Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 cze 2008, 14:54

Zirka no to dzielna jestes :ico_brawa_01: wiecie jak mie taka nonono pakistanska dzisiaj przez tel wkurwi... :ico_zly: mowie wam dzwonie zeby aktwowac karte a ta 100 pytan do ale jej angielski pozostawial WIELE do zyczenia nie szlo jej zrozumiec wiec mowie ze chce rozmawiac z kims kto mow poprawnie po angielsku bo mnie juz wkuzala na maxa :ico_oczko: a ona mnie rozlaczyla :ico_zly: musialam dzwonic jeszcze raz...i powiedzialam ze na nia skarge napisze :ico_haha_01: az sie z nerwow poryczlam potem, :ico_zly: ...kupilam sobie dzizisj czeresnie i juz oczywiscie wszystkie wrabalam a mam taka ochote oststnio na czeresznie ze szok :ico_olaboga:
Miszka moim zdaniemto wlasnie dobrze jest kupic 2 latni max samochod -i to nawet na kredyt-na nowym za duzo sie straci na o 2 letni to jak nowka-maz wlasnie w zeszlym roku kupil 2 latni i nic nie robi przy nim :ico_nienie: ale jak teraz kolej na moj samochod to juz inna sprawa....najlepiej to malucha by mi sprowadzil :ico_zly: ale sie nie wychylam zabardzo bo nie chodze teraz do roboty wiec poczekam na rozwoj wydarzen-jak mi samochod padnie i tak bedzie musial cos kupic bo swojego mi nie da :ico_placzek: ...ale on twierdzi ze takie samochody jak corsa nigdy nie padaja :ico_noniewiem: oby sie mylil...

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 cze 2008, 14:56

mmarta81 pisze:nonono pakistanska
:ico_haha_01: :ico_haha_01: powalilas mnie na lopatki
mmarta81 pisze:ale on twierdzi ze takie samochody jak corsa nigdy nie padaja
moj tata ma tez corse, ijak narazie jezdzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 cze 2008, 14:59

sarenka pisze: powalilas mnie na lopatki
no kurde nie jestem rasistka-0sama jestem w innym kraju ale oststnio co na nich trafie to mnie z rownowagi wyprowadzaja :ico_nienie: a tak nie moze byc bo wkoncu jestem :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-06-14, 15:14 ]
:ico_zly: ale dzizisj mam dzien :ico_zly: wlasnie mi kolezanka napisala ze mam brzuch taki jak ona w 9 miesiacu :ico_szoking: no kurde chyba nie pamieta jaki juz miala :ico_puknij: boze............auuuuuuu

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 cze 2008, 18:00

Ale jestem szczesliwa,widzialam moja dzidzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam mase zdjec ale zalacze tylko jedno :-)
Tak mniej wyglada moj Kubus!
Obrazek

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 cze 2008, 18:05

miszka Dobrze ze zrklam.Ale sliczna ta twoja dzidzia.I jak wyraznie ja widac,odrazu mozna stwierdzic ze to przystojniacha bedzie:-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 cze 2008, 18:05

:ico_brawa_01: Jaki piekny Miszka cudo :ico_brawa_01: A jak sie raczka glaska :-D No napisz cos wicej jak bylo-co robil Kubus pod czas usg??!!Kubus czhyba grzeczniutki bedie bo tak slodko spi :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 cze 2008, 18:12

Dziekuje kochane!Dziewczynki polecam ,przezycie jest kosmos,najwieksze dla mojego meza,zmiana nastawienia do ciazy juz jak wracalismy do domu,dumny tata :ico_haha_01: Powiem Wam ,ze gdybym miala zaplacic za to 200£ poszlabym,zasnal na moich oczach ,najpierw sie glaskal po buzi i glowce a potem ziewnal i poszedl spac,nie obchodzilo go ze mama chce popatrzec.Teraz za to wariuje.To dobrze ze spal bo nic bysmy nie zobaczyli,taki z niego rozrabiaka.Mam cala plyte zdjec,w przeruznych pozycjacj-no i co najwazniejsze wyglada na zdrowego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 cze 2008, 18:37

miszka pisze:no i co najwazniejsze wyglada na zdrowego
:ico_sorki: nie wyglada tylko JEST Miszka po takim usg nie powinnas miec juz watpliwosc :ico_nienie: :ico_brawa_01: chyba mnie namowilas i tez pojde na to usg w lipcu popodpatrywac Igusie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

14 cze 2008, 18:44

mmarta81 pisze: nie wyglada tylko JEST Miszka po takim usg nie powinnas miec juz watpliwosc chyba mnie namowilas i tez pojde na to usg w lipcu popodpatrywac Igusie
Jedz sloneczko ,jak mozesz to zabieraj tate i jedzcie,to nie szkodzi,a moze polepszyc.Moj maz wlasnie zabral zdjecia i pojechal wszystkim je pokazywac,wiesz my dzidzie czujemy a im najlepiej pokazac :ico_brawa_01: W koncu widzialam reakcje,na to ze bedzie ojcem bo do tej pory to jakby wszystko obok niego sie dzialo,nawet normalne USG nie dzialalo.

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 cze 2008, 18:49

miszka-- ja juz mojego usg sie nie moge doczekac,a to juz 24 czerwca.
Wiem ze to super przezycie,moja siostra tez ostatnio byla i ciagle oglada plytke z Kubusiem,bo tez chca dac na imie synkowi. :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość