Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

19 cze 2008, 14:31

Ula ja to wlasnie takie starsze mam to nosidlo jak to czerwone, tylko, ze granatowe! :-D Te pozostale to pewno, ze sa suparasne, tylko ze kolek nie maja, a ja to czesto syna ciagnelam jak mnie plecki bolaly!, poza tym to nosidlo jest prostrze, lekkie i zlozone malo miejsca zajmuje, no i ta cena :ico_oczko:
Co do butkow, to moja tez woli na bosaka, a butki to by najchetniej zjadla :-D

Veronisia jest sliczniutka! a jakie ma super wlosy! :ico_brawa_01: mnie tych kitkow bardzo brakuje :ico_zly: tym bardziej, ze moja corcia (8lat )to w tym samym wieku juz takie fajne miala :ico_oczko: a tu taka lysina :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

19 cze 2008, 14:53

hej...
ja wpadam w przerwie między szykowaniem obiadku :)
własnie wróciłysmy z Milenką ze spacerku...
obiadek juz za momencik będzie...

Justynko świetne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Veronisia naprawdę ma super fryzurkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i możesz juz spineczki zapinać

u Milenki jeszcze mało włosków....

a co do wózka to kupiłam ten beżowo - pomarańczowy http://www.allegro.pl/item378316605_lek ... ocja_.html


aaa i przyszedł mi dziś ten dresik Adidasa dla Milenki..... jest super!!!! akurat na wyjazd :))

[ Dodano: 2008-06-19, 14:57 ]
Anulaf pisze:Co do butkow, to moja tez woli na bosaka, a butki to by najchetniej zjadla


Milena to samo :-D

[ Dodano: 2008-06-19, 19:51 ]
oj u nas znowu pustki :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-19, 19:53 ]
Basik spotkałam Cię na innym forum...oj nie ładnie tak nas zaniedbywać :ico_nienie:
zapomniałaś o nas - :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a na tamtym forum jestes codziennie... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
wracaj do nas...!!!!!!!!!! co u Was?????

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

19 cze 2008, 21:03

Ja juz jestem, tylko mi smutnawo, bo na nowo klopoty, a juz myslelismy, ze to koniec :ico_placzek: Coz dalej bedzie trzeba kombinowac :ico_noniewiem: momentami mam naprawde dosyc :ico_zly: ciezko mi myslec o wakacjach, bo niby jade z dziecmi na dwa tygodnie do tesciow, ale dla mnie to nie sa wakacje... :ico_olaboga: jakos przezyje...
ide sobie poczytac, bo to dobry sposob na usmiech :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 cze 2008, 22:17

Witam wieczorkiem, u nas dzis dizonek piekny i zkaupki tez sie udały, ja kupiłąm sobie japonki za 20 zł :-D a maluszkowi kupilismy w koncu taki komplecik jak garnitur tylko bez marynarki, tylko spodnie koszula kamizelka i krawacik w ślicznym kremowym kolorku i z cieniutkiego materiału :-D w komplecie jest koszula z długgim rekawikiem ale jutro dokupimy na wszelki wypadek jeszcze z krótkim rekawiem jakby goraco było, a spodnie ciut długie wiec przy jakies okazji mozna bedzie jeszcze załozyc :-D
i nawet butki udało sie pasujace dokupic, ciut zaduze ale jak sie zapnie to sie trzymja wiec do koscioła beda w sam raz :-D

Justynko foteczki super, no my wywołujemy fotki co jakis czas teraz włąsnie wywołam 200 i tez mi ciezko idzie ukałdanie tego wszytskiego :-)

a co do prezentu to na razie jeszcze nic nie kupujemy bo zabawek to juz tyle ze w pokoju sie nie meiszcza, z ubraniami podobnie, wiec na razie nie mamy pomysłu a nie bedze czegos na siłe kupowac, moze cos wymysle jeszcze :-)
a wy macie jakies pomysły na prezenciki dla waszych bobasków

a ja troszke sie poszkoliłam od Violi i prosze
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=380287070

co do butków to to u nas tak samo lepiej zjadac niz nosic :-D

Anulf poczekaj ani sie obejrzysz a bedziesz Amali kucyczki robic :-D
oj Aniu mam nadzije ze te kłopoty to nic powaznego i dacie sobie jakos rade :ico_noniewiem:

Violu super ze dresik fajny :ico_brawa_01: i zakup sie udał :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

19 cze 2008, 22:25

ULA_TOMEK pisze:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=380287070

super kurteczka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i ta cena :-D

extra, ze zakupki się udały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
juz sobie wyobrazam Pawełka w tym kompleciku...przystojniaczek po prostu!!!!!!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

19 cze 2008, 22:32

no po niedzile oczywiscie zasypie was foteczkami :-D niby zapowiadaja 26 stopni wiec bawimy sie na ogródeczku :-D

a z ta kurteczka to tez mi sie udało bo włączyłam akurta komputerek na 3 minuty przed koncem aukcji :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

19 cze 2008, 22:59

a ja własnie pracuję ubranka na jutrzejszy dzień..... zakończenie pierwszej klasy u mojego MIkołaja!!!!! o godz. 9 jest ta uroczystość, więc rano mamy pobudkę....nie wiem jak sie wyszykujemy :ico_olaboga: bo Milena lubi pospać do 9 :-D

[ Dodano: 2008-06-19, 23:02 ]
cały czas...myślę o tym wózeczku w kwiatki chicco....żałuję jednak że go nie kupiłam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

20 cze 2008, 00:11

czesc dziewczyny

dopiero teraz zagladam bo dzien spedzilam z kumpela i z naszymi dzieciakami hihi
ona ma blizniaki wiec wyobrazcie sobie jak bylo hihi

lelek dzis niespokojnie spi.. dlugo plakal
potem zwymiotowal
mysle ze to z nadmiaru mleka. bo myslalam ze moze jest glodny skoro nie spi tylko plaze
do tego jeszcze wody popil
a potem krecil sie az zwrocil
zeby tylko nic mu nie bylo
bo nadal go slysze
co sie dzieje??? :ico_olaboga:

viola wozeczek i tak tylko na chwile wiec nie placz. dobry wybor~!

ula brawo za zakupy

anulaf zycze aby wszystkie klopoty minely

przepraszam ze tak na szybko ale lece do leonka

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

20 cze 2008, 00:43

Anulaf TRZYMAJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam za ciebie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ula ja na twoim miejcsu wybrałabym nosidło ergonomiczne- bo NAJWAZNIEJSZE to jest zdrowe dla młodego kregosłupa- podpiera na całej długosci a po drugie fajnie sie składa i jak niepotrzebne to można schować do torebki ale dla mnie to najweażniejsze jest zdrowie małego on tez uwielbia byc noszony i zawsze nosidło mam przy sobie- nosze go nawet po parę godzi często w nim śpi i jest tak skonstruowane że oszczędza tez twój kręgosłup- Bronus wydaje się w nim jak piórko a waży już ok 11 kg

ja kupiłam takie
http://www.ergobabycarriers.com/
oczywiscie używane i dużo tańsze

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

20 cze 2008, 10:01

Witam.

U nas dziś święto połowa lata i wszyscy griluja no tylko że pogoda taka sobie niby słoneczko ale wieje.

Wczoraj poszalałam na zakupach Veronika dostała nową kurtke wiatrówke 2 pary leginsów i opaski :-D a ja 3 bluzeczki i sukienka przeswitująca a co tam :-D. Wjednym sklepie przymierzam ciuchy w przymierzalni i tak czuje a mała kupke sobie strzeliła :-D ale i to nie przeszkodziło nam w dalszym chodzeniu po sklepach :-D przebrałysmy i dalej.

Aco do włosków Veroniki to fakt ma ładne tylko czasem niedaje sobie ich czesac a spinki ściaga i boje sie żeby nie wzieła do buzki :ico_noniewiem:

Aniu trzymaj sie i powodzenia w rozwiązaniu tych problemów
Ula super ze zakupki sie udały :-D

Madziorka pisz co z Lelkiem???

Violu i jak po zakończeniu roku? to teraz bedziesz miała wszystkie dzieci w domu :-)
A wózek przeciesz i tak na chwile tylko kupiłaś to niema co żałować :ico_oczko:

lece bo mała sie obudziła

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość