Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 cze 2008, 21:35

wiecie co ja jeszcze nigdy nic na allegro nie kupilam ja to chyba musze sobie wszystko dotknac zanim kupie
ja tez nic no raz kiedys mp3 :ico_noniewiem: ale u mnie takie brzydoty w sklepach i drogie jak cholera wiec to chyba jakies wyjscie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2008, 23:24

No wiec 37,2 wiec nic nie biore tylko sie niedlugo poloze do wyrka spac-bo wieczorkiem zawsze sie ma wyzsza temperature :ico_sorki: wcinam wlasnie kaszke malinowa-pewnie te kaszki bede mojej malej podbierac tak je uwielbiam :-D
ja tez nic no raz kiedys mp3 ale u mnie takie brzydoty w sklepach i drogie jak cholera wiec to chyba jakies wyjscie
no wiadomo-ja wczoraj sporo w IKEA kupilam tanie bardzo np.wanienka no szok chyba za 3 czy 4 F :ico_sorki: No ale jak w Tesco zobaczylam ta posciel w Puchatka za 30F(a poscieli dla dziecka trzeba 2) no to to juz przegiecie-w IKEA sa za 7f lub 12f :ico_haha_02: wiec spora roznica.Przewijak za 16F-ale taki z drewna z szafka...Dobraj nocki wszystkim :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 cze 2008, 17:03

Dzien dobry :ico_haha_01: co tu tak cicho i pusto gdzie sie pochowałyscie :-D ,jak tam niedzielne popołudnie? Ja jestem w trakcie przygotowan do grilka ,jedziemy do rodzinki i czywiscie bedziemy ogladac meczyk Polska - Niemcy :ico_brawa_01: Moj facet oszalal caly dzien chodzi poddenerwowany :ico_zly: , a o meczu gada mi juz od jakis dwóch tygodni :ico_olaboga
:
ja wczoraj sporo w IKEA kupilam tanie bardzo

u mnie niestety nie ma IKEA wiec chyba to alegro to nie taki zły pomysł ale najpierw pojedziemy jeszcze az po sklepach może coś fajnego bedzie.
buziaki dla was i trzymajmy kciuki za Polaków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :520: :520: :520: :520: :520: :520: :520:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 cze 2008, 19:35

meczyk Polska - Niemcy
wlasnie spadamy do znajomych na meczyka-ja niedosyc ze temperatura to eszcze katar :ico_placzek: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: ..podkradlam ta wode morska do noska co dla malej kupilam i przynosi mi to troszke ulgi :ico_sorki: :ico_sorki: ...biore apapki naszczescie temperaturaka nie przekracza 38 a oststnio racaj kolo 37,5 wiec nie panikuje :ico_nienie: biore apap i paragrippe-homeopatyczny-zobaczymy czy minie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

08 cze 2008, 22:06

witam was wszystkie po dlugiej nieobecności, jest tak upalnie że prawie nie ma mnie w domu,ostatnio prawie tydzień byliśmy u dziadków, Julka w końcu mogła się wyszaleć i nie bardzo chciała wracać
wiola naprawdę ślicznie wyglądałaś
adia synio słodziutki surer zdjęcie,mój maluch chyba nie lubi się fotografować bo zawsze zdąży zmienić pozycję zanim zrobi się zdjęcie i niestety nie mam nic ladnego do wklejenia a teraz muszę czekać do 24 i moze w koncu będę wiedziała pleć
iza gratuluję coreczki
sarenka witam cię serdecznie w klubie,fajnie że grupka się powiększa

[ Dodano: 2008-06-08, 23:07 ]
a przy okazji stawiam :ico_tort: na poloweczkę

[ Dodano: 2008-06-08, 23:25 ]
mmarta możesz dołączyć sobie tabletki czosnkowe i rutinoscorbin to na pewno ci nie zaszkodzi a na katar słabe krople do nosa takie jak dla dzieci albo homeopatyczne Euphorbium composiutum mi pomagały to może i tobie też ulżą trzymaj sie
:-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 08:55

witam :ico_brawa_01: u mnie przeziebienia czasc dalsza :ico_chory: :ico_zly:
mmarta możesz dołączyć sobie tabletki czosnkowe i rutinoscorbin to na pewno ci nie zaszkodzi a na katar słabe krople do nosa takie jak dla dzieci albo homeopatyczne Euphorbium composiutum mi pomagały to może i tobie też ulżą trzymaj sie
no musze popaczec co tam jeszcze mam...no ten katar mnie strasznie meczy...nocka nieprzespana i wogole...ale jakos zyje :ico_sorki: i oby do jutra USG :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 cze 2008, 10:00

witam u mnie przeziebienia czasc dalsza
trzymaj sie bedzie dobrze ja jak mnie cos łapało to brałam rutinoskorbin i piłam herbatke z miodkiem huhałam na zimne i brałam od razu,żeby coś gorszego nie byłyo. Dzis czuje sie fatalnie też jak na chorobe gardło mnie boli i głowa wiec zaczynam zaraz swoją kuracje zapobiegawcza :ico_chory:

[ Dodano: 2008-06-09, 10:03 ]
witaj mikkado po przerwie, zaglądaj tu czesciej :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 10:18

Dzis czuje sie fatalnie też jak na chorobe gardło mnie boli i głowa wiec zaczynam zaraz swoją kuracje zapobiegawcza
oj to tez duzo zdfrowka i mam nadzieje ,ze twoja kuracja poskutkuje i choroba Ci sie bardziej nie rozwinie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 cze 2008, 10:26

dzieki :ico_sorki: :ico_sorki:
u mnie dzis masakra pogoda, wieje i pada dobrze, że mam dzis wolne bo zupełnie nic mi sie nie chce :ico_spanko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 11:22

u mnie dzis masakra pogoda, wieje i pada dobrze, że mam dzis wolne bo zupełnie nic mi sie nie chce
to u nas na odwrot-upal slonko swieci-no ale z tym katarem to tez nie poszaleje.Dziewczyny a za pranie rzeczy dla bobo to sie nie zabieram ale myslicie ze zaslonki moge juz wyprac??? bo ja bym juz chociaz cosik chciala mniec gotowe :ico_noniewiem: ale nie chce tez bez sesu robic sobie dodatkowej roboty...jade zaraz do znajomej-znajomej obejrzec wozek-bo na na sprzedaz ten co ja chcialam Chico Trio :ico_brawa_01: no i wiadomo nie bede musiala placic za niego 500F jak w sklepie :ico_sorki: ...nie chcialam uzywanego wozka kupowac...ale chyba lepiej lepszy uzywany niz kiepski nowy???a Wy co myslicie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość