Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

22 cze 2008, 22:43

Ja mam wózek taki uniwersalny tzn nie mam osobno gondoli i spacerówki. Mała u nas jets tak jakby w gondoli tylko że z podniesionymi pleckami tak jak u was w spacerówkach. Czyli mam dwa w jednym hihih i spacerówkę i gondolę. Jak chce spac to jej poprostu opuszczam plecki i mam "gondolkę".
U nas tez dzisiaj byla straszna duchota ale byliśmy z dzieciakami w "DinoParku" a tam jest dużo drzew jest i woda także nie było tak źle.
Ja małej daję herbatke uspokajającą z bobovity ale nie umie za bardzo pić ze smoczka :( i wypija jej bardzo mało

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

23 cze 2008, 06:33

zdziwiło mnie że jest uspokajajaca z kopru i rumiankowe tylko wiec stwierdzilam ze takich nie potrzebuje no i nie kupilam, pomyslalam ze was zapytam :ico_haha_01: ale juz wiem i kupie te herbatki
co do wozka ja tez mam wielofunkcyjny tylko u mnie pod kolankami jeszcze spina sie pasek pod spodem gondoli i robi sie siedzonko do pupci :-)

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

23 cze 2008, 08:18

Cześć dziewczyny,
Mam problem i pytanie szczególnie do tych po cesarce.Dwa dni temu dostałam okres (a karmie piersią) i jest po prostu masakra, taki obfity że szok :ico_szoking: w życiu takiego nie musiałam, a krew jest baaardzo ciemna i ciągle leci. Miałyście coś takiego? Martwię się bo nie byłam jeszcze u gina na kontroli i nie wiem czy wszystko jest ok. Co myślicie?

A co do wózka, ja dwa tygodnie temu kupiłam lekką spacerówkę, bo nie miałam siły podnosić mojego "wielkoluda" razem z gondolą. Kupiłam taki, jestem zadowolona i mały też:
http://www.allegro.pl/item380960419_woz ... _2008.html

mamy taki czerwony i jest super

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

23 cze 2008, 08:32

Madi, powinnas dostać po nonono, że nie poszlas do kontroli! MOze to po prostu obfity okres, mozna go przeciez dostac mimo karminiena piersia. Radzę po skonczeniu krwawienia isc do lekarza, bys byla pewna ze wszystko ok... :-)

[ Dodano: 2008-06-23, 08:33 ]
My tez naszego wczoraj po raz pierwszy dalimsy do spacerówy i się cieszyl :-)

Awatar użytkownika
Madi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 193
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:49

23 cze 2008, 08:53

Jestem taka przestraszona, że jak tylko się skończy to biegnę w podskokach do gina :-)

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

23 cze 2008, 09:25

a ja też nie byłam jeszcze do kontroli :ico_noniewiem: boli mnie i boje sie wziernika!! :ico_olaboga:
Madi nie martw sie, ciąża 9 mies, potem kilka karmienia, nic dziwnego że po tak długim czasie przerwy masz bardzo obfity okres, ale zaraz po idź do gina , ja też musze sie umówić na wizyte :/

[ Dodano: 2008-06-23, 09:48 ]
o choleraaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_szoking: :ico_olaboga:
zjadłam jakieś chrupkii nie czytałam składu a tam było kakao !!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

23 cze 2008, 09:53

lalunia pisze:zjadłam jakieś chrupkii nie czytałam składu a tam było kakao !!! :ico_szoking:
ja juz jadalm kakao w babce i nic malemu nie bylo :-) nie kazde dzieci uczula zwlaszcza jesli nie je duzo :-)

[ Dodano: 2008-06-23, 09:54 ]
lalunia pisze:boli mnie i boje sie wziernika!! :ico_olaboga:
co Cię boli?? jesli Cie coś bilo, to tym bardziej idz. Oj, dziewczyny, nie ma sie co bac, ja bym sie bala nie isc :ico_nienie:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

23 cze 2008, 10:19

miałam jeden szew i tam mnie właśnie boli, jak by za mocno zszyte, choc wydaje mi sie ze powoli ustepuje, jednak zaraz po 6 tyg po porodzie w życiu bym nie poszła :/ ałaaaaa:/

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

23 cze 2008, 10:33

Madi, ja okres dostałam w 8 tygodniu po porodzie (ledwo skończyły się krwawienia pologowe) i też był baaardzo obfity a trwał 12 dni. Także myslę że wszystko w normie, ale do gina idź od razu po zakończeniu, nie ma na co czekać.
Wczoraj kupiliśmy Zuzi nową spacerówkę :ico_haha_01: mam taką którą się przepina do kółek od głębokiego wózka, ale i tak to jest cholernie cięzkie. A nowy mamy taki: http://www.allegro.pl/item379903599_lek ... rycie.html
będziemy na razie jeździć na leżąco :ico_haha_01:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

23 cze 2008, 10:54

czesc.
Ja dostałam okres tez jakos tak niedługo po połogu i teraz znow mam (biorę cerazette, moze to tez przyspieszyło). Dziewczyny, lepiej jednak isc do ginka na kontrolę.

Lalunia, mnie tez czasem szwy ciągną, a minęły juz 4 m-ce od porodu. Moja kolezanka 10 lat temu urodziła córę i mowiła mi, ze je ciągle czuje, a zwłaszcza jak ma się zmieniac pogoda.


Madi, a te kółka są w miarę duze?Tez chcę kupic spacerówkę, ale szukam takiej z troszkę większymi kołami, bo za kilka m-cy nie będę mieszkac w miescie.
Mam wózek wielofunkcyjny, ale tez jest olbrzymi. Poza tym, jak niunia siedzi przodem do kierunku jazdy, to jest strasznie ciężko prowadzic.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość