Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 cze 2008, 23:40

emalia30, pisz jak sie z nia dogadujesz, bo ona po prostu szybciej mi na maila odpisala, a mam w zanadrzu druga (wydaje mi sie, ze milsza :ico_oczko: ) to jak chcesz to ci jeszcze do tej drugiej dam maila.

madziorka hihi, ja to taki szpieg na zawolanie jestem :ico_oczko: Pisz co ci wyszpiegowac, a za kilka godzin ci zdam pelen raport :ico_oczko:

mmarta81, fajni masz z tym basenem :ico_brawa_01: Ja bym tam caly dzien siedziala na Twoim miejscu :-D :-D

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

19 cze 2008, 23:51

hey mamuski!!
Ja znow na chwilke...
[size=150] Kochana Elu Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin!!!!
Czego sobie tylko zapragniesz,milosci i usmiechu bez liku!!!
Buziaki od nas kochana!!!
[/size]

:ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko:

No i znow na szpiega wyszlam,hihi,ale Jasnie Pani to jest dopiero mega szpierzyszko!!!! :-D
Mnie moje dziecie tak zalatwilo dzis,ze nie wiem jak sie nazywam,glowa peka,zaraz sobie zapodam jakis proch,bo padam...caly czas slysze w bebenkach jej gadulstwo.... :-D :ico_olaboga: no nic jakos musze przetrwac ten okres,hihih.
Madziorka napisz mi na Twoj nr komorasa,to sie umowimy jak cos!!!!
Caluje Was wszystkie mamuski.
Jasnie Pani:) Lusia wygladala bombowo!!widac,ze spodobal sie jej prezent!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-19, 23:52 ]
mmarta81 super,ze mozesz na basen do woli chodzic,pewnie malenka bedzie sie czula jak ryba w wodzie pozniej!!!!Juz w brzuszku wprawiona bedzie!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 cze 2008, 23:56

ilonakk9 pisze: Jasnie Pani to jest dopiero mega szpierzyszko!!!!


:-D :-D :-D Ilonka normalnie leze i kwicze!!! Ale neologizm Ci wyszedł :-D :-D :-D
Ale za to idealnie mnie opisujacy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , bo z takim rozczochranym mikro szpiegiem mi sie kojarzy :-D :-D :-D


ElA!!! A co ty znowu nic nie stawiasz? Ja za Luske to stawiac alkoholu nie moge, bo ona nieletnia i ustawa mi zabrania, ale za ciebie to bym conieco łykneła :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

20 cze 2008, 10:26

Jasnie Pani :) pisze:mmarta81, fajni masz z tym basenem Ja bym tam caly dzien siedziala na Twoim miejscu
no taki mam zamiar :ico_sorki:
Dzisiaj juz po baseniku i terz mam problem z dostaniem sie do lazieki na gorze :ico_wstydzioch:
zakwasy :ico_haha_01: -marsz po schodach stal sie duzo ciezszy :ico_noniewiem:
Miejmy nadzieje ze po kilku wizytach sie poprawi bo zastalam sie jak niewiem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

20 cze 2008, 11:14

Jasnie Pani :), witam
jak na razie bez odpowiedzi jestem,ale moze jest zajeta,wiec zobaczymy :ico_oczko:
milego dnia wszystkim wam zycze

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2008, 14:01

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Dla solenizantek Spóźnione :ico_wstydzioch: ale szczere :-)

My jutro świetujemy Gabi 2 latka,też skromnie.
Co do mlek ,to sie nie wypowiem bo ja juz moge zmieniac Gabi duża a jak była mała to była na cycu,do 10 miesiaca a Zuza do 14,bez żadnego mleka zastępczego.Jak tu przyleciałam,tez nie wiedzialam od czego zacząć,jakie mleko bo były na specjalnym,dzięki Bogu ich alergia tu jest minimalna wiec nie mam problemu.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

20 cze 2008, 15:45

emalia30 ja dalam malej 2 razy mleko sztuczne zeby probowac czy bedzie chciala jesc,no i jadla az jej sie uszytrzesly i bez zadnych problemow,a dawalam jej aptamil,kupilam kilka tych malych kartonikow na sprobowanie,bo za 3 tygodnie ide na wesele a mala z babcia zostanie a nie sciagne sobie tyle zeby jej wystarczylo na cale popoludnie i noc.
a na kolki sprobuj moze infacol ja stosowalam jak zuzia byla malutka polozna mi dorazila a jak byla starsza[po 1 miesiacu ]mialam bobotik z polski jest troche mocniejszy i dal rade z kolkami u nas

[ Dodano: 2008-06-20, 15:47 ]
mmarta 81 fajnie masz z tym b aseem ja jak bylam w ciazy to nie wiedzialam ze moze byc darmowy i placilam kazdorazowo

[ Dodano: 2008-06-20, 15:48 ]
zuzka mi wali w klawiature wiec sorka za bledziory

[ Dodano: 2008-06-20, 15:52 ]
juz dzisiaj dla gabi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: STO LAT malutka abys rosla duza i zdrowa i byla zawsze usmiechnieta

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

20 cze 2008, 15:52

monika83, ja też sobie bardzo chwaliłam infacol.stosowałam dużo różnych środków a ten był najleprzy no i masarze brzuszka,uginanie nóżek do klatki itp.oj było tego było,na szczęście to już za mną :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 cze 2008, 00:25

hej
dopiero sobie usiadlam hihi
whiskacz przede mna i weekend czas zaczac hurrraaaa
caly dzien na nogach. umowilam sie w centrum z kolezanka i jej coreczka- z tego smaego dnia co lelek hihi
ale oczywiscie dotarlam mocno spozniona wrrr
okazalo sie bowiem rano ze nie mam gotowki. wiec polecialam do bankomatu (jedyny ktory mamy na ulicy) a on okazal sie nieczynny wrrrrr
a gotowke musze miec na bilet wrrr i to wyliczona bo kierowca nie wydaje reszty
dobrze ze kumpela byla w domu i pozyczyla funciaka :ico_wstydzioch:
normalnie glupi funt a bez niego nigdzie sie nie rusze dalej wrrr hehe

no ale p trudach znalazlam sie w swoim zywiole uuuu
zaraz ma juz wyprzedaze wiec zaopatrzylam sie w 3 bluzeczki
lelek z rybaczki jeansowe i jeszcze jeden dzieciaczek bedzie mial slodki sweterek hihi

potem jeszcze inne sklepy i rowniez szal wyprzedazy
I LOVE UK !!!!!!!!!!!

a kolezanka dzis mnie zadziwila.. wiadomoscia ze w przyszlym tyg zjezdzaja do PL :ico_szoking: :ico_placzek:
tym samym lelek straci swoja druga rowiesniczka i zarazem dwie jedyne kolezanki a buuu
ale moze i my pojedziemy sobie do |DOMU :ico_noniewiem:
teraz nadchodzi kryzys z USA, wszsytko drozeje. i praca dla budowlancow podupada.. a buuu i prawdopodobnie juz niedlugo adas bedzie musial szukac innego pracodawcy
ale to akurat mnie nie martwi
przyda mu sie troche urozmaicenia hihi a poza tym mysle ze sobie swietnie poradzi
no ale jesli sie okaze ze podobna kase dostanie w PL to kto wie..
a plus calej sytuacji
mieszkania ida tutaj w dół
a ze my czaimy sie na swoj dom to moze wykorzystamy szybko okazje heheh
wszystko wyjasni sie poczatkiem jesieni.. hmmm
ale co ja bede smecic
same wiecie jak jest :ico_oczko:

[b]ilonka[/b] wysle ci numer ale nie teraz bo na pamiec nie znam a kom mam na gorze ok?

dobranoc

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

21 cze 2008, 01:47

czesc :-D pamietacie mnie jeszcze??

dla solenizantow sto lat sto lat :ico_tort:

u nas w sumie wporzadku...

Eryczek chore mial uszko i brał antybiotyk, ale juz jest ok na szczescie :ico_sorki:

Moj M poszedl dzis grac z kolegami w pilke i wrocil z noga usztywniona i o kulach :ico_olaboga: tydzien zwolnienia...mam nadzieje ze wytrzymam z obolałym Mrówkiem tydzien heh...nieno w sumie ze bedzie w domu sie ciesze :-D

tylko przez ten Jego wypadek 2-och chałupek dzis nieposzlismy ogladnac...ale w poniedzialek sie podzwoni bo jakies spoko znalazlam wiec moze cos sie znajdzie...

a ja :ico_ciezarowka: w sumie bezobjawowa...tak jak z Erykiem, tyle ze zmeczona i tyle...

mmarta ja o tym darmowym basenie tez niewiedzialam...wszedzie to??

buziaczki dla wszystkich bobaskow... :-D

[ Dodano: 2008-06-21, 01:51 ]
a i jeszcze...szukam jakis fajnych mebelkow,łozek itd dla dzieci...jakbyscie na cos sie natkneły prosze o namiary :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość