monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

25 lut 2008, 20:18

madziorka zdjecia jak zwykle swietne,z leosia rosnie imprezowy chlopak w mamuske :ico_oczko:
kasi.k dla twojej coreczki jeszcze raz zdrowka zdrowka i zdrowka oby chorobsko jak najszybciej was opuscilo

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 lut 2008, 21:32

Kasik pozytywne mysli dla Viki slemy!!!

Madziorka no niezle zaciecie ma Lelos do drinow (jak ja i Marta :-D :-D ) Towarzysz nam rosnie :ico_oczko: A zdjecia z serii "tulipan the best!!!

Monika jeszcze 13 dni !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wlasnie Sandry i Ilonki juz dluuuuuuuugggggggoooooooooo nie bylo :ico_noniewiem:

Delfina to pisz cos jak Maya nie spi :ico_oczko:

A u nas dzis bylo tak :ico_oczko:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-02-25, 20:37 ]
kolezanka byla dzis u mnie i o 18.30 odprowadzalysmy ja z Lucha w MT na przystanek i mi Luska na plecac zasnela jak wracalam :ico_noniewiem: No mysle sobie, kicha, bo jak ja teraz na kapiel obudze to mi oczy wydrapie :ico_noniewiem: No i polozylam ja w ubraniu do lozeczka, a ona za chwile z rozmachem sie przekrecala i walnela cala soba w szczebeli i na nogi caly blok postawila :ico_szoking: :ico_szoking: tak sie darla, ze se mysle, ze i tak wszystko jedna jak sie troche dluzej podrze i przebralam ja w pajaca i flache zapodalam i tak spi, brudas jeden :ico_noniewiem: zwazywszy, ze wczesniej przez poltorej godziny wycierala soba podloge to nie powinnam jej fundowac takiego dnia dziecka bez kapieli :ico_noniewiem: no coz, zarazy i brudy to jej kumple :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 lut 2008, 22:59

Jasnie Pani fotki superowe,widac,ze Luchon szczesliwy,a i Ty promieniejesz :ico_brawa_01: ladnie wygladacie...a my bylismy na basenie i Oli padl he he my tez jacys zmeczeni....a pochwale Wam sie ,ze dzis Oliver piszczal z radosci w wodzie i probowal plywac,machal nozkami i nawet jak T go zanurzal to nie plakal ,takze woda juz oswojona :ico_brawa_01: naprawde mu sie podoba :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lut 2008, 23:30

lucy23 pisze:a to rozowe w szklaneczkach ze slomkami,to co to?

koktajle truskawkowe :ico_oczko:

jasnie lucha the besciara po mamusi hihi

delfinka pytalam cie o te syropki doczytalas??
dzis kolezanka-lekarka mi je odradzala :ico_noniewiem:

lucy no to oli plywak rosnie.. na maxa!!!

my dzis znow dzien podrozniczy zaliczalismy hehe
zaczelo sie oczywiscie niebanalnie.. a moze raczej wlasnie tak... hehe
musialysmy sie udac na bardziej oddalony przystanek do ktoeego gonilysmy 10min na lec na szyje a ten gnoj nam sprzed nosa odjechal , debil jeden nie zaczekal
wiec 20min musialysmy czekac na nastepny hehe
gonilam z tym wozkiem az sie ludzie patrzyli jak na wariatki hehe i na nic :ico_olaboga:
no ale nic sie takiego nie stalo
powinnam przywyknac hihi
potem wreszcie wsiadlysmy , kierowca okazal sie polakiem hehe i jeszcze za bilety nas mnie skasowal :-D to nasza nowa trasa byla wiec uswiadomil ze czeka nas godzina drogi a nie 40min jak na necie informowali hehe
potem okazalo sie dlaczego
po 15 minutach jazdy zorientowalam sie ze znajdujemy sie niedaleko naszego domu :ico_szoking:
jak kolek to kołek. przystanek mialysmy pod nosem , a my niedosc ze poszlysmy na ten dalszy to jeszcze 15 minut dluzej sobie pojezdzilysmy by sie znalezc w punkcie wyjscia hehe
no ale uczymy sie na bledach prawda? hihi
dotarlysmy wreszcie do bardzo milej ladnej miejscowosci na spotkanie z ta nowa kolezanka -lekarka i jej 9mies synkiem hehe
tyle tam nas sklepow rajcowalo a nie mialysmy czasu ani na jeden hehe
bo najpierw usiadlysmy w starbucksie zeby weronika nakarmila kubusia. jak kubus skonczyl to nadeszla pora na obiad leosia
potem spanko i.. wstapilysmy na kilka min do biblioteki byz wudrukowac kilka stron
a wydluzylo sie do 2,5 godz hehe
okazalo sie ze cv kolezanki ktore chciala wydrukowac bylo spieprzone i musialysmy pisac nowe hehe przy okazji karmienie dzieciakow, przebieranie kup i takie tam hehe
dzieciaki szalaly, ludzie skupic sie nie mogli przy kompach a my gadalysmy jak najete w miejscu gdzie obowiazuje cisza i spokoj hehe ale co tam
i do domu dotarlysmy po 18tej hehe
ja nie wiem jak te dni nam uciekaja hehe
przeciez zwariowac mozna hehe
dobrze ze adam szybciej dzis skonczyl i obiad czekal gootwy jak wrocilam hehe

i wiadomosc dnia: Lelek dzis zaraczkowal
normalnie tylek do gory i do tylu sie posuwal
jeszczze nieweiele ale juz cos zakumal hehe
nie wiem czy powinnam sie cieszyc hehe ale co tam :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:

a teraz ide bo adas sie obrazil ze z kompem wieczor spedzam
buziole papa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

25 lut 2008, 23:45

hej dziewczyny !!!!
Madziu leoś boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
podoba mi sie Jego uśmiech :ico_brawa_01: tak szczerze sie śmieje :ico_brawa_01:
Jaśnie Luśka mnie rozwala :ico_brawa_01: boskie minki robi :ico_brawa_01: moja synówka :ico_brawa_01:

robię pranie
Obrazek

Obrazek

dumam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mamo, mamo!!!! znalazłem skarpetkę!!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ale mamo o co Ci chodzi???? ja tylko sobie siedzę

Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 lut 2008, 23:49

marta franek wspanialy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 lut 2008, 00:58

Marta Franek superrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a z ta skarpetka na glowie hi hi hi :ico_brawa_01: a Ty slicznie wyszlas i fryzurka fajna,ale pokaz nam cala,nie badz taka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

26 lut 2008, 01:19

nie pokażę całej fryzurki bo nie mi kto zdjęcia zrobic :ico_olaboga: a Jacy jak mi zrobi to pewnie byscie moje stopy ogladały :ico_puknij: :ico_oczko:

Jasnie zapomniałabym :ico_olaboga: ja juz niepijąca :ico_olaboga: jak byłam u Zubli to mnie częstowali a ja co??? :ico_szoking: chyba sie starzeje :ico_olaboga: :ico_oczko: i coś mi sie w głowie poprzestawiało :ico_olaboga: a moze to nerwy>???? ech szkoda słów

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

26 lut 2008, 13:16

zdjecia jak zwykle swietne
luska jaka szczesliwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jakby jej mama z miesiac z domu nie wypuszczala :ico_oczko:
franek jak zwykle powalajacy,maly model,on i leos sa poprostu stworzeni do zdjec :ico_brawa_01:
a ja dzis ide do szpitala na kontrole i maja mi usg robic zeby zobaczyc jaka moja zuzia juz duza i poczynic ustalenia co do porodu w zwiazku z ta cukrzyca,raczej beda wywolywac jesli nie urodze do terminu,wiec to juz niedlugo 12 dni[ale chyba najdluzszych w moim zyciu,bo tak mi sie teraz dni ciagna ze szok :ico_szoking: ]

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 lut 2008, 15:25

Monia powodzenia na kontroli .ja tez sie nie moge Zuzu doczekac :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość