Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 cze 2008, 16:13

mmarta81, no nasz syncio mam nadzieje, ze juz ostatecznie i tak zostanie bedzie sie nazywal Oskarek :-)

Fajne imie dla corci wybraliscie :ico_brawa_01:

no wlasnie ja tez nie wiem jak z ta zmiana ciuszkow, no wiadomo jak sie uleje, osika to trzeba zmienic ale reszta, nie mam pojecia :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze pozostale dziewcznyny cos podpowiedza na ten temat

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 16:28

Fajne imie dla corci wybraliscie
:ico_sorki: :ico_sorki: dzieki dzieki-Oskarek tez mi sie BARDZO podoba :ico_brawa_01:
no wlasnie ja tez nie wiem jak z ta zmiana ciuszkow, no wiadomo jak sie uleje, osika to trzeba zmienic ale reszta, nie mam pojecia mam nadzieje, ze pozostale dziewcznyny cos podpowiedza na ten temat
no poczekamy az sie jakas wypowie...moze nam cos niecos rozjasni...
Ja chyba zdecyduje sie na kupno wozka od znajomej.Ona ma Chicco Trio ten co chcialam nawet juz go ogladalam...stan idealny i wszystko przemawia za tym ze go wezme...szczegolnie ze nowy kosztuje 500F a ona chce ode mnie symboliczne 50F boi jej sie niechce wystawiac na Allegro :ico_sorki: wiec oszczednosc bylaby znaczna...nie chcialam uzywanego wozka...ale on nawet niewyglada na uzywany poza tym kazda czesc mozna wyprac wiec mam nadzieje ze mala nie mialaby mi zazle jakbym jej taki kupla :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 cze 2008, 19:31

Wy juz macie nawet imiona wybrane,a ja nadal nie wiem jaka plec :ico_noniewiem:
Oskarek bardzo ladne imie hehe,synkowi tez tak dalismy :-)
My myslimy nad Wiktoria,albo LAura jak bedzie dziewczynka,a jak chlopiec to zero pomyslow :ico_noniewiem: Ale mamy jeszcze sporo czasu.

Co do ciuszkow,to piwem tak.JAk dzieciatko malutkie to duzo ulewa i czy chcesz czy nie to czasem musisz pare razy dziennie zmieci,bo niemilo pachna.A na noc zakladalam zawsze czyste spioszki.
No i z kupkami tez roznie,bywa tak ze i na ubranka przechodzi :ico_noniewiem: ale same tego doswiadczycie.


marta Oj kuruj sie kochana.Hérbatka z cytrynka,miodem ,sokiem malinowym i do wyrka.A na noc gorace mleko z czosnkiem i miodem,szybko postawi cie na nogi.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 cze 2008, 19:59

Ja chyba zdecyduje sie na kupno wozka od znajomej.Ona ma Chicco Trio ten co chcialam nawet juz go ogladalam...stan idealny i wszystko przemawia za tym ze go wezme...szczegolnie ze nowy kosztuje 500F a ona chce ode mnie symboliczne 50F boi jej sie niechce wystawiac na Allegro :ico_sorki: wiec oszczednosc bylaby znaczna...nie chcialam uzywanego wozka...ale on nawet niewyglada na uzywany poza tym kazda czesc mozna wyprac wiec mam nadzieje ze mala nie mialaby mi zazle jakbym jej taki kupla :ico_noniewiem:
no pewnie kochana, jak masz okazje i jest w dobrym stanie to pewnie, wszystko wypierzesz i bedzie ok, a corcia na pewno Ci wybaczy, ze wozeczek nie jest nowy, to nie jest najwazniesze. Zawsze to juz mniejszy wydatek jest :-)

sarenka, witaj :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 cze 2008, 20:17

Czesc dziewczyny,widze,ze wy plotkujecie od rana,az Wam zazdroszcze,ja jeszcze 4 tygodnie nie bede mogla :ico_placzek: Jestem juz taka zmeczona,ze chyba sie wyrzygam ta robota!
Super imiona!!!!!Moj synus bedzie mial na imie Kuba,chyba ze sie lekarze pomylili .......wtedy Laura :ico_haha_01:
Martunia,ja ze spaniem mam ten sam patent co Ty,kupilam basket do drugiego pokoju,zeby zabierac dzidzie w razie gdyby sie bardzo w nocy awanturowala,bo moj maz wstaje na 6 do pracy,w koncu bedzie jedynym zywicielem,sen mu sie nalezy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-09, 20:18 ]
A odnosnie wozka,niestety czeka mnie kupienie nowego,ale wynalazlam gracco 3w1 za 250£,chyba sie zdecyduje.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 cze 2008, 20:36

miszka, oj kochana rozumiem Cie, bo ja tez juz mam dosc pracy, ciezko mi coraz ciezej, nie moge sie schylac bo od razu lece na kibelek.
No to czeka Cie wydatek a to duzo na nasze? MY tez kupilsmy nowy ale naprawde za grosze akurat nam sie trafilo ze wygralismy licytacje ale wozeczek jest nowiutki.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 21:08

Czesc dziewczyny,widze,ze wy plotkujecie od rana,az Wam zazdroszcze,ja jeszcze 4 tygodnie nie bede mogla Jestem juz taka zmeczona,ze chyba sie wyrzygam ta robota!
no wspolczuje wam ja to taki len ze juz od dawna w domku siedze :ico_noniewiem:
Moj synus bedzie mial na imie Kuba,chyba ze sie lekarze pomylili .......wtedy Laura
wogole mnie nie straszcie ze moge miec chlopca bo bedzie chodzil w rozowych sukienkach :ico_haha_01: pokupowalam ostatnio same takie :ico_haha_01: ...boze mam nadzieje ze jak sie jutro obudze to bedzie lepiej z tym kataram bo dostaje juz na leb ciagle smarkam a i tak mam ciagle pelen nos do tego oczy cale zalzawione :ico_placzek: MASAKRA...no nic licze ze jutro sie poprawi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 cze 2008, 21:14

Dziewczyny Wy mnie nie straszcie ja na synka sie nastawilam i nie chce pomylki, bo wszystko kupione pod synka, ale mam nadzieje, ze dwoch lekarzy sie nie pomylilo

Martusia duzo zdrowka dla Ciebie, kuruj sie kochana kuruj

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 21:25

Dziewczyny Wy mnie nie straszcie ja na synka sie nastawilam i nie chce pomylki, bo wszystko kupione pod synka, ale mam nadzieje, ze dwoch lekarzy sie nie pomylilo
:ico_haha_01: :ico_haha_01: no ja to samo tylko ze na coreczke...no wlasnie jutro mam USG u innego lekarza niz tego ktory mi powiedzial,ze dziewczynka i zobaczymy :ico_noniewiem: do tego z siostra gadalam dzisisj a ona sie smiala ze jednej znajonej do 38 tyg mowili ze dziewczynka i urodzila chlopca :ico_noniewiem: i to nie jeden lekarz :ico_olaboga: -ale mi sie wydaje ze w dzisisjszych czasach-tzn przy tak dobrych USG to juz rzadkosc :ico_sorki: ...nie ze nie chcialabym chlopca ale wiecie to nastawienie...a potem rozczarowanie albo zdziwienie chcialabym tego uniknac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 cze 2008, 21:37

Dziewczyny Wy mnie nie straszcie ja na synka sie nastawilam i nie chce pomylki, bo wszystko kupione pod synka, ale mam nadzieje, ze dwoch lekarzy sie nie pomylilo
Ha ha!!!!! dziewczyny,u mnie w pracy koledze urodzila sie w zeszlym tygodniu dziewczynka,ktora od 16 tygodnia ciazy w kazdym usg byla potwierdzana przez roznych lekarzy jako chlopiec,dlatego zwatpilam :ico_olaboga: .On nam zdjecia jajeczek przynosil,macie pojecie!!!!!Dlatego moje ciuszki beda kawowe :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość