Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

06 cze 2008, 23:50

no już! jestem to ja :-) :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-06-06, 23:53 ]
to sie ciesze bo juz sie martwiłam ze jakis taki mały!czyli prawidłowy! z córcią jak byłam w ciąży to miałam ogromny!! jak balon :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 cze 2008, 00:03

Mamy identyczne brzuszki :ico_brawa_01: Moze mi sie uda zalaczyc swoje zdjecie jak mnie Marta nauczy :ico_noniewiem: Ide spac dziewczynki!Buziaki-Do jutra

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 cze 2008, 07:48

Witam z ranca :-)

juz sie naspalam, pies mnie wkurzyl i koniec spania, zwymiotowala mi na posciel i na przescieradlo, normalnie nie wytrzymam z tym psem, tak mi dziala na nerwy :ico_zly: normalnie zaluje ze ja kupilismy.

Ide zaraz jesc sniadanko, wstawic pralke i trzeba na zakupki sie wybrac :-) a potem troche mieszkanko ogarnac i poleniuchowac :-D

Witam nowa wrzesniowke :ico_brawa_01:

Marta gratuluje udanych zakupkow :ico_brawa_01:
Pozdrawiam i zycze milego weekendu

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

07 cze 2008, 09:10

Pati85 Twoj brzuszek jest fantastyczny :ico_brawa_01: A na Tami sie nie denerwuj, to tylko pies. Moze złapało ja nagle i nie zdążyła zeskoczyc na podłogę.
pzdr :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 cze 2008, 10:59

K@tk@, kochana dziekuje :588: Tami ciagle wymiotuje albo na lozko albo na cos miekkiego, mam juz tego dosyc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

07 cze 2008, 11:12

hej dziewczynki! mam pytanko -jak to jest z waszym terminem porodu? kurcze bo u mnie ciągle sie zmienia i juz sama nie wiem na kiedy mam! :ico_noniewiem: teraz mialam usg to w ogóle przesunął sie aż do 12 października,nic już nie rozumiem,jak byłam w ciąży z córcią (tyle że 6 lat temu) to tak nie miałam,pogubiłam sie juz w tym wszystkim!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 cze 2008, 11:35

Agusia1982, sama nie wiem, u mnie teraz tez sie przesunal tyle, ze wczesniej z 28.09 na 17.09 bo maly jest wiekszy o prawie dwa tygodnie jak pojde teraz do lekarza na wizyte to spytam sie ktorego terminu mam sie trzymac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

07 cze 2008, 13:14

Hej dziewczyny,pozwolcie ze do was doloncze bo widze ze na pazdziernikowkach niewiele sie dzieje.TErmin wg miesiaczki mam na 27wrzesien,a z usg polowkowego na 3pazdziernik i jest bardziej prawdopodobny--jak dla mnie.
Widze ze przygotowania pelna para :ico_oczko: ,zakupy macie w duzej mierz porobione.U mnie jest inna sytuacja,gdyz ja wiele rzeczy mam po moim 18mies. synku,wiec jesli bede miala cos zakupic to ciuszki,ale to tez gdyby okazalo sie ze bedzie dziewczynka.Jak narazie plci nie znamy, bo dzidzia obroca sie pupka gdy tylko chce ja podpatrzyc :ico_noniewiem:
A te podpaski poporodwoe sa naprawde duze.Moj mezulo smieje sie i mowi ze to sledzie :ico_haha_01: no a po porodzie musialam takie 2 na raz ubierac brr.
Na szczescie ja dostaje je w szpitalu,tak samo jak te majteczki jednorazowe,pampki dla dzidzi i ubranka,wiec nie pakuje zadnej torby.

Moze wstawie wam jeszcze fotke brzuszka z wczoraj.

Czy wasze suwaczki tez oszukuja??Ja jestem w 24tyg. a pokazuje mi 23??


Obrazek

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 cze 2008, 13:39

sarenka pisze:Czy wasze suwaczki tez oszukuja??Ja jestem w 24tyg. a pokazuje mi 23??
Moj suwaczek nie klamie,pokazuje co do dnia!
Wczoraj bylam strasznie zmeczona i po poludniu zobaczylam brazowa plamke na majtkach,malo nie umarlam.Poniewaz juz nikt nie przyjmowal,zadzwonilam na Maternity Emergency,tam lekarz powiedzial,ze jezeli to tylko brazowe plamienie bez zadnego bolu ,a nie jasna krew z bolami to zeby sie nie martwic,zaczekac do ponidzialku i na wszelki wypadek skonsultowac z prowadzacym.Co prawda plamienia minely,ale i tak pobiegne w poniedzialek do lekarza,bo to nie pierwsze plamienie w tej ciazy,za kazdym razem okazywalo sie ze nic sie nie dzieje,taka moja uroda,ale juz jedno dziecko urodzilam przed terminem,wiec przeplakalam cala noc.Ledwo zyje.A moje malenstwo zupelnie nieswiadome ,bryka w najlepsze i w ogole sie nie przjmuje.

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 cze 2008, 14:03

witajcie po przerwie!
Pati85, brzuszek cudny!!!! :ico_brawa_01:
ale miałaś historię z tą kąpielą!!!! :ico_szoking: ja też będę musiała coś antypoślizgowego kupić, bo kilka razy lekko pośliznęłam sie pod prysznicem...bez żadnych konkretnych przewrotek, ale jednak. jak brzuch mi urosnie może być gorzej

witam nowe forumowiczki!!!! sarenka, Agusia1982, całusy dla waszych pięknych brzuszków!!!!!!

Wiecie co, ja mam dużo mniejszy brzuch od Was....a i tak urósł dosłownie z dnia na dzień i jest dwa razy wiekszy niż przed tygodniem :ico_szoking:
wczoraj np byliśmy z paczką przyjaciół trochę rozerwać się w klubie i jak zwykle wzbudziłam sensację zaawansowaniem swojej ciąży w kontekście wielkości brzucha :ico_oczko: jak nie ubiorę obcisłej bluzki, nie wzbudzam żadnych podejrzeń :ico_oczko:

Poza tym jestem jeszcze w lesie jeśli chodzi o wyprawkę....tak sobie zaplanowalam, że wezmę sie za to porządnie od poniedziałku, po usg.
Acha-na usg idzie ze mną siostra i będzie nagrywać co sie dzieje na ekranie!!!! ale się cieszę!!!!!! :ico_brawa_01:
buziaczki dla wszystkich!!!!

[ Dodano: 2008-06-07, 14:05 ]
miszka, bidulko :ico_pocieszyciel: wcalę sie nie dziwię że miałaś taką okropną noc!!!! ja też pewnie nie mogłabym spać!!!! będzie wszystko dobrze, Kochana!!!! :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość