Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

26 lut 2008, 23:37

Cześć :-)
Ale mi dziś szybciutko dzień minął! Byłam z Zuzią na długim spacerku, potem poszłam w "miasto" wydać troszkę kaski, a Zuzia została z tatusiem. Normalnie zmęczona jestem tym chodzeniem, a właściwie to niewiele kupiłam- pierdółki dla Zuzi głównie.

eve81 pisze:miałam zaświadczenie od swojego pediatry
Chyba od gin też może być, bo sama mi to już dawno proponowała :ico_noniewiem:

eve81, to teraz Szymuś będzie pewno tylko na brzuszku leżał! Zuzia od kiedy się nauczyła to tylko w takiej pozycji przebywa :-)

Mi się też wydaje,że u nas przesadzają z tą skazą. Zuzia miała ją gdzieś przez tydzień, do czasu wizyty u innego pediatry. No i wyleczyły ją nie maści tylko zmiana kosmetyków, a teraz to już normalnych używa (czyli nie olilatum) i nic kompletnie się nie dzieje. No a ja mleczko piję.

Zuzia zjadła dziś pierwsze mięsko- pół słoiczka króliczka :-) Smakowało :-)

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 lut 2008, 07:19

ja sie tylko odmeldowuje i wyruszam z małym do mamy
no a pozniej do pracki :-D

lalka ja mam ten gryzaczek tommi tippe, fajnie wyglada ale Szymon nie umie sobie go do buzi włożyc :ico_haha_01: wiec musze mu go trzymac i wychodz na to ze niewiele go uzywamy :ico_noniewiem:

az ta skaza to pewnie byloby tak ze do jakiego innego lekarza bym poszla to by stwierdzil co innego i czym innym leczyl :ico_olaboga:

Kocura Bura pisze:Zuzia od kiedy się nauczyła to tylko w takiej pozycji przebywa :-)


no dokladnie, teraz go tylko zostawic na pleckach i dac duzo miejsca i od razu laduje na brzuszku a pozniej sie drze bo mu ciezko spowrotem sie gibnąc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

27 lut 2008, 11:19

Witam :-D

Co wczoraj próbowałam coś napisać to mnie wywalało, straciłam cierpliwość i nie byłam w stanie próbować dalej bo wczoraj miałam okropny dzień. Nic się nam nie udawało.
Mały chyba już ok ale i tak dalej się martwię bo widzę, że schudł :ico_olaboga:
Mojej lekarki ciągle nie umiem złapać ale na szczęście już tak nie ulewa.
Teraz znów się martwię bo o wiele mniej je i jest jakiś dziwny i ciągle śpi.
Mam nadzieję, że jestem przeczulona.
Nie odpisuję bo dużo się u Was działo i chyba bym do jutra odpisywała :-D a nie chce mi się :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

27 lut 2008, 13:00

Melduję się :-D
u nas nocka już lepsza,ale o 2 mieliśmy godzinna pobudkę bo mały najpierw pił :-D mleczko a potem zrobił kupę,potem rozmowa z tatusiem i tak sie wydłużyło,ale ogólnie wstałam wyspana.Wieczorem był bardzo marudny i dałam mu viburcol i pomógł,przestał marudzić i zaczoł sie wygłupiać i chichrać :ico_brawa_01:
JA rano wyskoczyłam po cielęcinkę bo u nas tylko w środy jest i zamroziłam i będę mieć zapas na kilka dni.A przy okazji po drodze weszłam i kupiłam sobie buty,hihi.
Zdjęcia Kacperka zrobię i wkleję jak będę mieć chwilę.Zaraz idziemy na spacerek :ico_brawa_01:

Eve super Szymus przewraca sie na brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Kacperek jeszcze tak nie umie,tylko czasami mu sie uda.

Kocura super ze Zuzi smakowało mięsko,Kacper od kiedy je mięsko to nie jest taki blady i dostał kolorków :-D

Ania a może ząbki dokuczają Krystiankowi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

27 lut 2008, 15:39

Mały śpi to podopisuję trochę bo już wszystko zrobiłam i mi się nudzi :-D

agnieszka01.04 pisze:muszę go uczyć mleczko pić z butelki...tzn. uczyć,przyzwyczajać bardziej...bo on tylko pierś chce


Nie wiem czy to dobry pomysł. Mi lekarka kazała się wystrzegać butelki żeby nie przyzwyczajać Małego. Na razie tylko cycek a potem niekapek. Nie wiem czemu tak :ico_noniewiem: Ale na razie jej słucham.


Mały ma ciągle plamki na buźce i myślałam, że to skaza białkowa. Mam nadzieje, że ten lekarz ma rację i jak wyjdzie słońce to Mu to zejdzie bo brzydko to wygląda.

Kocura Bura pisze:Zuzia zjadła dziś pierwsze mięsko- pół słoiczka króliczka :-) Smakowało :-)


No to brawa dla Zuzi :ico_brawa_01: Ja jeszcze poczekam trochę bo dopiero 2 tygodnie zupki jarzynowe podaję. Poczekam aż Mały skończy pół roczku. Tym bardziej, że chyba coś jeszcze nie tak z tym jego przewodem pokarmowym.

Kocura Bura pisze:Zuzia od kiedy się nauczyła to tylko w takiej pozycji przebywa :-)


Krystianek nadal góra 5 minut na brzuchu wytrzyma i od razu sie wkurza :ico_olaboga:
Nie wyobrażam Sobie, że kiedyś nadejdzie taki dzień, że dźwignie tą swoją pupę i zacznie raczkować. Chyba za gruby jest :-D

Kicia10 pisze:A przy okazji po drodze weszłam i kupiłam sobie buty,hihi.


Też bym musiała sobie coś wreszcie kupić bo by mi to na pewno poprawiło nastrój :-D
Jutro jak będzie ładnie to chyba pobuszuje po sklepach, chociaż mieszkam w małym miasteczku i za dużo sklepów to tu nie ma

Kicia10 pisze:Ania a może ząbki dokuczają Krystiankowi


też właśnie o tym myślałam ale ja nic tam w buzi nie widzę. Poczekamy zobaczymy. Dodzwoniłam się do lekarki i ona też mówi, że może zaczyna ząbkować.
Na razie stwierdziłam, że nie panikuję :-D Mam zdrowego Bobasa i inaczej nie może być :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-02-27, 14:44 ]
eve81, właśnie zobaczyłam filmik jak Szymuś przewraca się na brzuszek :ico_szoking: Ale On jest zwinny, ja się cieszę jak Krystianek w ogóle się ruszy a Twój już taki akrobata. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lut 2008, 16:29

Lalka pisze:pediatra powiedziała żeby nie stosowac żadnych żeli bo to bardzo źle wpływa na zęby


Lalka, napisz prosze w jakim sensie szkodza one zebom, sa przeciez bez cukru i dziasel sie w tym nie moczy tylko smaruje niewielka iloscia raz na jakis czas :ico_noniewiem:

Mi sie wydaje ze lepszy zel od czasu do czasu niz srodek przeciwbolowy podany doustrojowo.... :ico_noniewiem:

Lalka, i sorki za pytanie ale po co ci proktolog? do wizy takie badania trzeba czy co? Bo te przeswietlenie to wiem. Wiesz co i powiem ci ze ja bym chyba sama sobie sprobowala te lewatywe zrobic :-) Tzn ja bym sie chyba troche krepowala aby mi mezu to robil :ico_noniewiem: zreszta, sama nie wiem... niby porod widzial to juz nic go nie powino zaskoczyc :ico_oczko:

Kicia, co wykombinowalas z tymi tabletkami? Ja ide 4 marca na zakladanie spiralki :ico_olaboga: juz sie cykam. Agnieszka, ty mialas i powiedz boli jak sie zaklada :ico_noniewiem:

U nas nocka ok, ale dzis mala daje czadu, marudzi strasznie, gryzie wszystko co popadnie, moje rece, ramie, swoje rece, no szok po prostu. Dziaselka ma zaczerwienione ale do zebow jeszcze daleko :ico_olaboga:

Zdjatka przedpokoju beda wkrotce a zaraz wrzuce w podpis zrobione dzisiaj :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 lut 2008, 17:37

Kurcze napisalam przedtem posta i mi go zjadlo! To znaczy w momencie wysylania pojawil sie komunikat ze serwery sa przeciazone. Mialam nadzieje ze jednak sie widomosc zapisalo, a tu musialam sie niemile rozczarowac.

U nas fajna nocka, dalam Jasiowi na noc mleczko z kleikiem ryzowym i spal do 7, potem dostal jesc i spalismy do 9.30. Ta masc co przepisal mi ja lekarz jest rewelacyjna, pierwsza noc od dawna Jasiu sie nie drapal i nie budzil przez to. Wiekszosc plam na brzuszku i pleckach mu poznikalo, na buzce zostala jedna malutka, a na nozkach jest o niebo lepiej. Normalnie nie uwiezylabym ze przez jedna noc moze sie tyle zmienic! Strasznie sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Masc nazywa sie MILDISON LIPID 1% krem (Eve chcesz sklad?). Wogole dostalismy taka recepte ze mozna ja zrealizowac kilka razy, jak skonczy sie nam ten kremik to na ta sama recepte mozemy kupic jeszcze trzy. Jest dosc duzy wiec pewno na troszke starczy. No i co ciekawe dostalismy go za free. Lekarstwa na recepte dla dzieci sa za darmo :ico_szoking: To mi sie zdecydowanie podoba :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980 pisze:Lalka napisał/a:
pediatra powiedziała żeby nie stosowac żadnych żeli bo to bardzo źle wpływa na zęby


hmmm no wlasnie, w jakim sensie?? Ja pamietam jak mi wychodzily zeby (oczywiscie nie te pierwsze :-D ) i jak bardzo to bolalo. Nie wyobrazam sobie zebym miala mozliwosc ulzenia dziecku i z niej nie skorzystala.

Ania rano inna fotka w podpisie, teraz inna, szalejesz dziewczyno :-D

[ Dodano: 2008-02-27, 16:38 ]
loo matko jedyna ile ja bykow nasadzilam w tym poscie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 lut 2008, 17:39

pojawiam sie i oczywiscie stawiam wielki :ico_tort: bo Majcia dzis konczy 5 m-cy
w nagrode dostala dzis sloiczek z jedzonkiem miesnym i zezarla polowe sloika :ico_szoking: balam sie jej wiecej dac bo nie wiem jak zareaguje po tym miesku ale jak bedzie wszystko ok to jutro pelna para ruszamy z mieskiem :-D

aha! no i jutro pierwszy dzien do pracy :ico_placzek: ja sie chyba zalamie. na szczescie tylko na 5 godz. i w piatek tez na 5 godz. ale jak ja wytrzymam bez swojej malej :ico_olaboga:

mama_zuzi1980 ale Nelcia pieknie siedzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 lut 2008, 17:40

Eve zapomnialam! Super filmik!

[ Dodano: 2008-02-27, 16:43 ]
No i wszystkiego najlepszego dla Majeczki!
Obrazek

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

27 lut 2008, 18:00

Dominisia, ten sam krem mam dla Nell, to tym Jasia posmarowalas jak bylas u mnie. :-) Tak samo sie nazywa. Tylko u nas jest bez recepty! no, ale musialam za niego zaplacic, ale nieduzo. Mi tez mowili ze moge nim smarowac bez obaw, nawet duze powierzchnie. Tylko na poczatku posmarowalam kilka razy jej cala buzke bo taka wysypana byla, a teraz to doslownie raz na 3 tygodnie jak tylko cos sie pojawia to malutka iloscia smaruje i znika od razu :ico_brawa_01:

Paulina, 100 lat dla Majci :ico_tort: I glowa do gory dasz sobie rade te 5 godzin a potem zacalujesz na smierc swoja corcie :-) ;-)

Aniu i jak Maly? Juz sie rozruszal? czy dalej niemrawy dzisiaj? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-27, 17:07 ]
paulina1978 pisze:mama_zuzi1980 ale Nelcia pieknie siedzi

:-) jej przyszly maz w podpisie tak pieknie siedzi to i ona sie postarala :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości