Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

23 cze 2008, 20:10

edit53, a może za malo płynów przyjmujesz?? Ja mam mleka od groma. Ale też dużo pije.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

23 cze 2008, 22:36

Joanna24, wlasnie ja co chwile pije nawet w nocy jak wstane karmic to picie musze miec na stole teraz jedna reka pisze a druga odciagam a i karmi mam na stole a w butli 50 a to drugie podejscie :ico_olaboga:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

24 cze 2008, 08:38

Dziewczyny jak z wakacjami, planujecie jakieś wyjazdy? My mamy jechać nad jeziorko na kilka dni jeśli uda mi się mamę namówić na zastępstwo w pracy ale żeby ona mogła u mnie pracować musi mieć urlop u siebie w pracy więc nic nie wiadomo. A mi się tak bardzo chce wyjechać z moimi chłopcami.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

24 cze 2008, 08:43

asika82 pisze:Dziewczyny jak z wakacjami, planujecie jakieś wyjazdy? My mamy jechać nad jeziorko na kilka dni jeśli uda mi się mamę namówić na zastępstwo w pracy ale żeby ona mogła u mnie pracować musi mieć urlop u siebie w pracy więc nic nie wiadomo. A mi się tak bardzo chce wyjechać z moimi chłopcami.


My w drugiej połowie sierpnia na wesele do mojej przyjaciółki, potem od razu nad morze do Grzybowa na tydzień, a stamtąd na kilka dni nad jezioro na Kaszuby.

Moja Jula właśnie zjadła śniadanie z cycusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

24 cze 2008, 09:35

asika82 pisze:Dziewczyny jak z wakacjami, planujecie jakieś wyjazdy?

Mi się też strasznie chce gdzieś jechać cała rodzinką. Nam może w sierpniu uda sie gdzieś wyjechać na parę dni a jak nie to dopiero we wrześniu. No i na pewno to będzie gdzieś nad morze, ale nie wiem konkretnie jeszcze gdzie. Bardzo chcielibyśmy na Hel ale to trochę daleko od nas i nie wiem czy taka podróż długa z dziećmi nie będzie nas zbyt wiele nerwów kosztować :-) Najbliżej mamy do Kołobrzegu tylko, że tam to my średnio 2 razy w roku jesteśmy i już mi się trochę znudziło, choć miasto piękne i warto jeździć. Jeszcze Międzyzdroje wchodzą w grę. Zobaczymy

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

24 cze 2008, 10:01

Witajcie!

Powróciliśmy na cyca :ico_sorki: :ico_sorki: Przegłodziłam małego wczoraj do południa i je tylko cyca. Jedynie lekarstwa dostaje w butelce z herbatka. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mamamonia pisze:Moja Jula właśnie zjadła śniadanie z cycusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Brawa dla malutkiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika82 pisze:Dziewczyny jak z wakacjami, planujecie jakieś wyjazdy?


Nasz wyjazd idzie na dach :( Jak nie zrobimy to nam na głowe spadnie. :( Ale może w październiku jak bedzie pogoda gdzieś się wybierzemy. Na razie nie wyrobimy finansowo :(

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

24 cze 2008, 10:32

Witajcie,
mamamonia pisze:Moja Jula właśnie zjadła śniadanie z cycusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Brawa dla Julci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
asika82 pisze:Dziewczyny jak z wakacjami, planujecie jakieś wyjazdy?

chciałabym bardzo, ale niestety nie mamy swojego auta, a wiadomo z takim maluszkiem to tylko autem, no i w sierpniu mamy 2 wesela i w październiku kolejne, to nie bardzo a i jeszcze nie wiadomo jak z urlopami u mojego męża w pracy... więc raczej, niestety, nic z tego... Ale obiecaliśmy sobie, że w przyszłym roku za granice się wybierzemy z małym, ale to też nie w 100% pewne bo jak ruszymy w końcu z budową to różnie może byc, ale trzeba byc dobrej myśli :ico_oczko:

Joanna24, dużo zdrówka dla Patryczka, niech szybko zdrowieje
Edit głowa do góry, jak się nie uda z cycusiem to sztuczne mleko, nie jest złe, najważniejsze aby dziecko zdrowe było a Ty się nie przejmuj, co ma byc to będzie, a martwienie się niestety miewa wpływ na laktację - takie to wszystko popyrtane :ico_olaboga:

U nas dziś zachmurzone wszędzie i dużo chłodniej, przez ostatnie dwa dni były takie upały, że masakra, a Damian jak się biedny męczył, nie mógł usnąc przez ten gorąc i pod koniec dnia strasznie umordowany był, wczoraj w końcu rozebrałam go i w samym pampersie leżał i po chwili usnął i spał równiutkie 3 godz. Wczoraj u nas w cieniu były 33 stopnie, słońca było mało, a duchota taka, że dosłownie nic się nie robiło a człowiek cały spocony - najlepiej to z wody nie wychodzic
mały się obudził, potem dokończę
Miłego dnia życzę

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

24 cze 2008, 10:51

hejka
mamamonia pisze:Moja Jula właśnie zjadła śniadanie z cycusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Joanna24 pisze:Powróciliśmy na cyca :ico_sorki: :ico_sorki: Przegłodziłam małego wczoraj do południa i je tylko cyca

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje ale super!!!!!joanna a przy takim przeglodzeniu nie bylo placzu??bo u mnie jak tylko troche jest glodny to sa takie straszne wrzaski ze chyba pol kamienicy slyszy noi nerwy wtedy i cycka zlapac nie chce.
u nas tez dzis zachmurzone i sloneczka nie widac :ico_placzek: Myszka_, ale ci chlopak rosnie super fotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

24 cze 2008, 14:01

edit53 pisze:joanna a przy takim przeglodzeniu nie bylo placzu??

Na początku płakała ale udało mi się go uśpić. Poszliśmy na spacer. Niedaleko mam park ze stawami więc jakiś chłodek lekki a nie skwar i pospał dobre 3 godziny. Wróciliśmy do domku to się obudził wiec po 5 godzinach głodówki dopadł się do cyca i jeden był mu malo :-D

[ Dodano: 2008-06-24, 14:02 ]
Myszka_, mój mały tez męczy sie strasznie przez te upały. Ale właśnie w dzień jest w samym pampersie a na noc zakładam mu tylko body na krótki rękaw i nakrywam pieluszka jak już uśnie. I mam teraz pobudke dopiero o 3 w nocy a kolejną o 6 rano :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

24 cze 2008, 21:35

Joanna24 pisze:w dzień jest w samym pampersie a na noc zakładam mu tylko body na krótki rękaw i nakrywam pieluszka jak już uśnie.
ja zakładam małemu na noc pajacyka z długim rękawem i nakrywam kocykiem i to chyba za dużo ale jakoś nie mogę inaczej, wydaje mi się,że zmarżnie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-24, 21:36 ]
Edit fajne zdjęcie chłopców. :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość