Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 lut 2008, 13:32

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 lut 2008, 13:32

Ewcik no pomyliło mi się :ico_puknij: :-D

Majcia pikna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A coś mi suwaczek szwankuje :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 26 lut 2008, 13:38 przez kamizela, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 lut 2008, 13:36

Kamizela....ja dostalam@ 7mcy po porodzie mimo ze karmie bez takich dlugich przerw...chyba ze takie jej ciumkanie z ktorego niewiele jej leci to juz nie karmienie....a wiecie ze dzis Maya nie chce wcale cyca...a ja mam baloniki pelne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 lut 2008, 14:17

hej!!!

no tak...Wiktorek i MisiUla dziś świętują!!! więc sto la i wszystkiego najlepszego!!!

Hania zdziczała...bo puściłam jej Lily bez wizji :ico_haha_01: takie ma oczy :ico_szoking:

Ewcik współczuję...ale kiedyś to musiało nadejść...ciesz się że i tak miałaś tyle spokoju...ja już nie pamiętam ile razy to przeżywam po porodzien...

Jagódka śliczna ta Twoja strojnisia!!! i piękniusie zdjęcie w podpisie...

Kate to se rozpuściłaś syna...lepiej już teraz dzwoń po supernianię...Ja na razie nie daję sobie wejść na głowę i Hania wie, że są takie rzeczy których jej nie wolno. Inna rzecz, że co dzień sprawdza, czy aby nie zmieniłam zdania...ale jak się jej stanowczo zabroni to na razie jest ok.
I zdrowiejcie szybko!!!

Glizdunia Ty też widzę rozpieszczasz...hehehe...Fajowe fociaki! szczególnie dekolt do pępka :ico_brawa_01: I mei tai też...mój przeszedł koło nosa....cena wzrosła chyba do 100...odpuściłam...Odkopałam jakieś nosidło w domu, może jakoś posłuży!

No auta szukamy, ale nie dlatego że to białe było...Najpierw chcę się pozbyć naszego...a to pewnie trochę potrwa...

Ok, jesteśmy same...i nie mogę więcej pisać...do wieczora kochane...pa!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 lut 2008, 14:44

http://pl.youtube.com/watch?v=OMsgTQBsK94
to pierwszy z wielu zaplanowanych filmikow do zgrania na dzis

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 lut 2008, 14:59

kamizela, z @, a raczej jej brakiem nie jesteś sama :-D Ja też jeszcze nie mam, już mi się tam coś dzieje, bo czasem jajnik pobolewa, ale @ brak. kamizela, ale chyba Cię to nie martwi, bo mnie wcale.

Ojeju :ico_wstydzioch: powinnam zacząć od życzeń dla Wiktorka i Uleńki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A jeżeli chodzi o dyscypline to radzę właśnie zacząć ją wprowadzać, dziewczyny które mają dostęp do książki "Pierwszy rok życia dziecka" powinny sobie koniecznie przeczytać rozdział "Początki dyscypliny" właśnie w 10 miesiącu. Bo tak jak pisze kate pozwalanie teraz na to co dziecko chce, a czego właściwie nie powinno może się skończyć tym że wychowamy takiego urwisa, co się rzuca na ziemię z wrzaskiem.
Ja właśnie już zaczęłam, Karol szafki otwiera, ale już wie, że nie wolno nic wyciągać, odwraca się i tylko czeka, co ja powiem, pozwolę czy nie, no i konsekwencja jest ważna, dziś mu zabronię, a jutro dla świętego spokoju powiem, a rób bałagan to ja na TT posiedzę :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: tak nie wolno. Jeden z cytatów wyżej wymienionej książki :" Dopilnuj wykonywania poleceń, nie wystarczy pokrzykiwać "Nie ruszaj" znad książki, kiedy dziecko wplątuje się w kable przy telewizorze. Odłuż książkę, weź malucha za rękę, zabierz daleko od zakazanego miejsca i zajmij ciekawą zabawką. Dzieci szybko zapominają o tym, czego nie widzą" Tak samo z czajnikiem Kate

Rozpisałam się naukowo bardzo, ale to najwyższa pora, aby o to zadbać dla własnego dobra, mówię Wam. Czasami to trudne, bo człowiek chce mieć chwile dla siebie, ale potem wartościuje i nie ma problemów. No ale każda wychowa dzieci jak uważa :ico_oczko: Ja se mogę tylko pogadać :-D

A my byliśmy na cudownym spacerku, Karol bujał się nawet na huśtawce w Ogrodzie jordanowskim. Wymęczyłam go na świerzym powietrzu, wróciliśmy do domu, nakarmiłam kaszką, cała miseczka takiej gęstej poszła z apetytem, a teraz smacznie już śpi.

A jeszcze GLIZDUNIA, bo Tobie się tylko tak wydaje, że one są puste i Maya je tylko mlaska, z nich jeszcze leci, uwierz mi, to widać właśnie jak dziecko sobie dłuższą przerwę zrobi.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 lut 2008, 15:07

Sikorko ty nasza mądra głowo :ico_haha_01: z tą dyscypliną masz rację. Ja małemu nie pozwalam siebie gryźć i tak długo mu powtarzam "nie", aż zrezygnuje z kolejnych prób ukąszenia. I oczywiście nie tęsknię za @ :-D

Moje dziecko lula już 2 h więc powoli przestawiamy się na jedną drzemkę w ciągu dnia. Jak wstanie to zje zupkę i na spacerek.

anza dopiero teraz zauwazyłam, że byłaś na moim blogu :-D

Glizdunia mi się wydaje, że dopóki Majcia będzie ssać to produkcja mleczka się utrzyma :ico_noniewiem: Im więcej będzie ssać tym lepiej.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 lut 2008, 15:28

Ja się rozpisałam i wymądrzyłam :-D
A nie pochwaliłam May za fotogeniczność, uśmiech i pomysłowość i spryt, jest urocza, naprawdę GLIZDUNIA, masz wspaniałą córcię!!!!

I jeszcze Alicję moją kochaną synową muszę pochwalić, za szybkośc w zdobywaniu sprawności, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za maszerowanie przy tapczanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I :ico_buziaczki_big: od cioci i Karolka

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 lut 2008, 15:52

dzieki...ksiazka chyba jest naprawde bardzo madra...wiecej cytatow!!!!
a co do cycow to wiem ze tam jeszcze mam...ale nie tyle co wczesniej....mala mniej je...zadziej napewno i nigdy cyc nie jest calym jej posilkiem tylko takim dopisiem do jedzonka......staram sie ja dalej karmic ale to juz nie wyglada tak jak kiedys ze bez cyca ani rusz...moze mnie wlasciwie nie byc caly dzien i mala sie obejdzie....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 lut 2008, 16:17

a dostałam smsa od Irminy : " Hejki! Kinga już lepiej, tylko od wczoraj ma biegunkę, ale na szczęście dużo kupek nie robiła, daje elektrolity do picia i nifuroksazyd :-) Dzięki za troskę może wpadnę na chwilkę na tt"

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość