Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 cze 2008, 10:16

my juz w domku...
wkleję kilka zdjęć z zakończenia pierwszej klasy :))

Obrazek
Obrazek
Mikołaj z Panią wychowawczynią
Obrazek
obowiązkowe lody :))
Obrazek
jest i Milenka
Obrazek

Justynko u nas dziś słonecznie i...gorąco!!!

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

20 cze 2008, 10:45

Justynko u nas dziś słonecznie i...gorąco!!!
właśnie widze super macie no i sliczne zdjęcia :-D

A ja kataru dostałam ale to tylko alergia na szczescie :-)

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

20 cze 2008, 15:42

Dziewczynki super fotki!!! ULA świetne zakupy! Za taką cenę to tylko brać, brać, brać!!! :ico_brawa_01:
Violu, gratuluję pierwszej klasy synusia :-)
Madziu, gratuluję udanego egzaminu :-)

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

20 cze 2008, 20:36

Hej hej ale zakupy u nas na TT
A u nas dzis pogoda do 12 jakas taka zmienna a potem super.Moj sie napalil na wakacje w Egipcie i powiedzialam mu :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: bo tam teraz do 50 st a ja z dzieckiem chyba bysmy w pokoju siedzialy,ale tlumacz chlopu. :ico_zly:

Anula glowa do gory,bedzie lepiej a to na pocieszenie i na smutki :ico_tort: :-D
Ula no zakup super i cena tez super :-D
Violu a to na zakonczenie roku :ico_tort: A pamietam jak nam pisalas ze idziecie na rozpoczecie :-D
Justyna u nas tez zawsze w przebieralni kupa :ico_brawa_01: Jak co przy zatwardzeniu to do sklepiku,przebieralnia i ......... :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-20, 20:36 ]
Madziorka pisz jak Leos?

[ Dodano: 2008-06-20, 20:38 ]
Violu a co do wozka to jest ok i tak na 2 tyg.

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

20 cze 2008, 23:34

no i mamy wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 cze 2008, 23:36

oj ale puściutko tu u nas.... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 cze 2008, 00:42

hej
dopiero sobie usiadlam hihi
whiskacz przede mna i weekend czas zaczac hurrraaaa
caly dzien na nogach. umowilam sie w centrum z kolezanka i jej coreczka- z tego smaego dnia co lelek hihi
ale oczywiscie dotarlam mocno spozniona wrrr
okazalo sie bowiem rano ze nie mam gotowki. wiec polecialam do bankomatu (jedyny ktory mamy na ulicy) a on okazal sie nieczynny wrrrrr
a gotowke musze miec na bilet wrrr i to wyliczona bo kierowca nie wydaje reszty
dobrze ze kumpela byla w domu i pozyczyla funciaka :ico_wstydzioch:
normalnie glupi funt a bez niego nigdzie sie nie rusze dalej wrrr hehe

no ale p trudach znalazlam sie w swoim zywiole uuuu
zaraz ma juz wyprzedaze wiec zaopatrzylam sie w 3 bluzeczki
lelek z rybaczki jeansowe i jeszcze jeden dzieciaczek bedzie mial slodki sweterek hihi

potem jeszcze inne sklepy i rowniez szal wyprzedazy
I LOVE UK !!!!!!!!!!!

a kolezanka dzis mnie zadziwila.. wiadomoscia ze w przyszlym tyg zjezdzaja do PL :ico_szoking: :ico_placzek:
tym samym lelek straci swoja druga rowiesniczka i zarazem dwie jedyne kolezanki a buuu
ale moze i my pojedziemy sobie do |DOMU :ico_noniewiem:
teraz nadchodzi kryzys z USA, wszsytko drozeje. i praca dla budowlancow podupada.. a buuu i prawdopodobnie juz niedlugo adas bedzie musial szukac innego pracodawcy
ale to akurat mnie nie martwi
przyda mu sie troche urozmaicenia hihi a poza tym mysle ze sobie sweitnie poradzi
no ae jesli sie okaze ze podobna kase dostanie w PL to kto wie..
a plus calej sytuacji
mieszkania ida tutaj w dół
a ze my czaimy sie na swoj dom to moze wykorzystamy szybko okazje heheh
wszystko wyjasni sie poczatkiem jesieni.. hmmm
ale co ja bede smecic

dziekuje wam kochane za troske o lelka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

na razie od 21 spi non stop co w ciagu 1,5 tyg sie nie zdarzalo :ico_szoking:

violu brawa dla Mikolaja za swiadectwo !!!

justyna my bylismy w egipcie w pazdzierniku i nie chce nawey myslec co dzieje sie tam latem.. moze w jesieni sie wybierzcie hmm

dobranoc

FUNDACJA MAM MARZENIE Spełnia marzenia dzieci śmiertelnie chorych. Jednym z marzycieli jest MATEUSZEK LANG ze Szczecina. W niedziele 27 kwietnia miał ósme urodziny, będą to prawdopodobnie jego ostatnie urodziny. Jego marzeniem jest DOSTAC POCZTOWKI OD WIELU LUDZI! Jeśli macie chwilkę dosłownie czasu, kupcie pocztówkę, napiszcie życzenia urodzinowe i wyślijcie mu. Was to będzie kosztowało niewiele, a dla niego będzie znaczyć ogromnie dużo!

Oto adres:

Mateuszek Lang
ul. Wiślana 37
70 - 885 Szczecin

Roześlijcie to do kogo się da i ślijcie kartki ze wszystkich stron świata
http://www.mateusz.szczecinianie.pl/

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

21 cze 2008, 12:04

No witam sie u mnie własnie przygotowania na całego na jutrzejsza imprezke ale cosik mnie głowa rozbolała wiec postanioiwłam sobie króciutka przerwe zrobic i sie troszke odstresowac :-D a gdzie lepiej niz na tt :-D

Violu super foteczki, kurcze nie wie czy te dzieciaczki takie duze ale jak bys nie napisała to bym powiedziała ze Mikołaj to raczej trzecia klase konczy :-D
Ale zdjecie Milenki przebiło wszytsko, minka poprostu rewelacja :ico_brawa_01:

Co do Egiptu to mysmy byli poczatkie listopda i w cieniu było 50 stopni a ceny juz o wiele nizsze, wiec polecam :-D

Serafinko co do tego nosidełka to raczej juz chyba dla drugiego bobaska zakupie bo moj wiercipietek to by raczej tam nie wysiedział bo nie przyzwyczajony :ico_noniewiem:
a teraz naszczescie zakochał sie w swoim rowerku wiec mozemy na spacerki spokojnie chodzic :-D

Madziu super ze Leonek juz lepiej sie czuje, moze poprostu zaduzo w brzuszku miał :ico_noniewiem: nam tez kilka razy maluch zwymiotował jak mu za duzo kaszki dalismy, wiec teraz je ile chce nawet jak połowe mam wyrzucic i jet oki :-)
A co do UK to oczywiscie sa plusy i minusy, bo nawet jak ceny sie wyrównaja w co wątpie, to przeciez tam sa super wyprzedaze wiec jestes w swoim żywiole, no tylko rodzinka daleko ale zato mozna sobie samolocikiem polatac :-D

No wakacje nam sie juz zaczeły, wiec ja licze ze uda nam sie szybciutko te nasz autko sprzedac bo juz bym chciała sobie na wypoczynek wwyjechac :-D

Justynko mam nadzije ze katarek szybko wygonisz bo wie jak to jest, ale mój odpukac ostatnio cos sie uspokoił :-D

dobra lece dalej do robotki, jak znajde jutro chwilke to wpadne wam tu jakiegos torcika postawic :-D

[ Dodano: 2008-06-21, 19:06 ]
OJOJ Ja na chwilke wpadłam w przerwie pieczenia rogalików i myslałam ze sobie poczytam co tam u was ciekawego a tu pustki straszeczne :ico_olaboga: gdzie wy sie podziewacie :ico_noniewiem: wracac szybciutko na tt :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 cze 2008, 21:32

Hej hej
Ja mam teraz wolne.Choc mala usnela juz o 19.Padla jak meserszmit :ico_noniewiem: Widze ze szal zakupow u nas tez ale nawyprzedazy glownie takie lumpy ze szok. :ico_noniewiem:
Ula no to Was jutro czeka.Zycze udanej imprezy i koniecznie prosimy o zdiecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka juz coraz wiecej ludzi wraca do kraju,bo tam oferuja coraz to lepsze warunki :ico_oczko:
Anula dla Was tez udanych chrzcin.i prosimy o fotki :ico_brawa_01:
A my jutro basenik i grilik bo zapowiadaja 32 st. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2008, 02:04

czesc
wlasnie wrocilismy ihih
myslalam ze juz nie wpadne ale adas jeszcze zagladnal na neta wiec ja w tym czasie do was klikam hehe
imprezka udana, nie wypilam za duzo . ale w glowce sie pokrecilo wiec luzik hihi
adas abstynent bo kierowca wiec teraz symbolicznie sobie razem drina pijemy hihi
a lelek?? myslalam ze zasnie tam o swojej porze. a tym czasem siedzial z nami do polnocy Shocked
gadal i smial sie w najlepsze hehe
a w aucie jak tylko ruszylismy padl. i spi do tej pory
wiec idziemy do lozka na przytulasy poki lelek spi Embarassed

dobranoc

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość