Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 cze 2008, 17:31

Pati85, prześliczny brzuszek....taki już prawdziwie ciążowy
potwierdzam sliczny ciazowy brzusio :ico_brawa_01:
LAtwy przepis
dawaj dawaj ten przepisik bo juz 2 raz czytam o tych wypiekach :ico_sorki: ...ale nuda...do tego leb mi peka...cos bym zjadla ale nie wiem co :ico_noniewiem: ...ach

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

12 cze 2008, 17:58

dawaj dawaj ten przepisik bo juz 2 raz czytam o tych wypiekach ...ale nuda...do tego leb mi peka...cos bym zjadla ale nie wiem co ...ach
_________________
Alez prosze bardzo :ico_haha_01:
Bułeczki drożdżowe

Składniki
1kg maki,poł litra mleka,kostka drozdzy(10dag),szkl cukru,1c.waniliowy,4jajka,niepełna szkl.oleju,szczypta soli

Przepis
zrobic rozczyn-drozdze,odrobine mleka ciepłego i cukru(pozostawic w ciepłym miejscu az zaczna rosnac).Jajka utrzec z cukrem dodac mleko podgrzane(nie moze byc gorace)rozczyn,wszystko wlac do maki ,dac szczypte soli i wyrabiac w czasie wyrabiania wlewac olej.odstawic ciasto w ciepłe miejsce do wyrosniecia.gdy wyrosnie formowac małe bułeczki spłaszczyc włozyc w srodek jagody zima moga byc mrozone-czesto takie daje,zlepic i zostawic jeszcze do wyrosniecia na ok10minut.mozna posmarowac bułki rozmaconym jajkiem i posypac cukrem przed upieczeniem.piekarnik nastawic na 180-200 stopni i pieczemy na złoty kolor.BUŁKI MOZNA NADZIEWAC DOWOLNYM FARSZEM I OWOCAMI

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 cze 2008, 18:30

Alez prosze bardzo
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: D Z I E K I :-D juz sobie przepisalam i jutro wale do polskiego sklepu po drozdze zobaczymy czy mi wyjde :ico_noniewiem:
poł litra mleka
-obojetnie jakiego????
.piekarnik nastawic na 180-200 stopni i pieczemy na złoty kolor
a ten zloty kolor to mniejwiecej po jakim czasie :ico_noniewiem: ???

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

12 cze 2008, 19:36

cześć dziewczyny! ale narobiłyście mi ochoty na te bułeczki! :ico_haha_01: też coś bym zjadła,nie wiem co,zjadłam przed chwilą miske lodów z sosem czekoladowym! ale i tak to nie to,sama nie wiem co! u nas pogoda sie zepsuła,zimno i pada deszcz,przed chwilą wstałam z łóżka,bo spałam ,w taka pogode nic tylko spać! a co z wami bo widze że też pusto!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 cze 2008, 20:03

wstawie fotke ostatnich buleczek to zobaczysz jaki kolorek ma ich byc
:509: S U P E R sliczne mniam :067: musze je jutro zrobic ,nie ma innego wyjscia :ico_nienie: taka mam ochote :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 cze 2008, 09:24

Witam sie jak zwykle :-D

o meczu sie nie wypowiadam, bo szkoda mi nerwow, wystarczy, ze wczoraj sie denerwowalam, powiem jedno, sedzia to ch............ i stal za austriakami :ico_zly:

Ja juz Obrazek a musze jeszcze Obrazek i Obrazek

no ja moze tez zrobie te buleczki, tylko skad ja wezme drozdzy :ico_noniewiem:

Zirca I Marta dziekuje za komplemenciki dla brzusia :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

13 cze 2008, 12:52

ja też mam ochęte na te bułeczki....czyli czeka mnie wyprawa do polskiego sklepu....

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 cze 2008, 17:30

ELO

co tu takie pustki :ico_olaboga: ach zaraz bede jadla pyszniutenki obiadzik, dzis zupka jarzynowa i rybkazapiekana w sosie zilowym :-D pychotka

Dzis rozmawialam z moja hebamme- to taka osoba co przychodzi po porodzie do dziecka przez 2 miesiace i wszystkim sie zamuje :) i pytalam sie jej ktorego terminu mam sie teraz trzymac i ona mowila ze jesli lekarz wpisal do karty ciazy to teraz ten nowy jest brany pod uwage, wiec jestem juz w 26 tygoniu :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 cze 2008, 19:16

:ico_brawa_01: dziewczyny zrobilam te buleczki...PYSZNE jeszcze raz dziekisarenka :ico_sorki: :ico_prezent: wyszly mi o dziwo chociaz ciasto sie klailo jak diabli :-D zjadlam 2 i myslalam ze pekne-bo oczywiscie nie poczekalam az ostygna tylko pochlonelam zaraz po wyjeciu z piekarnika :ico_puknij: malej tez smakowaly bo az sie z wrazenia obracala do okola :ico_haha_02: -tak mi sie przynajmniej wydawalo :ico_noniewiem:
jesli lekarz wpisal do karty ciazy to teraz ten nowy jest brany pod uwage, wiec jestem juz w 26 tygoniu
no a jesli ja mam w mojej wpisane 2 daty???-zobacze jeszcze co w ten wtorek powie mi moja polozna-jak zmieni to tez bedzie 26 tydzien :ico_szoking:
Dziewczyny co raz czesciej mysle czy nie wziasc sobie zzo jak bede zodzic :ico_noniewiem: a wy biezecie jakies znieczulenia do porodu???

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

13 cze 2008, 19:45

no a jesli ja mam w mojej wpisane 2 daty???-zobacze jeszcze co w ten wtorek powie mi moja polozna-jak zmieni to tez bedzie 26 tydzien :ico_szoking:
Dziewczyny co raz czesciej mysle czy nie wziasc sobie zzo jak bede zodzic :ico_noniewiem: a wy biezecie jakies znieczulenia do porodu???
wiesz co ja tez mam dwa terminy, jeden ten pierwszy i obok stoi drugi poprawiony i mam tego sie trzymac.
Co do znieczulenia to ja tez sie zastanawiam, ale ja ogolnie sie boje porodu i chyba wolalbym cesarke a co do znieczulenia tez sie boje, nie wiem sama pogadam o tym z moja hebamme

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość