Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

26 cze 2008, 16:41

A co sie tak w temat wkreciłas?
:659: hmm.....o czyms trzeba gadac
ananke, u mnie dzisiaj bardzo fajnie(nie ma slonca nie grzeje i wreszcie mozna nabrac powietrza)
ananke, ja nie pijam duzo herbat bardziej wole soczki i kefirki :ico_haha_01: a co do witaminek to takl biore w tabletkach

[ Dodano: 2008-06-26, 16:45 ]
wogole to te suwaczki klamia jestem w 9tc i 7 dniu w ciazy

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 cze 2008, 17:06

perelka25, ja tam o soczkach mogę zapomnieć ostatnio właśnie, mój chłop to juz się przestaje dziwić :-)
a co do witaminek to takl biore w tabletkach
noo, ja też biorę, w razie gdyby tych prawdziwych było za mało albo inne :-)
wogole to te suwaczki klamia jestem w 9tc i 7 dniu w ciazy
hmm, ja też długo z suwaczkiem walczyłam i powiem Ci, że ten, który mam pokazuje dokładnie :-) możesz kliknąć na mój to otworzy się strona i zmajstruj swojego :-D

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

26 cze 2008, 17:15

ananke, teraz jest prawidlowo dzieki :-)

kurcze jak mnie te bachory denerwuja wogole spokoju nie mam przylaza na nasz plac zabaw wstretne wrzeszczace dzieciaki chyba jest ich z 10 ....zaluje ze sie tu wprowadzilam a kazdy zapewnial ze jest cicho :ico_zly:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 cze 2008, 17:32

kurcze jak mnie te bachory denerwuja wogole spokoju nie mam przylaza na nasz plac zabaw wstretne wrzeszczace dzieciaki chyba jest ich z 10 ....zaluje ze sie tu wprowadzilam a kazdy zapewnial ze jest cicho :ico_zly:
no widzisz... czasami ciężko z tym trafić... ja chatkę do wynajęcia wybierałam przez neta :-) znaczy Chłop dał mi 3 linki do miejscowych agencji i wynalazłam kilka domów, które mi się podobały.. potem on zrobił "selekcję" a potem pojechał i obejrzał 3 które zostały nam :-) i w sumie przed tym, w którym mieszkamy zaczął mu wyć alarm w aucie, cos się zepsuło, a agentka jakby w ogóle się tym nie przejęła, zaczęła mu pokazywać dom, ogród, a on cały czas myślami przed domem, gdzie wyje auto :-) żeby już nie przeciągać stwierdził, że bierzemy ten dom, ale żeby go podrzuciła do jego pracy :-) i tak zostało :-D fuks, po prostu fuks... za sąsiadów mam samych starszych ludzi, to znów minus dla mojego 8latka, ale chodzi sobie kawałek dalej do kolegów ze szkoły...

oj.. a się rozpisałam :-)

perelka25, nie wiem, czy to tylko u mnie cos w ustawieniach, ale mi nie pokazuje od razu Twojego suwaczka, tylko muszę kliknąć na link... :ico_wstydzioch: u Ciebie też tak?

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

26 cze 2008, 17:50

ananke, ja juz bym wolala te dziadki od tych dzieciakow :-) ale wiadomo starsi ludzie potrafia byc upierdliwi ..........ja sie juz 3 razy przeprowadzalam i nigdzie nie bylo cicho marze o domku na wsi

[ Dodano: 2008-06-26, 17:51 ]
nie nie pokazuje sie moj suwaczek ...ciekawe czemu

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

26 cze 2008, 19:13

nie nie pokazuje sie moj suwaczek ...ciekawe czemu
Perełka, jak wygenerujesz kod suwaczka to tam musisz skopiować taki, który używa się na BBcode, wtedy będzie pokazywało... pokombinuj po prostu, weź jeden, skopiuj, wklej i popatrz, a jak nie będzie działało to następny kod poniżej... mam nadzieję, że się w koncu uda :-)
marze o domku na wsi
ja w Polsce byłam juz o krok od budowy wymarzonego domku na wsi.. heh... projekt mam dalej :-) może kiedyś...

zmykam powkładać po obioedzie do zmywarki i szykuję się na mecz :-)

miłego wieczorka Kobietki :-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

26 cze 2008, 22:09

godzine temu wrocilam z tej durnej konferencji, ktora prowadził były organista :-) bleee kasa zachecajaca ale ja sie nie nadaje do takiej roboty, ja musze miecpetle na szyji i dopiero sie zajme robota.
Cytat:
marze o domku na wsi
ja w Polsce byłam juz o krok od budowy wymarzonego domku na wsi.. heh... projekt mam dalej może kiedyś...
Mi sie arzy domek, niekoniecznie na wsi, ale pod miastem, duzy ogród w stylu angielskim i małą hodowlą cairn terrierów :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 cze 2008, 00:03

godzine temu wrocilam z tej durnej konferencji, ktora prowadził były organista :-) bleee kasa zachecajaca ale ja sie nie nadaje do takiej roboty, ja musze miecpetle na szyji i dopiero sie zajme robota.
ja to tam mam uprzedzenia do takiego "namawiania" do roboty... zawsze to się okazuje łańcuszkiem/piramidą i w sumie nic się nie robi tylko ściąga kolejnych ludzi... także dobrze, że Cię nie zainteresowało :ico_brawa_01:



ja mykam do spanka :-) jutro wstaję dopiero o 7.30 :-) po prostu rozkosz :-D

kolorowych senków :-)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

27 cze 2008, 09:16

jutro wstaję dopiero o 7.30 po prostu rozkosz
OJ ananke, jak ja bym chciała wstać o 7:30 czasem:)A tu mój Bartunio kochany postanowił wstawać o 5:30 :ico_szoking: I co Ty na to powiesz?:)Za to po południu mam go z głowy bo teściowie chcą wziąść małego na długi spacer,to może prześpię się wtedy.Chociaż jak znam życie to raczej się za zaległe prasowanie wezmę:)
Kurczę,miałam iść dziś na badania rano,ale tak mi sie nie chciało,no trudno może się w poniedziałek zmobilizuje.Dobrze,ze mi już grupa krwii odpada,bo w poprzedniej ciąży sobie zrobiłam.
A Wy robiłyście już sobie badania?

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 cze 2008, 10:11

A tu mój Bartunio kochany postanowił wstawać o 5:30 :ico_szoking: I co Ty na to powiesz?:)
nic nie powiem i już nie narzekam :-D ale myślę, że ten pomysł z odespaniem, kiedy Ci Młodego dziadki zabiorą jest suprr , prasowanie zostaw, nie zając ;-)
A Wy robiłyście już sobie badania?
ja mam grupę krwi oznaczoną też w pierwszej ciąży, ale tutaj standardowo robią kompleks badań, nawet na HIV, także po pierwszym usg wezmą mnie do laboratorium i pobiorą krew.

mnie dzis czeka dłuższy spacerek, bo idę na paradę :-) a co?! poszaleję chociaż trochę z dzieciakami z Norberta szkoły :-) jak odprowadzałam go przed chwilką do szkoły, to juz widziałam cudne rzeczy, ludzi poprzebieranych, domy przystrojone.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: podoba mi się to święto :-)
tylko oczywiście zanosi się na deszcz :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość