze 2008, 21:42

no to trzymam kciuki bo wiem jakiego masz szefa (sama tam kiedys pracowalam) bedzie dobrze

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 cze 2008, 21:45

Ja Gabriel kładę w body z długim rękawkiem, ale dzisiaj chyba trzeba było krótki ubrać, bo gorąc niesamowity...

Byliśmy u lekarza-katarek mu leci z noska i kaszle troszkę, ale bez tragedii, a leków dostaliśmy tyle :ico_olaboga: bez recepty jakieś kropelki, syropki, witaminki... prawie 70zł to kosztowało :ico_noniewiem: mam nadzieję, że szybko mu przejdzie i się nie będzie męczył-dobrze, że gorączki nie ma :ico_sorki:

Super zdjęcia... Gabriel też nie wcina nóżki, ale chętnie chwyta się za stópki-mam wrażenie, że nie może stopkką sięgnąć do paszczki :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 cze 2008, 21:47

Czesc dziewczyny.

mariola, trzymam kciuki za jutrzejszy dzien.

u mnie juz dzieciaczki spia wiec mam cisze w domu :-D

To ja chyba zbyt ciepło ubieram bo w kaftanik i spiochy a własnie dzisiahj zastanawiałam sie czy nie za ciepło ją ubrałam :ico_noniewiem:

My bylismy wczoraj w parku, przepłynęliśmy się statkiem po jeziorze. Patryk był zachwycony aczkolwiek nie obyło sie bez histerii bo koniecznie chciał iść do góry gdzie pan sterował statkiem no a niestety nie wolno mu było.

Potem poszlismy na impreze zorganizowaną dla dzieci ale był juz tak zmęczony ze tylko marudził i chyba za duzo ludzi dla niego więc wróciliśmy do domu.

Martynka cały czas była grzeczna i wzbudzała ogólny zachwyt szczególnie na statku :ico_oczko: Chyba nie ma osoby która przeszłaby obojętnie obok tak małego dziecka :-)

Niestety zdjęc nie mam bo wzięłam aparat bez karty, została w komupterze jak przerzucałam zdjęcia i zapomniałam wyjąć :ico_puknij:

Jola super foteczki :ico_brawa_01: to ze stópka w buzi przeurocze :-)

Iwona trzymam kciuki za znalezienie szybko pracy. Chyba nic by sie nie stało jakbyś troszkę nagięła prawde :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-02, 21:51 ]
Justyna to prawda, leki sa bardzo drogie :ico_olaboga: Oby Gabikowi szybko przeszło :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-02, 21:52 ]
Jola zapomniałabym, zdróweczka dla Julki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 cze 2008, 21:52

Iwona trzymam kciuki za znalezienie szybko pracy. Chyba nic by sie nie stało jakbyś troszkę nagięła prawde
no wlasnie nie potrafie nawet troszke nagiac prawdy

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 cze 2008, 21:56

uciekam spac mela tylko w body i musialam ja odkryc bo nie umie zasnac ale ja mam jeszcze 28 stopni w domu mimo iz okno cale otwarte

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 cze 2008, 21:57

no wlasnie nie potrafie nawet troszke nagiac prawdy
ja w sumie tez nie umiem kłamac. Pamiętam jak szukałam swojej pierwszej pracy było ogłoszenie do sklepu gdzie chcieli osobe z dwuletnim doswiadczeniem. Mimo tego poszłam i nie wiedząc ze rozmawiam z zoną szefa zaczęłam gadac ze gdzies to doświadczenie musze zdobyc a bez niego nikt nie chce ze mną rozmawiac. Tak sie jej spodobała moja gadka ze z miejsca mnie zatrudniła :ico_sorki:
No ale niestety długo tam nie popracowałam bo szef okazał sie zwykłym chamem :ico_zly:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

02 cze 2008, 22:16

Pinko, to musialas sie strachu najesc... Ale dobrze ze jest juz wszystko ok!

A moja tak nie wklada nozek do buzki :( Za to ostatnio ma jakis czas na marudzenie. Odkryla ze ma glos i ciagle cos krzyczy glosno. A jak sie ktos nie zainteresuje to przeradza sie to w placz i rozpacz. Caly dzien trzeba przy niej siedziec, wyrywa sie i jest jakas niespokojna. NA dole wyskakuja dwa male kielki, wiec moze to przez to... ech... Za to w nocy jest spokojna i budzi sie tylko raz :ico_brawa_01:

Ja Haneczke klade spac w body z krotkim rekawkiem i na to takie pizamowe spodenki i koszulke. Tylko my mieszkamy na parterze gdzie sufit jest nisko, wiec ogolnie w domku jest chlodno raczej. No i ma lekka koluderke. A jak ona ma cieplutko to jest zadowolona, wiec wole dac jej wiecej niz mniej. NAtomiast w dzien chodzi rozebrana na maksa, nogi gole i krotki rekawek... tzn chodzi hm :ico_puknij: raczej lezy i pojekuje :D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości