Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 cze 2008, 18:48

osita, ja nie jestem ekspertem, bo to moja pierwsza ciąża, ale powiem Ci że ja przez tydzień miałam tak samo. To było wtedy, kiedy poszłam spać bez brzucha i obudziłam sie z brzuchem :ico_oczko: ból był taki, że płakałam...bolało nawet wtedy kiedy leżałam bez ruchu, a każdy najmniejszy ruch był torturą....modliłam sie żeby nie chciało mi sie siku, żebym nie musiała wstawać.Co gorsza przy sikaniu bolało jak jasna cholera, stąd moje początkowe obawy, że to nerki....
przeszło mniej więcej po tygodniu, ale do teraz nie mogę gwaltownie sie przekręcić, czy wstać z pozycji leżącej bez podpierania sie, bo czuje to okropne "ciągnięcie" więzadeł :ico_zly:
siasia, witaj, zaraz Cię dopisze na pierwsza stronkę. Gratuluję!!!! :ico_brawa_01:
caro, ja mam teraz dokładnie taki brzuch jak Ty :-D

[ Dodano: 2008-06-17, 18:56 ]
siasia, zrobione!!!! :ico_oczko:
Dziewczyny, czy któras z Was ma juz wyznaczona płeć, bo nie pamietam :ico_wstydzioch: jak coś-dawać cynk to wstawie info na pierwszej stronce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

17 cze 2008, 19:09

zirca, no wlasnie wiem, ze ciebie b. bolalo jak ten brzusio rosl... ale.. wiesz, mi ... zmalal :ico_szoking: takie mam odczucie, zreszta, mniej jem, bo nic mi sie nie chce... a boli mnie od poczatku ciazy, tylko ze znosnie bylo, a teraz od tygodnia wlasnie ruszac sie praktycznie nie moge. dopoki leze z nogami w gorze i przytulona do poduchy (tak jakby pozycja fetalna tylko ze na plecach :ico_oczko: ) to jest w miare ok, jak wstane to... :ico_chory: no i mi powiedzieli, ze dopoki wlasnie te wiazadla nie "pekna" (???), czyli poczawszy od 20tc to bedzie bolalo, a jak pekna to poboli z tydzien i juz z glowy... tyle ze do 20 tc mam jeszcze miesiac, buuuuuuuu :ico_placzek:
a ty pracujesz?? u mnie to najwieksza bolaczka, boje sie o prace i w ogole powiem wam, ze dzis to tylko wyje, w jakas depreche wpadlam, co widze ciezarna to wyc mi sie chce. w ogole nie moge "korzystac z urokow" ciazy, ruchow dzidzi tez nie czuje, bo albo sa tlumione przez bol, albo jak wezme procha to jest rozkurczeniowy i dzidzi od razu w letargu... czuje sie do niczego i powiem wam, ze gdyby to byla pierwsza ciaza, to pewnie na kolejnego dzidziusia bym sie nie zdecydowala :ico_placzek:

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

17 cze 2008, 19:13

OSITA ja niestety nie pomoge bo mnie od początku ciąży jeszcze ani razu nie bolała brzuch.


ZIRCA dziekuje za dopisanie mnie. Zaraz skombinuje jakiś suwaczek :diabel:

Fajne emotikony tu sa. Super.

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 cze 2008, 19:17

osita, o rany.... :ico_pocieszyciel:
wiesz że w szoku jestem, bo przeważnie jest na odwrót...to pierwsza ciąża jest gorsza....ja tez tak mówiłam jeszcze miesiąc temu, że nie będę sie raczej starać o kolejne dziecko-właśnie przez to co przeżyłam na poczatku z wymiotami itp. Ale o dziwo, powoli zapominam o tych cyrkach, więc wierzę że i najgorszy poród da sie zapomnieć.
Ja nie pracuję...przestałam pracować w 6 tygodniu ciąży, bo byłam tylko na zastępstwo i potem od razu dopadła mnie ta faza wymiotów itd. Praktycznie nie wychodziłam z łózka przez 3 miesiące. Obecnie już raczej pracy nie znajdę, bo brzuch juz widać i nikt mnie nie przyjmie. Dlatego mój Mąż musi więcej pracować i praktycznie go nie widzę :ico_placzek:

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

17 cze 2008, 19:28

osita jejku ale Ci wspolczuje. Lekarz nic nie moze na to poradzic?

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

17 cze 2008, 19:39

witaj siasia wsrod grodniowek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i gratulacje :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-06-17, 20:41 ]
jak dziewczynki minol dzionek u mnie wolne od pracki wiec na zakupach..wlasnie zjadlam 3 batony a teraz zajadam sie szynka hmm pyszna..zadnych bolesci troche mdlosci ale da sie zniesc..a u was co????

[ Dodano: 2008-06-17, 20:45 ]
osita to napewno hormonki daja w kosc i stad rozniaste mysli ale cale szczescie ze przejsciowe a to wszystko pewnie przez te bolesci i do tego martwisz sie o prace..wspolczuje zlego samopoczucia ale mysle ze jutro moze bedzie lepiej

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

17 cze 2008, 19:45

kasiulek ja też jeszcze mam tydzień wolnego więc leniuchuje cały dzień.
Też sie przed chwilą dorwałam do szynki :ico_wstydzioch:
Nie wiem czemu ale mnie dzisiaj wszystko boli. Normalnie się ruszać nie moge. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

17 cze 2008, 20:00

ja jestem nie mozliwa wlasnie skonczylam z szynka bo zjadlam wszystko a ze mi malo dopycham sie bananem i papryka czerwona na zmiane koszmar :ico_chory: a pozniej bede umierac nad muszla..sisia napisz cos o sobie prosze jesli nie masz ochoty to nie zmuszam buziaczki

siasia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2008, 15:12

17 cze 2008, 20:04

Pewnie ze napisze. Nudze się smiertelnie. Tylko nie wiem co chcesz wiedzieć.

Może jakieś pytanie? Będzie mi latwiej. :-)

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

17 cze 2008, 20:09

skad jestes lub gdzie mieszkasz czy to pierwsza dzidzia jaka masz prace czy ciezka ??i takie tam wiem ze pewnie wszystko sie w swoim czasie dowiemy jak to znami jest ale to moze tak na dobry poczatek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość