Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 22:04

dziewczyny,u mnie w pracy koledze urodzila sie w zeszlym tygodniu dziewczynka,ktora od 16 tygodnia ciazy w kazdym usg byla potwierdzana przez roznych lekarzy jako chlopiec
:ico_szoking: no i widzicie...po co gadaja jak nie wiedza nich powiedza ze nie widac czy cos takiego :ico_noniewiem:
On nam zdjecia jajeczek przynosil,macie pojecie!!!!!
w takim razie to jajniku musialy byc :ico_haha_01:
Dlatego moje ciuszki beda kawowe
a ja wlasnie ze nie ja kupuje rozowe i niech nikt juz mi w brzuchu nie podmienie mojej coreczki na synka :ico_sorki: ...jutro wam powiem co polozna powiedziala,,,nie powiem jej ze wPolsce mi powiedzieli ze dziwczynka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 cze 2008, 22:14

miszka napisał/a:
dziewczyny,u mnie w pracy koledze urodzila sie w zeszlym tygodniu dziewczynka,ktora od 16 tygodnia ciazy w kazdym usg byla potwierdzana przez roznych lekarzy jako chlopiec
oj no nawet mi nie mow tak :ico_szoking: ja sobie nie wyobrazam, u mnie na bank synek bedzie i koniec ja to czuje :-D
miszka napisał/a:
On nam zdjecia jajeczek przynosil,macie pojecie!!!!!
wiecie co to fajni lekarze widac jak sie znaja :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 cze 2008, 22:22

w takim razie to jajniku musialy byc
takie duze wargi sromowe,ze wygladaly jak jajeczka :ico_noniewiem:
wiecie co to fajni lekarze widac jak sie znaja
Nie do konca sie zgodze,naprawde dalybyscie sie nabrac :ico_haha_01:
A ja sie dzis umawiam na 3D,na sobote :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale bez potwierdzania plci,bo mam usg 9 lipca w szpitalu,wiec jeszcze raz niech mi potwierdza,ale jak juz mowilam ,ostroznie z ta pewnoscia teraz ...Tez sie juz nastawilam na chlopca nawet mowie do niego po imieniu,wiec bylby niezly przypal :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 cze 2008, 22:27

A ja sie dzis umawiam na 3D,na sobote :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jejku jak Ci zazdroszcze, tez bym chciala USG 3D ale nie da rady, tutaj chyba duzo kosztuje, ale to bylo moje marzenie, ciekawa jestem jak wyglada moj synek, jaka ma buziulke

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 22:28

A ja sie dzis umawiam na 3D,na sobote
:ico_brawa_01: super ...ja mam juyro i to pewnie koniec na tym :ico_szoking: wiec chcialabym isc w sierpniu na to 3D z filmikiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 cze 2008, 22:29

mmarta81, jekju TY tez kurcze musze spytac mojego glupiego gina o te USG ale na pewno jest drogo tutaj :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 cze 2008, 23:48

To prawda,te usg 3d to niiezle przezycie i pamiatka,poniewaz plytke sie dostaje.Ja juz odliczam dni,bo jestem umowiona na za dwa tygodnie.
Cod oplci tez sie nie bede nastawiac.Z OScarkiem bylo tak,ze lekarze mieli rozne wersje,co lekarz to inna plec hehe.Ale kazdy mwoil ze bedzie chlopiec,moje zachcianki i wyglad tez na to wskazywaly i sie potwierdzilo.Urodzilam upragnionego synka.A teraz do parki co??hehe.Ale nie mowie do dzidzi po imieniu ,nawet ´gdybym znala plec,poniewaz z pierwszym synkiem tak bylo i nam sie szybko nudzilo imie :-)

Lece do wyrka, dobrej nocki,pa

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 cze 2008, 03:35

halo!!! wita sie nocny marek :-D
jutro wkleję Wam zdjęcia z usg i obiecane zdjęcie brzuszka, a dziś tylko szybko-
sarenka, cudowne to zdjecie twojego Bejbika!!!! świetny wynalazek.... :ico_brawa_01:
ja chyba ostatecznie, mimo ogromnych chęci, podjęłam zdroworozsądkową decyzję, że lepiej chyba przeznaczyc te pieniądze na rzeczy dla dziecka. Zwłaszcza że nie zawsze mozna trafić na dobrego lekarza z zacieciem fotograficznym i usg 4d okazuje się sporym rozczarowaniem. W każdym bądź razie błagam o wklejanie zdjęć :ico_sorki: będziemy mogły stwierdzić, czy Bejbiki były już do siebie podobne, jak juz przywitamy je po drugiej stronie brzuszka :ico_oczko:

Co do płci....babeczki, ja do dziś miałam koszmary, że okaże się że mam córkę i co ja wtedy zrobie z tymi ubrankami :ico_olaboga: niby nie mam ich na razie dużo, ale jednak...no i nie chodzi o pieniądze tylko przede wszystkim o psychiczne nastawienie.... :ico_olaboga:
no ale lekarz potwierdziła mi dziś, że mamy synka i jestem spokojniejsza. Bo to juz trzecia diagnoza :ico_oczko: zresztą z chłopem ciężej się pomylić :ico_noniewiem:

dobra, lece spać, bo mi się Kropek całkowicie na tryb nocny przestawi....no w końcu musi byc podobny do rodziców, a u nas zycie zaczyna sie po 22 :-D

acha-po raz kolejny potwierdziła się diagnoza, że nasz Synek jest prawie dwa tygodnie młodszy, niz wynika z obliczeń. Owulację musiałam mieć tydzień przed koncem cyklu, a cykl mam 33-35 dniowy.... :ico_szoking: więc prawdziwy cud :ico_oczko:
według tych ustaleń jestem obecnie nie w 23 ale 21 tygodniu ciąży....

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

10 cze 2008, 09:26

zirca-- to jest indywidualna sprawa.Jesli chcesz ta kaske przeznaczyc na cos dla dzidzi to zrob tak.Sluchaj glosu serca :-)
JA bede miala robione w pOlsce usg u mojego zaufanego gina.Ma nowy sprzet i jest dobrym lekarzem,a te 150zl ktore na nie wydam to nie jest wielki wydatek.
MOja siostra tez ostatnio sobie robila te 3d a teraz ciagle oglada nagrana plytke i nie moze sie nadziwic jak to fasolka w brzuszku jest bardzo podobna do jej meza :-)
No i potwierdzila sobie plec tym usg.
JA po mojej fotce z 3d nie moge stwierdzic czy chlopiec czy dziewczynka bo tego nie widac,choc abrdziej obstawialabym chlopca,a wiekszosc ludzi ktorzy patrza na nia mowia ze dziewucha jak nic :ico_haha_01:
Zobaczymy

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2008, 10:16

Witam

ja juz po sniadanku pranie wywieszone, teraz tylko odkurzyc musze i laba :-D u nas dzis tez cieplutko, a mialo byc ochlodzenie :ico_noniewiem: ale dobrze niech bedzie fajnie, przynajmniej pranie na podworku poschnie :-D :ico_brawa_01:

Moj syncio sie wierci wlasnie daje mamusiu po brzuszku :-D :ico_brawa_01:

Zirca czekamy na wiesci po wizycie i oczywiscie na zdjecie brzuszka :-)

Milego dnia zycze

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość