lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

15 cze 2008, 08:54

czesc wam laseczki


my dzis mamy chrzciny u szwagierki.
zaraz musze isc tam cos pomoc
a seba 2ga noc na rybach :ico_puknij:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 cze 2008, 09:53

witam
lidzia, czekamy na zdjęcia z chrzcin, zapraszam na :ico_kawa:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

15 cze 2008, 11:11

Hej, hej a ja miałam byc na chrzcinach, ale odmówiłam bycie mamą chrzestną, bo poprosili mnie we wtorek. Mąż się wkurzył i zrobił mi lekkką jazdę. Doszłam do wniosku, że ma rację i zadzwoniłam, przeprosiłam i mam wolną Niedzielę. :)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

15 cze 2008, 11:19

witam was dziewczynki.Ja zaraz spóznione śniadanko jesc bede :-) ,synus mój z dziadkami pojechał,mają sie przepłynąć tramwajem wodnym,ciekawa jestem jak zareaguje :-D .My chyba zaraz dso tesco sie wybieramy,musze małej kupic soczek jabłkowy i słoiczek jabłuszka.Wczoraj mi zjadła całe dwie łyzeczki jabłuszka i była zachwycona :ico_brawa_01: :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

16 cze 2008, 08:29

czesc dziewczynki

znowu poniedzialek.

a ja taka niewyspana po chrzcinach i lenia mam.
za to czestuje pysznym ciastem

prosze bardzo :-D

odmówiłam bycie mamą chrzestną, bo poprosili mnie we wtorek.
wiesz nie dziwie ci sie ze odmowilas--choc mawiaja ludzie ze dziecku sie nie powinno odmawiac itd..
ale taka prosbe powinni wysunąc wczesniej-chyba ze to b bliska rodzinka albo cos im nagle wyskoczylo ze zostali bez chrzesnej.
kazdy mogl miec cos zaplanowane na niedziele no i kwestja finansowa tez jest wazna bo ze tak powiem chrzesna raczzej tez daje wiecej kasy niz inni goscie :ico_noniewiem:

jak kuzynka mojego meza byla w ciazy to mi mowila ze by chciala mnie wziasc na chrzesna.urodzila w maju i ja jej mowie miesiac przed wczasami ze wyjezdzam w czerwcu na 2 tyg i kiedy che chrzciny robic..a ona wymyslila ze akurat wtedy gdy mnie nie bedzie..
obrazila sie troche ze rezerwacji nie odwolam itd.ale ja sie w porzadku zachowalam bo miesiac wczesniej uprzedzilam..

ja bylam troche zla bo 2 tyg temu zamowilam lezaczek i jeszcze nie dotarl.dalismy koperte a prezent jak bedzie to bedzie :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

16 cze 2008, 12:16

lidziasc, daj kawałek ciacha bom czegos słodkiego bym se zjadła :ico_brawa_01:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

16 cze 2008, 16:09

lidziasc Chyba kuzynka powinna to zrozumieć, że ciężej jest o zarezerwowanie 2 tyg wakacji nad morzem niż termin chrztu. I dokładnie myśle tak jak Ty miesiąc wystarczy żeby powiadomić. A poza tym już jest czerwiec, to kiedy jedziesz i gdzie.

Miłego dnia lecę do dzieci :)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

16 cze 2008, 19:32

ale tu echo :ico_noniewiem:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

16 cze 2008, 21:33

Hej,ja po pracowitym weekendzie a dziś z raneczka pobudka bo poszłam zanieść Gabi mocz do badania bo siusia za często i zapisałam ją do lekarza.Po 15 z wynikiem na wizytę poszłyśmy.Ma lekkie zapalenie,do jutra żurawinę ma jeść,kupiłam też sok żurawinowy,dużo pić,w cieple trzymać a jak nie przejdzie to Furagin mamy przepisany.
Wieczorkiem jeszcze odwiedził nas braciszek,przyszła koleżanka tak więc głowę ma kwaratową
ellepati, nic dziwnego że odmówiłaś,tak z partyzanta wyskoczyli z propozycją :ico_noniewiem:
lidziasc, uprzedziłaś przecież.Pewnie jeszcze nie zamawiali w kościele więc mogą przesunąć termin.
Sorki ale nie mam już siły więcej dziś pisać
PAPAPAPA

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 cze 2008, 21:52

ja po serialach i chyba pójde spać, mąz na meczu u teściów bo my polsatu nie mamy. powinnam pisać prace dyplomową ale jestem tak baaardzo śpiąca że olewam...co ja promotorce powiem w weekend?

dobranoc dziewczynki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości