Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 cze 2008, 22:12

z krwi-jesli wynik jest ze ryzyko jest srednie lub wysokie zlecaja dalsze badania.
Ja milam test laczony,tego samego dnia ,najpierw usg a potem krew i z tego mialam jeden laczny wynik 1:11000.
Miszka a Ty masz jeszcze jakos USG????
Ja mam jeszce w 28 tygodniu,czyli w lipcu ale to tak tylko dla mojego swietego spokoju,bo w sumie mialam polowkowe 2 razy robione w 17 i 21 tygodniu .No i lekarz mowil,ze przed samym porodem zrobia mi jeszcze jedno.
Wiesz co Martus ,ja nie wiem,albo Ty tak fatalnie trafilas,albo u nas jakas lepsza ta sluzba zdrowia.Ja jestem strasznie zadowolona,wszystkie wyniki mi robia regularnie,szpital to w ogole mam wypas ,z wlasnym lekarzem prowadzacym,ktory ustala plan na kazdy miesiac,oczywiscie biorac pod uwage moje sugestie,bo na przyklad to usg w 28 tyg.bede miala dlatego,ze prosilam.Do poloznej moge dzwonic w dzien i w nocy z kazda pierdola,naprawde bylam w Polsce i nawet nie pomyslalam,zeby tam isc do lekarza taka mam tutaj super opieke.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

02 cze 2008, 22:24

Wiesz co Martus ,ja nie wiem,albo Ty tak fatalnie trafilas,albo u nas jakas lepsza ta sluzba zdrowia.
wiesz co ta polozna do ktorej chodzilam to taka nonono byla :ico_zly: lekko rasistowska mi zalatywala-ale oczywiscie nic doslownie mi nie powiedziala -naszczescie teraz jak sie przeprowadzilam mam inne polozna-ale te wyniki to mi mila jeszcze ta stara przekazac.Z nowa polozna spotkam sie 17.05-ale jak bylam w Polsce to dzwonila do mnie pytala jak sie czuje czy wszystko ok i wydawala sie strasznie mila :ico_haha_02: wyslala mi swoj numer telefonu :ico_szoking: wrazie co i juz od samego poczatku mi sie z nia dobrze gadalo-reszte zobaczeymy na tej wizycie 17.05 :ico_oczko:
Ja mam jeszce w 28 tygodniu,czyli w lipcu
eee no ja bym tez chciala a cos konkretnego im powiedzialas ze Ci zrobili???czy ze chcesz po prostu-bo moja kumpela to tak po 30 tyg chyba 2 razy jezdzila do szpitala mowila ze zle sie czuje i ze ja brzuch boli( oczywiscie sciema to byla)i zaraz jej USG robili :-D w sumie dobry pomysl mozna zaoszczedzic 200F na prywatnym USB :-D ,Jutro bede miala 120 dni do porodu :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

02 cze 2008, 22:51

eee no ja bym tez chciala a cos konkretnego im powiedzialas ze Ci zrobili???
Nie,po prostu powiedzieli mi na ostatnim usg ,ze wiecej do porodu nie trzeba bo wszystko jest ok,a ja na to ze to kupa czasu i ze bede sie martwila ,wiec lekarz mowi nie ma sprawy jezeli tak to jeszcze w polowie drogi do porodu zrobimy jeszcze jedno usg ,zebym byla spokojna.Ale ja mysle ze sciema ztym bolem brzucha to bardzo dobry pomysl,oni wiedza co robia ale czlowik jakos tak lepiej spi jak widzi to usg.
Tez zmienila polozna,ze strara widzialam sie w czwartek a z nowa mam juz jutro, co kurcze 4 dni do poloznej biegam.W ogole jakiegos mam fuksa ,zmienilam tez przychodnie i trafilam na takiego zajebistego lekarza,ze szok,on mi daje skierowania jakie mi sie tylko zamarza,w ogole jakas miloscia do Plakow pala,strescil mi ostatnio cala nasza wspolna historie,mowil,ze pokrewne narody i w ogole jak to dobrze ze jestesmy w Anglii :ico_haha_01: Ubawilam sie przy tym jak dzika,on mi w ogole mowi,ze poza tym,ze polozna to on tez chce mnie raz w miesiacu widziec-nie wiem za bardzo po co -no ale jak tak chce to mi nie zaszkodzi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 cze 2008, 12:55

mmarta81, gratuluję awansu!!!! to juz dzisiaj!!!! :ico_brawa_01: ale ten czas leci....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 cze 2008, 13:35

mmarta81, gratuluję awansu!!!! to juz dzisiaj!!!! ale ten czas leci....
:ico_brawa_01: dziekuje dziekuje :ico_sorki: czekam teraz na Ciebie Zirca :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

03 cze 2008, 14:02

Dzień dobry dziewczynki!
Wszystkie, którym zostało mniej niż 120 dni do porodu bardzo bardzo bardzo zapraszam na odliczanko :)
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4625

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 cze 2008, 20:53

mmarta81, ja jeszcze 6 dni...ale to juz niedługo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 cze 2008, 22:05

Wszystkie, którym zostało mniej niż 120 dni do porodu bardzo bardzo bardzo zapraszam na odliczanko :)
:ico_brawa_01: ja juz sie dopisalam dziekuje :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-05, 18:38 ]
Bylam dzizisj u GP bo mi oststnio tak noga dretwiala i bolala-a ta sie tak przejela ze na jutro na 14 mam skierowanie do szpitala na neurologie :ico_olaboga: tam mi porobia reszte badan i zobaczymy czy to mala mi na nerw cisnie czy cos innego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 cze 2008, 21:56

Witajcie

jejku jak mnie tu dawno nie bylo, jak ja znow sie wbije w ten trans :ico_placzek: w koncu dzis nam podlaczyli neta wiec jutro od rana siedze na TT :-D musze nadrobic zaleglosci.

Kochane co u Was jak tam Wasze malenstwa, czy wszystkie juz znacie plec?? Sa jakies nowe :ico_ciezarowka: ??

Ja mialam w niedziele wypadel w lazience, kapapalm sie i sie poslizgnelam i upadlam, uderzylam mocno glowa o wanne i polecialamam na plecy troche si epoobijamam, ale cale szczescie nie uderzylam brzuchem, bardzo sie wstraszylam czy z malym jest ok ale zaczal sie ruszac wiec nie pijechalismy na pogotowie, tylko glowa mnie z tylu boli, boje sie ze moze jakis krwiak sie zrobil :ico_placzek: nie wiem co mam robic :ico_placzek:

Moj Oskarek tak kopie, ze czasami to boli, tak sie prezy i wygina ze gorki mi na brzuchu sie roboia :-D mam termin o 11 dnio wczesniej teraz mam na 17 wrzesnien :-)

Buziaki Kochane :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 cze 2008, 22:28

witaj Pati wreszcie do Nas wrocilas :ico_brawa_01:
Ja mialam w niedziele wypadel w lazience, kapapalm sie i sie poslizgnelam i upadlam, uderzylam mocno glowa o wanne i polecialamam na plecy troche si epoobijamam, ale cale szczescie nie uderzylam brzuchem, bardzo sie wstraszylam czy z malym jest ok ale zaczal sie ruszac wiec nie pijechalismy na pogotowie, tylko glowa mnie z tylu boli, boje sie ze moze jakis krwiak sie zrobil
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jezu dobrze ze brzuchem nie uderzylas :ico_brawa_01: ale Ci sie przytrafilo :ico_olaboga: ja wlasnie czytalam ze trzeba w ciazy w wannie uwazac i wogole na ulicy nawet bo przerz brzuch traci sie czasem osrodek ciezkosci i bum :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość