CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

09 cze 2008, 12:59

siunia, trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie... może już dziś zabaczysz swojego Synka...
Biedna Spinka się musi namęczyć w tym szpitalu :( trzymam kciuki :)
Marta26, ja polecam Ci zwykły elektroniczny termometr. miałam taki dla Majki i nie narzekałam. :) no i powodzenia na wizycie.
ja byłam w piątek i już na następną wizytę mnie nie zapisywał, tylko kazał zadzwonić w sobotę 21.06 i na ktg bede miala jechac do szpitala to od razu mnie zbada-więc 60 zł zostaje :)
no i powiedział, że już w ten piątek mogę rodzić, bo ciąża bedzie donoszona :) chociaż wydaje mi się że w piątek jeszcze nie urodzę, bo jeszcze szyja długa i żadnego rozwarcia nie mam.
ale pod koniec tygodnia biorę się za porzadki w domku, więc może coś się ruszy :)

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

09 cze 2008, 13:04

bo jak takie maleństwo robi kupkę po prawie każdym karmieniu a paka Pampersów kosztuje 50zł, to naprawdę trzeba już odkładać kaskę :ico_oczko:
spoko spoko, nasza potrafi zrobic 4 pod rzad, w kolko przebieranie przez 2 godziny... w nocy tak bylo, myslalam ze sie wykoncze :ico_olaboga: i na zmiane jedzenie,, a jak juz zasypiala to ja budzila czkawka albo kichanie :ico_spanko:

kiedy ja was doczytam, zaczelam to sie mala obudzila i polozna do nas przyszla. zalecila lzejsze ubieranie (taaa a tak sie zapieralam ze dzuecka nie bede przegrzewac :ico_haha_01: )

odwoluje to ze pokarmu nie mam, sika mi z cyckow jak z fontanny :ico_haha_01: malej wystarcza jedna piers i zasypia, druga odciagam i potem jej daje w butelce.
wczoraj jeszcze raz w dzien i raz w nocy dalam sztuczne mleko, ale chyba juz mam wystarczajaca ilosc pokarmu zebysmy z tego zrezygnowali, oplacalo sie przystawiac mala :-) A no i Bepanthen - bez niego bym zginela, cycki z bolu odpadaja i tak :ico_oczko:

w srode jedziemy sciagnac szwy i odebrac moj wypis ze szpitala - bo w sobote nie robili jak wychodzilam. mam nadzieje ze ladnie mi sie rana goi, bo boli jeszcze :ico_zly: i mam straszny bol pecherza, ledwo sikam, mozliwe ze mi jakas infekcja se przyplatala z cewnikiem :ico_placzek: na razie biore urosept, al watpie zeby pomogl.

Malgorzatka, NOWA sliczne bobaski macie :ico_brawa_01: zaraz sie zabieram za opis porodu Malgorzatki, a jak sie mala nie obudzi to naskrobie moj :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-09, 13:06 ]
aha, co do wagi to u mnie nieciekawie, spadlo tylko 6 kg i zostalo az 9! brzuch mam okropny, wielki jak diabli :ico_placzek:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

09 cze 2008, 13:07

:ico_olaboga: wyprasowalam wlasnie stroj m. do pracy a do tegp 20szt tetry. za namową siuni robię dzis wszystko zeby nie myslec o godzinie 0 :-D
jak mama wroci to moze sie przejdziemy kupic jakies klapeczki :-D choc nie wiem czy na te spuchniete stopy znajde cos co bedzie potem dobre :-D

[ Dodano: 2008-06-09, 13:10 ]
Tuska, brzusio spadnie ani sie obejrzysz, nie boj nic! :-D

[ Dodano: 2008-06-09, 13:11 ]
a mnie az wstyd sie przyznac...20kg na + :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
z 51 kg sprzed ciazy zrobilo sie nagle troszke ponad 70 :ico_wstydzioch: :(

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

09 cze 2008, 13:13

o matko, Malgorzatko co ty przeszlas! :ico_szoking: jestem przerazona, ja bym tego tak nie zostawila! co to za polozne? glupie pi_dy za przeproszeniem :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 cze 2008, 13:54

Hej i ja wpadłam na chwilkę, córcia przewinięta pojedzona smacznie śpi :-)

Czekam na jakies nowe wieści, a tu cisza, biedna Spinka dla mnie nic gorszego nie byłoby niz czekanie w szpitalu :ico_olaboga:

Co do pampersów to idą, idą moja Mała lubi się załatwiac do czystej pieluszki, potrafi trzy razy jak sie ją wyczyści zrobic kupę, juz parę razy osikała rozki (m. dzis pojechał po 3 :-D ), siknąc niespodziewanie też sobie lubi :ico_haha_01:
Z karmieniem u mnie super, wczoraj w nocy sie trochę jeszcze buntowała, ale juz chyba pogodziła się z losem, ze butli niet :ico_nienie:
W ogóle póki co nie chcę tego cholerstwa widziec (chodzi mi o butelkę), ja mam jedną pierś na dzień jedna na noc :-) , nie ściągam (bo i tak mam dużo mleka) wole jak mała mi ściągnie :ico_oczko: ,
Dzis byłyśmy na polku, ale strasznie gorąco i wróciłysmy do domku, właśnie wrócił m. zarejestrował Małą :ico_brawa_01: , zawiózł mi tez zwolnienie do pracy i wziął wniosek na to wielkie becikowe :ico_noniewiem: .
Co do maści do ja mam bepanten i maltan, ten pierwszy stosuję od poczatku i juz nie mam problemu z bolącymi sutkami :-) . Po prostu to chyba zalezy od pozycji karmienia (w szpitalu niewygodnie , no i początki :ico_olaboga: ) i tego, żeby małe chwyciło całą otoczkę, a nie tylko brodawkę
Wizytę połoznej mam jutro no i jutro jade na ściaganie szwów, kurde mam nadzieję, że to nie boli, teraz to mnie tam strasznie piecze, ciekawe kiedy przejdzie.
A tantum rosa przemywam 2 razy dziennie. Mnie zalecano przemywac ranę mydłem szarym albo Dove.

Spadam jeśc obiadek, a potem może pójdziemy na pierwszy spacerek.
Postaram się jeszcze wpaśc, może jakieś foty uda mi się wkleic.
Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2008, 13:55

ja na razie zmykam dziewczyny, odezwe sie wieczorem albo jutro z samego rana jak dzis bysmy pozno wrócili
Siunia trzymam kciuki za was!!!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 cze 2008, 13:56

spoko spoko, nasza potrafi zrobic 4 pod rzad, w kolko przebieranie przez 2 godziny... w nocy tak bylo, myslalam ze sie wykoncze i na zmiane jedzenie,, a jak juz zasypiala to ja budzila czkawka albo kichanie
No i ja tej nocy miałam podobnie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

09 cze 2008, 15:10

NOWA, Tuska, tak szczerze mówiąc zazdroszczę Wam tych nieprzespanych nocek :-D
juz parę razy osikała rozki (m. dzis pojechał po 3 :-D )
Mam tylko jeden, więc mój synek będzie musiał uważać, gdzie sika :ico_oczko:

Kupiliśmy właśnie materacyk do łóżeczka i 2 prześcieradełka. Ale mam tylko 1 komplet pościeli - myślicie że wystarczy??]
Termometr też już jest :-D tylko miał być z baterią, a nie działa :ico_puknij: A nie potrafię nawet otworzyć i sprawdzić jaką baterię trzeba dokupić :ico_wstydzioch: Siłuję się z nim od 5 minut :ico_zly:

[ Dodano: 2008-06-09, 15:12 ]
Wklejcie zdjęcia Waszych aniołków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2008, 15:14

U mnie skurcze dalej nieregularne, czasem co 20 min, czasem co 5, wiec nadal czekam na normowanie sie ich, choc pewnie najszybciej wieczorem to nastapi.
Caly czas sobie chodze bo wtedy mniej boli, prysznic sobie zostawie na ostatecznosc.
Maz wlasnie pojechal do pracy, ale oczywiscie jest caly czas pod tel i jak tylko cos sie zacznie to przyjedzie.
Siostra wroci o 17, wiec narazie ja sama z Milanem i oczywiscie jjak na zlosc sika mi co chwila w matki :ico_zly:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

09 cze 2008, 15:16

Dziś już miałam drugie KTG, bo jak dodzwoniłam się do mojej ginki, to kazała mi natychmiast jechać do szpitala na zapis. Nie chciała nawet słyszeć o środzie czy piątku. Na szczęście tym razem położna porządnie potrząsnęła brzuszkiem, zaklaskała i mały się obudził. Zapis wyszedł świetny :ico_sorki: I nawet nie musiałam długo czekać. Akurat był jeden aparat wolny i szybciutko zrobili zapis :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość