ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

05 cze 2008, 08:46

qunick Ja tylko raz mialam przeboje po szczepionce z Cezarym tak mu reka spuchła, że szok :ico_szoking: :ico_szoking: poszlam do lekarza i kazala smarowac altacetem
Już dodałam podpisik!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

05 cze 2008, 09:05

QUNICK nas tez ten link dottyczy ;(((bo kacpi przeciez ten sam rocznik co Zuzka kurcze mi sie bardzo nie podoba ten pomysl ze szkołą,przeciez on nie jest gotowy w ogole,jak ma przysiasc chwile dłuzej i policzyc czy literek saie pouczyc to juz go tyłek swedzi po 10 minutach to jak on ma wysiedziec po 45 minut albo jak ma nagle zaczac sie uczyc tak wiesz no na powznie to ja nie wiem. Bo poki co to zerowki owszem uczyly i przygotowywaly do pojscia do szkoły ale duzo w tym zabawy bylo ,ja nie wiem nie podoba mi sie ten pomysl ze szkoła :(((((
Fajny remix zrbialas ale milo bylo znow popatrzec na nas hahahahah wszystkich :)
CIEKAWE JAK TAM MALGOSIA???????????? Ju sie nie moge tez doczekac az do nas wrov=ci, pewnie za Wojtuskiem tęskni :(ale tez ma pocieche w Martuni :))))
ANILEWE NO TO CZYZBY SIE OBJAWY CIAZOWE DAWAłY WE ZNAKI HI HI MłOSCI ;), NO KARMIC TO TY MUSISZ SKONCZYC I TO NATYCHMIAST BO TO NIEBEZPIECZNE JEST:)
Słuchajcie dziewczyny NIE WIEM CZY DOBRZE ZROZUMIAłAM ALE WCZORAJ AGA0406 MIALA JECHAC NA POGRZEB DO BABCI JEJ MEZA A TU WCZORAJ MI JAKOS KOLO 12.30 PISZE ZE ZMARłA JEJ BABCIA:((((((
NORMALNIE CO TO SIE DZIEJE DZIEWCZYNY,chyba dobrze zrozumiałam ale masakra oni jada na pogrzeba tu sie dowiedziala ze jej babcia zmarła tragedia co nie?????
AGA Nie wiem co powiedziec,jesli dobrze zrozumiałąm smska to szczere wyrazy wspołczucia i kondolencje dla wa ;((((

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

05 cze 2008, 09:42

karolas, dzis poki co Kacpercio jeszcze cysia nie jadł...ciezko bedzie go oduczyc...dzis w nocy sie wiercił troche marudził a ja nic:(

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 cze 2008, 11:56

sie zastanawiam co ci faceci maja w glowach :ico_olaboga: mnie moj A. wkurza podejcsciem do obowiazkow domowych, wiem ze ciezko pracuje ( od 7 do 20 -4-5 dni w tygodniu ) ale i tak jak on jest w pracy ( bo w sumie jazda mu zajmuje 2 godziny do pracy ale jzu to wliczam w godziny pracy ) to ja tez nie siedze i sie nie lenie, tylko mam pelno zajec, same egzaminy teraz byly a teraz jeszcze doszedl mi projekt i siedze po nocach i pisze, z Julka mam problemy bo spac nie chciala ( a sie okazalo ze po prostu za duzo godzin spala u opiekunki :ico_szoking: ) ja tu przy ksiazkach a ona wedrowala do 12 w nocy bo - cytuje: "On nie wie jak on ma ja polozyc, ona go niechce " :ico_zly: kur....a mnie kto nauczyl?? jak by tak kladl ja czesciej to i by sie przyzwyczaila, zaden to problem :ico_zly: to wzial ja i polozyl...i zasnal ..a ona wstala i zaczela sie bawic zabawkami..... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: obiady wieczorami robi rzadziej, jak mu sie nie chce robic obiadu to robi gotowca bleee a najlepsze jego podejscie do wychowania -akurat robimy test do projketu i go pytam czy moze i mi wypelnic ankiete, to on najpierw grymasi chociaz wie ze duzo moze mi pomoc a potem jak odpowiada to jakies idiotyczne odpowiedzi daje typu- nie rozumiem pytania, jo, nie niewiem a na pytanie czy widzi roznice w normach, stylu bycia i wychowania pomiedzy nim a opieka odpowiada ze tak dlugo jak sie nic nie dzieje zlego to nic go to nie obchodzi :ico_zly: Julcia akurat bardzo lubi miec uwage, ma tez problemy z jedzonkiem, ale oczywiscie jego to nic nie obchodzi co sie z nia dzieje tak dlugo jak ona nie umiera :ico_zly: a co do wychowania to on nie widzi zadnych trudnosci bo to ja sie Julak zajmuje wiec on trudnosci nie widzi.... :ico_olaboga: echh dzis rano dzwonil i znow mnie wkurzyl to sie rozlaczylam powylaczalam wszystkie kable i niech sie facet zastanowi bo tak do mnie gada lekcewazaco ja nie jestem jego matka polka niech spada na drzewo a wiem ze tak czy siak nawet jakby mial kilka dni ze mna nie rozmawiac to i tak znam go i w koncu zacznie nad soba myslec i dopoki nie zmieni swojego podejscia do domu to nawet nie chce z nim gadac, wielki pan szefuncio wrrr ja siedze do drugiej trzeciej w nocy i sie ucze bo w dzien czasu nie mam a ten se spi i jeszcze pyta czemu nie posprzatane, nonono jeden za przeproszeniem :ico_zly: niech sie nad soba zastanowi, juz dosyc mam tych obiecanek cacanek, nie dam sie skrzywdzic, albo sie zmieni albo niech spada. :ico_zly: Raz na jakis czas zrobi taki fajny numerek jak wtedy mala rano przypilnowal, ale w sumie i tak, jak ja wiem ze bede siedziec po nocach to domu nawet nie ruszam, w dupsku to mam bo co on se bedzie spal a ja niedosc ze caly dzien nauki, pilnowanai i sprzatania to jeszcze moze mam siedziec po nocach a ten sobie bedzie dupsko grzal??? :ico_nienie: nie ma mowy! Tyrac i tyle, i najlepiej paszcze zamknac, bo jak nie to patelnia w leb, za duzo mam obowiazkow, a mnie kisi to jak mu ciezko w pracy, po to jest chlop, mi tez jest ciezko niech spadowa. Trzeba jakos go czasem podreperowac inaczej nie dziala...

[ Dodano: 2008-06-05, 12:13 ]
karolas, tez zaglosowalam bo to istne badziewie, rozumiem jeszcze gdyby mieli jakies konkretne przygotowania i plan, a ci wydziwiaja, dzieciaki w tym wieku nie umieja jeszcze sie skoncetrowac ani na liczbach a ni na literkach ani na siedzeniu, by najpierw moze rozwiazali problem nauki, bo system jest do zjechania, biedne dzieci co maja problemy w szkole sa spychane na bok i karane zlymi ocenami a juz nie mwoiac o tym czego oni ucza w tych szkolach, no takich bzdur czasem ze to az smieszne jest, jak np na maturze pytanie o jak przebiegaly linie kolejowe w takim i takim roku w okolicach katowica no niech sie palna w leb, to sa ciekawostki a nie jakies wazne rzeczy, by lepiej uczyli o ochronie srodowiska bo w poslce to juz wogole zacofanie w tym kierunku, i o swiecie niech ucza, i o tym jak zyc, a nie bzdur, a biedne dzieci sie kara za te bzdury...echhh no ja wogole mam podejscie ze nie wazne sa wyniki tylko podejscie i jak dziecko sie stara ale wciaz nie moze to robi tylko tyle ile moze, i wiecej nie moze, daje z siebie wszystko, a zamiast ta ceche podkreslac ( ze zdaje z siebie wszystko ), to oni podkreslaja wynik i wten sposob zanizaja dziecku samowartosc. Biedne dzieci, ja sama pamietam jak do szkoly chodzilam co za bzdury uczyli, i ludzie co wkuwali te bzdury nie radzili sobie na ustnej maturze z polaka bo nauczeni byli wkuwania regulek a nie myslenia, to oni wprowadzili nowa mature ustna ale juz o reformie szkoly zapomnieli i wciaz jada starym porabanym systemem. echh ciesze sie tylko ze moje dziecko to ominie...

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

05 cze 2008, 12:55

Mamcia oj jak ja cię rozumiem tez siedze po nozach i wkuwam do egzaminów a ten wieczne problemy robi .Wczoraj Lena spadła ok 12 z lózka i mówie że poszedł by sapc z nią a on pretensje do mnie ze po nonono się uczę jak i tak napewno w zawodzie nie będę pracowac tak mnie wpienił ze powiedziałam mu ze sie ucze bo nie chce byc takim głąbem jak on to on mi mówi zebym popatrzyła na swoich rodziców ( są po zawodówkach ) oj i z nauki były nici bo nie magłam sie skupic .Dzisiaj miał na 10 do pracy to mówie mu ze ja sobie jeszcze pospie tak do 9 to i owiedział ze bedzie mi przeszkadzał po 30 minutach przyszedł włączyl spiewającą lalke Leny i położył kolo mnie :ico_placzek: . Od jaiegos czasu wieczne ma pretensje ze on przychodzi po pracy a np zabawki Leny sa porozwalane i że ja nic nie robie!! Juz mam serdecznie dośc i boję sie że kiedys nie wytrzymam i wyjde zLeną i tyle będzie mnie widział .

Dzisiaj idziemy do trzeciej juz pani dermatolog może ona powie co ma Lena bo sił do lekarzy mi brak :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 cze 2008, 13:44

Hejka


filmik qunick: ja próbowałam ze 3 razy odtwotrzyć ale moje oglądanie kończy się na slajdzie poznajmy się.. buuu


karolas: cóż to za strasznie wieści :ico_chory: Aga na pogrzeb pojechała a w drodze dowiedziała się o kolejnej śmierci :ico_olaboga: :ico_olaboga: Matko kochana czemu Ci ludzie tak szybko odchodzą... Za szybko...
Niedawno my żegnałyśmy swoich dziadziusiów.. Ja jak tylko sobie przypomnę lub zobaczę zdjęcie to dosłownie serce mi rozrywa.. :ico_placzek:
Odejście kogoś bliskiego jest takie trudne..


aga: przyjmij moje najszczersze wyrazy współczucia :ico_placzek:


madzia22 pisze:Dzisiaj idziemy do trzeciej juz pani dermatolog może ona powie co ma Lena bo sił do lekarzy mi brak

Oby się wszystko wyjaśniło w końcu, trzymam kciuki :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-06-05, 13:46 ]
U nas dzisiaj jakoś nie za ciekawa aura za oknem ale po obiadku i tak spacerek zaliczymy :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-06-05, 13:47 ]
anilewe: no to kochana wklejaj już suwaczek ciążowy w takim razie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

05 cze 2008, 16:57

dziewczyny ja jestem w szoku - Joasia spała dzisisj do 8.30 :ico_szoking: normalnie pierwszy raz w życiu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wczoraj też super bo do 8.00. Oby tak już zostało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A to wszystko dzięki temu że miała tylko 1 drzemkę w ciągu dnia. Ostatnio pada nam już o 11 ale nic dziwnego jak ktoś wstaje o świcie i nic nie dało się z tym zrobić , żeby przesunąć drzemkę czy coś - mała po prostu zasypiała i koniec, tak samo jak po południu i przez to szła spać wieczorem ok 23. No i od 2 dni nie zapada na tą popołudniową drzemkę dzięki temu jest śpiąca już o 20 i o 21 już śpi :ico_brawa_01: no i jakoś przy okazji śpi też dłużej rano :ico_brawa_01: wczoraj to byłam w takim szoku, że wstałam o 6.30 i wypucowałam łazienkę, nastawiłam pranie, poskładałam suche, zrobiłam porządek w lekarstwach, a dziś 1,5 godz. czytałam sobie książkę :ico_brawa_01:
Zobaczymy jak będzie dzisiaj :ico_sorki:

A za tydzień w środę jedziemy na wakacje nad morze :ico_brawa_01: i to pod namiot do Jastarni :ico_brawa_01: już się nie mogę doczekać, chociaż jeszcze na 100% nie wiem co z tym urlopem bo nagle spadła na mnie wiadomość o rozmowie kwalifikacyjnej w poniedziałek - jeju trzymajcie za mnie kciuki, może uda mi się zmienić pracę :ico_sorki: - narazie nic więcej nie piszę, żeby nie zapeszyć ale kciuki trzymajcie :ico_oczko:

anilewe ale fajnie :ico_brawa_01: już za 2 tygodnie zobaczysz swoją drugą dzidzię, jej bijące serduszko i jak fika koziołki :ico_brawa_01:

mysiaac super, że masz już internet, będziesz mogła częściej pisać. I oby Patrykowi jak najszybciej zniknęły przebarwienia

qunick ja też nadal karmię Joasię i zapewne jeszcze dłuuuuuuugo to potrwa. Już teraz nie mam motywacji do zakończenia tego, bo w marcu jak musiałam wyjechać to prawie się udału ale z lenistwa wróciłam do karmienia. I mi też lekarka kazała jak najdłużej karmić, bo Joaś ma ten geograficzny język co może być oznaką alergii. No i coś tam jej wyskakuje na policzkach, takie drobne krostki, a najgorzej to miała po czekoladzie - takie ogromne czerwone kropy, twarde i swędzące.

madzia22 i ja trzymam kciuki za enkę, a mężem się nie przejmuj, bo po co masz się denerwować jak masz teraz naukę na głowie

Aga :ico_pocieszyciel:

Małgorzatka ja też cały czas o niej myśę i nie mogę się doczekać kiedy wróci na forum i ciekawe jak Wojtuś sobie radzi

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

05 cze 2008, 17:14

MamciaKochana,
"On nie wie jak on ma ja polozyc, ona go niechce " :ico_zly: kur....a mnie kto nauczyl??

hehe zgadza sie kto na s uczyl, nikt, trzeba bylo sie przemeczyc jak dizecko niechcialo usnac albo nieraz do nastepnej drzemki dopiero poczekac,jaa nieraz tak mialam i nie wiadomo co robic bo niewyspane to zabawa zadna, glodne a nakramic niewyspane dziecko to tez tak niełatwo a tu cos w domu trzeba zrobivc a moj mi nieraz mowil o tt z eza duzo to ja mowie to co jak clay dzien z dzieckiem, on przychodzi gadac mu sie nei chce,to co ja mam jezyka w gebie zapomniec,musze z kims pogadac.
A juz najbardziej mi sie podoba jak on cos ma zrobic to ja juz musze sie zajac małym,niewzna ze ja tez cos robie,on sie potrafi skupic na jednej czynnosci,a ja musze caly dzien i patrzec co Patryk robi i sprzatac jednoczesnie,gotowac itd zreszta ja k przychodzi z pracy i zacyznam obiad robic czy odgrzewac,rózne a mi Patryk pod nogami dosłownie sie kreci,bo on zawsze miedzy moje nogi a szfki wchodzi i mowie zeby wzial go i pilnowal a ten mi na to,ze : "nno nie moge,widzisz ze on tylko do ciebie leci"no to co ja mam 24 na dobe z nim siedziec,niech zajmie sie wiecej albo bardziej produktywnie,bo niejednokrotnie to przychodzi i zamiast włozyc troche wysilku zeby malego zainteresowac czyms to on oglada tvv i dziwi sie czemu ten do mnie do kuchni leci. :ico_olaboga:
Raz na jakis czas zrobi taki fajny numerek jak wtedy mala rano przypilnowal, ale w sumie i tak, jak ja wiem ze bede siedziec po nocach to domu nawet nie ruszam, w dupsku to mam bo co on se bedzie spal a ja niedosc ze caly dzien nauki, pilnowanai i sprzatania to jeszcze moze mam siedziec po nocach a ten sobie bedzie dupsko grzal???
no wlasnie caly dzien ful roboty, a jak czlowiek cos dla siebie chce to tylko noc mu zostaje. U mnie tez raz na jakis czas rano pozwoli mi pospac dluzej. A najlepszy jest numer jak lezy na lozku,łozko na srodku pokoju bo to sofa a mamy 1 pokoj i niby mysle ze on spi,wiec zajmuje sie malym a on potem wstaje i jak ja wspomne ze wypoczałes sobie a on na to ze "ach i tak nie mogłem jakos zasnac", to kurna po co lezal, mogl schowac łozko i nie udawac i chociaz mi pomoc a nie ja jeszcze musialam pilnowac patryka zeby sie co chwila o lozko nie potykal bo na srodku pokoju odstaje cos po bokach. Normalnie urwanie głowy z tymi chlopami.

szkolnictwono ja wlasnie wczoraj zauwazylam ta stronke; ratujmaluchy. Zgadzam sie z dziewcyznami,system nauczania mamy do bani.O tyle lepiej zrobili,ze teraz przy nowych maturach nie trzeba znow zdawac egaminow na studia,chyba ze czegos nie bylo na swiadectwie. Bo to wg mnie bylo bez sensu,skoro ktos zaliczyl liceum i mature to dlaczego ma sie znow uczyc na studia. To po co to liceum skoro musiał nadprogramowo czego innego sie uczyc. Duzo jest test tego typu bzdur,dobrze ze chociaz dzieciaki maja teraz wiecej cwiczen i ucza sie troche mysenia,bo to co bylo jak ja chodzilam do szkoly to porazka,regułki,regułki i jeszcze raz regułki. Efekt był taki ze kto miał sobie poradzic to sobie w zyciu poradzil sam a kto potrzxebowal pomocy od kogos to niestety szkola sie tu nie sprawdzila,zero przygotrowania do zycia.

[ Dodano: 2008-06-05, 17:21 ]
Magdzinka, trzymam kciuki za ta rozmowe, oby ci sie udalo zmienic prace :ico_brawa_01: I udanych wakacji juz wam zycze,bo ty cos ostatnio malo zagladasz to moze juz nie bedziesz maila okazji wejsc na tt. No i pogody oczywiscie tez wam zycze,sloneczka duzo ale zeby nie palilo hihi

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

05 cze 2008, 17:23

No to jak już narzekamy na mężów to ja też dodam swoje 3 grosze. U nas jest tak, że jak jadę po zakupy do marketu to najczęściej biorę Cezarka a Borysa zostawiam z mężem w domu. Z reguły nie ma mnie około 1,5h i jeżdżę gdzieś około 19 tak więc najpóźniej o 21 jestem w domu. Ostatnio tak właśnie było i jak wróciłam to patrzę a Borysek nie wykąpany i mówię kurde jak już jesteś z nim sam w domu to mogłbyś go wykąpać a on na to, że mały ma kupę i on go nie przewinie. Wiecie jak się wkurzyłam, do cholery jasnej a jakbym wróciła za 3h to dzieciak też miałby kupę w pieluszce? Normalnie brak mi słów i za kążdym razem tak jest, że nawet go nie przewinie. Leży tylko w łóżku ogląda TV a mały robi co chce. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-06-05, 17:26 ]
Magdzinka pisze: Joasia spała dzisisj do 8.30 normalnie pierwszy raz w życiu
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Joasi oby tak dalej

[ Dodano: 2008-06-05, 17:29 ]
MamciaKochana pisze:sie zastanawiam co ci faceci maja w glowach :ico_olaboga:

Niestety u mnie jest tak samo! Z tym, że mi nigdy śniadań nie robi, wszytsko robię ja :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-05, 17:32 ]
Magdzinka pisze:A za tydzień w środę jedziemy na wakacje nad morze i to pod namiot do Jastarni
Ale Ci zazdroszczę też jeździłam na pole namiotowe do Jastarni z tym, że do przyczepy :) Jeszcz jak byłam w liceum, ach te pierwsze miłości, słońce, piasek, nocowanie na plaży i dyskoteki, aż się miło na sercu robi jak sobie wspominam :) Ja jeździłam na kemping ten odrazu przed lotniskiem po prawej stronie przed Jastarnią :) A na plaży jest bunkier mam nawey zdjęcia z lotu ptaka :)
Trzymam kciuki za rozmowę, tylko się za bardzo nie denerwuj to pójdzie gładko :)

MałgorzatkaJak tam Martusia? Czekamy na wieści co z tym TVN? Bo my już tu wszytskie chyba się napaliłyśmy :-D :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

05 cze 2008, 17:48

Małgosia mi pisała na gg że już są w domku!
Jak da rade to wejdzie na tt - już się nie mogę doczekać!
Ale mnie coś żołądek boli - tak mi tam coś siedzi i Jurka też kurcz - tylko jemu dałam lek a ja nic nie moge wziąć bo na ulotce jest ze nie brac jak sie karmi - ot uroki karmienia piersią...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość