Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

18 cze 2008, 11:43

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4883 czesc, dziewczyny :-) za praszam do udziału w tej ankiecie :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 cze 2008, 17:32

Witam kochane. wpadam tylko na chwilę powiedzieć że żyję i jeszcze trochę będę bez neta więc się nie denerwować. Tymonek zdrowy, brzusio po mału rośnie i niestety trochę pobolewa. W piątek do lekarza więc sprawdzę czy wszystko ok. Nawet nie mam czasu poczytać ale na pewno nadrobię. Mam nadzieję że wszystko u was ok i dzieciaczki tez drowe. Buziaki

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 cze 2008, 08:43

http://www.allegro.pl/item379861113_kol ... lato_.html
Cudne :-D
Lenka śpi, a ja się uczę, jutro państwo,prawo.konstytucja :-) w koncu coś ciekawego :-)

Mamy nowy wózeczek. Jest taki leciutki :-) co prawda na niektórych chodnikach ten poprzedni sprawdzał się lepiej, no ale tak to jest jak się żyje w kraju gdzie do chodników najlepszy jest wózek terenowy :-D
Maruś chyba wyjedzie do tej Irlandii, nie wyobrażam sobie tych 3 miesięcy ale niestety te 30 000 sobie wyobrażam :-D okropna jestem, ale myśle, że warto jechać. W końcu to robota w DELLu

[ Dodano: 2008-06-19, 14:56 ]
Posiedziałysmy na dworku, wrocilysmy tylko dlatego, ze mi juz sie nie chciało uczyc i klapki odparzyły mi nogi :-) Lenka od 2 godzin spi w wózeczku, mysle, ze troche posiedzimy w domciu, zjemy obiadek i znowu wyjdziemy. Dzieki temu ze spala sporo przeczytalam wiec jest szansa, ze jutro cos napisze :-D
A wy tu zamilkłyście na całego.

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

20 cze 2008, 09:48

:-) hej co się z wami dzieje.Ewik usprawiedliwiony bo nie ma netu a reszta gdzie sie podziała.
kilolek ,jak tam Kubuś, przestał już tak płakać
Moja Oleńka doskonale już wie,ze babcia pozwala na dużo wiecej niż mamusia i zaczyna próbować swoich sił, jakby tu pokazać babci swoje różki

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 cze 2008, 10:40

No cóż Kubolek nadal wyje. Byłam już u pediatry, alergologa, naurologa. Każdy ma swoją teorię tylko jakoś te teorie się nie do kńca sprawdzają. W poniedziałek po wyjątkowo tragicznym weekandzie poszłam mu zrobić prywatnie badania. Tak mi przyszło do głowy, że zrobię mu CRP i IGE i okazało się, że ma IGE 400% normy :ico_olaboga: poleciałam szybko do pediatry (bo alergologa mamy dopiero za 2 tyg) a ta kazała odstawic prawie wzystko z diety czyli Kubuś żyje na ryżu i dyni :ico_puknij: zobaczymy czy się poprawi

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 cze 2008, 11:09

Biedny Kubuś...
Ja się jeszcze douczam, szczęśliwie konstytucja Rosji jest dość podobna do polskiej, a polską nawet ją znam po męczarniach w liceum :-) My wczoraj siedziałyśmy długo na dworze. Dziś Lenka pierwszy raz będzie na rynku w Krk, może cyknę jakieś foty. Trzymajcie kciuki o 13

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 cze 2008, 11:36

Kubol właśni bryka z golą dupcią po kocyku na dworze :D Sprzedałam dzieciaka babci a sama wreszcie sprzątam. Tylko muszę co chwila na balkon wychodzić i mu pomachać, bo mu się troszkę tęskni

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 cze 2008, 16:57

No niestety jak bylismy na rynku zaczelo padac wiec nie mam zdjec. Egzamin srednio poszedl bo zamiast zajac sie obowiazujaca konstytucja koles wymyslil akty prawne obowiazujace na Rusi Kijowskiej. Ale za to dostałam 5 z gospodarki :-D :-D :-D

mambii82
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 433
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:13

20 cze 2008, 21:49

Hej Dziewczynki jeszcze żyję !!!
Miałam owocny tydzień. Zaliczyłam wyjazd do Kędzierzyna. Musieliśmy zmienić mieszkanie. Trochę się nazbierało rzeczy do przenoszenia. Na koniec M dostała podwyżkę, także jakoś odżałowała to, że musiałam zostawić Julkę dla dziadków na 2 dni. Niestety nie zniosłam tego dobrze. Pierwszego dnia było mi smutno i sobie popłakałam a drugiego obudziłam się o 5 rano i chciałam wracać. grr
Mała po pobycie u dziadków dostała uczulenia na twarzy, podejrzewamy, że od psiej sierści. Bo zawsze jak posiedzi dłużej u dziadków tzn. 2 dni to właśnie dostaje tej dziwnej wysypki na twarzy.
Już mam płytkę ze zdjęciami ze ślubu ale nie mogę jej odpalić :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie bardzo wiem co z tym zrobić. Chyba zaniosę ją fotografowi, żeby on się tym pomartwił.
Sprzedajemy autko, jak ktoś od Was szuka autka to polecam bo jest fajniusie i w dobrym stanie. To jest link:
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5573901
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=386986470
Zamieściliśmy na 2 portalach, zobaczymy co wyjdzie. Nie chcieliśmy go sprzedawać, ale musimy zrobić koszta w firmie i bierzemy leasing na nowe auto. Szkoda bo sie przywiązałam, ale baby to chyba tak mają. Tylko te sentymenty :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 cze 2008, 21:57

passacik fajny :-D
a my mamy masakrę...hurtownia nawaliła, niedowiozła sprzętu i tym sposobem jesteśmy bez grosza. juz kit, ja moge nie jesc ale Lence mleczka zostało na jakas 120ml...muszę chyba cyca uruchomic jak nic sie nie uda skrecic...masakra po prostu...jestem tak zła że się w pale nie mieści

[ Dodano: 2008-06-21, 08:56 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Stawiam z okazji 8 m-cy Lenki :-D

[ Dodano: 2008-06-21, 10:56 ]
własnie załamywalam sie ze juz nie ma papu az okazalo sie ze moja kochana cioteczka wyslala mi spozniony dzien dziecka wiec lece na zakupy :-D

[ Dodano: 2008-06-21, 17:34 ]
Nic nie piszecie to ja dodam fotki:

Śpimy w wózeczku
Obrazek

Wieczorkiem na spacerze w nowym wózeczku:
Obrazek

Lenka dzisiaj czyli pamiątka 8 miesiąca:

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość