Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

12 cze 2008, 18:02

Wiecie co ja najbardziej sie boje,ze nie naucze sie karmic malej,wysla mnie do domu i ona bedzie mi ciagle wyla bo bedzie glodna juz mam ta zhize od poczatku ciazy-nie pytajcie dlaczego wiec mimo ze chce karmic piersia zaopatrze sie w butelki i mleko w razie ,,w,,
_________________


JA wolalam piersia karmic bo z butli czesto mi sie zachlystal i mialam serce w gardle.TAki maly dzidzius szybko sie zachlysta i czasem moze byc to neibezpieczne,jesli rodzic mu przy tym nei pomoze.JA zawsze przy karmieniu truchlalam,dopuki nauczyl sie ladnie ciagnac.
A polozne w szpitalu ucza jak przystawiac dzidzie do piersi,bo w pierwszych dniach tez mialam z tym problem,a potem poszlo jak po masle.
No i jak dziewczyny pisza,ja tez z tych co maja mniejsze piersi a pokarmu starczylo na 13miesiecy i dalej by bylo,tylko ja postanowilam sama zakonczyc bo OScarek za bardzo sie przyzwyczajal i robil sie mami synkiem,potrzebowal mojej bliskosci w nocy i budzil sie kilka razy by tylko sobie przy cycuniu polezec,ale go nie ciagnal.TAki cwaniaczek :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 cze 2008, 18:19

sarenka pisze:TAki cwaniaczek
:ico_haha_01: no tak im starszy tym lepiej sprawe wyczul ze mamusia bedzie na zawolanie jak glodny.Mam nadzieje ze pokarmie te 6 miesiecy :ico_noniewiem:
sarenka pisze:.TAki maly dzidzius szybko sie zachlysta i czasem moze byc to neibezpieczne
dlatego podziwialm moje kolezanke ktora 4 miesieczna coreczke zostawiala sama z butla jak pila mleczko-podstawiala jej pieluszke zeby bytelka sie nie przechylala i bach do drugiego pokoju na kompa :ico_nienie: to chyba nie jest dobry pomysl...ale jej metody postepowanie z mala pozostawialy i pozostawiaja duzo do zyczenia :ico_noniewiem: tylko nie mi sie wtracac ..ja nawet swojego dziecka nie mam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

13 cze 2008, 12:04

marta ja też się zadręczałam że nie będę miała pokarmu i ze nie nauczę karmić,ale wierz mi że to ci wszystko przejdzie jak podadzą ci tą małą istotkę i przystawią do cyca, potem będzie już z górki, a butelki tez kupiłam tyle że były bezużyteczne to je schowalam; no a ta twoja koleżanka to faktycznie jest godna podziwu z takim beztroskim podejściem do opieki nad dzieckiem

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

13 cze 2008, 12:50

mmarta81, dziwna ta twoja koleżanka...dziecko je nie tylko po to,żeby zaspokoić głód, ale żeby być blisko mamy. Nawet jeśli jest karmione butelką, powinno być maksymalnie wtulone w ramiona mamy

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 cze 2008, 18:41

Czesc dziewczyny ja mam dzis prawdziwy piatek 13 :ico_szoking: od samego rana chodzilam wsciekla, w myslach rzucałam czym popadnie w mojego pana :ico_oczko: ktory leniwy byl dzis ogromnie. wiec kiedy udało sie nam w koncu pojechac do miasta by kupic dzis łóżeczko okazało sie że został tylko jeden brzydki kolor :ico_szoking: wiec wyszlismy z niczym, potem gdy robilismy obiad tzn. pizze :-) zachcialo mu sie zetrzec zamrozony zolty ser w mikserze zrobil to tak ze az ostrza sie wygiely :ico_szoking: , na koniec to jeszcze mi sie przypalila i jedzac ja omalo nie polamalam sobie zebow znajdujac w niej kawalki plastiku z mojego nowego miksera :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 cze 2008, 19:10

adia26ale mialas dzien...MASAKRA :ico_olaboga: no ale mam nadzieje ze bedzie lepiej :ico_oczko:
zirca pisze:mmarta81, dziwna ta twoja koleżanka...dziecko je nie tylko po to,żeby zaspokoić głód, ale żeby być blisko mamy. Nawet jeśli jest karmione butelką, powinno być maksymalnie wtulone w ramiona mamy
wiesz co Zirca naprawde ona to czasem przeginala z ta mala :ico_olaboga: nie tylko z tym mozna by duzo wymieniac...nie kapala jej codziennie :ico_nienie: mala czesto spala w tym w co byla ubrana w dzien :ico_nienie: albo zakladala jej to samo na nastepny dzien :ico_nienie: nie chdzila do niej jak ona plakala-,,bo mama jej powiedzila ze dziecko musi sie wyplakac,, :ico_nienie: mala co chwile dostawala jakies czopki uspakajajace ktore jej mama przysylala :ico_nienie: ej no masakra totalan...do tego wielki wielki len na wszstko nie tylko opieke nad wlasnym dzieckiem ale i np.sprzatanie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 cze 2008, 19:26

mmarta81, to niezła ta znajoma az glowa boli :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

13 cze 2008, 19:44

adia26 pisze:mmarta81, to niezła ta znajoma az glowa boli
no :ico_noniewiem: a najgorsze ze jej mama jej te wszystkie glupie pomysly podsuwa a ta jej slucha :ico_noniewiem: zreszta nie wiem czy to prawda ze to matka-naszczescie teraz mala jest juz styarsza.Czasem mi sie wydaje ze to dlatego ze to byla wpadka-ona jest dosyc mloda no i dziecko bylo komplatnie nie planowane

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

13 cze 2008, 20:19

marta Kolezanka na maksa neiodpowiedzialna :ico_szoking:
aida JA mam zawsze pechowe 13piatki,a dzis calkiem zapomnialam ze to ten pechowy i twoj post mi o tym przypomnial,ale na szczescie dzien sie konczy :ico_oczko:

A ty mialas niemila przygode z ta pizze--wspoczuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

13 cze 2008, 21:42

sarenka, przepraszam,ze to ja ci przypomnialam o tym piatku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko: mam nadzieje ze nic sie nie stało :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość