Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

27 cze 2008, 09:30

Witajcie!
Mój dzisiaj znowu jedna pobudka i później druga o 7 rano i teraz śpi. Zapewne mam jescze jakieś półtora godzinki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

27 cze 2008, 11:25

Witajcie!
Ja dziś od rana sie pindrzę, bo idę dziś z Ewą na absolutorium mojej siostry. Mąż zostaje z Kinga w domu. W środę mieliśmy niezłą jazdę z samochodem, bo nam się zepsuł w centrum handlowym. Przyjechaliśmy, było wszystko ok, a jak obładowani z zakupami wróciliśmy do auta, to nie chciał odpalić-dziad jeden. Kinga głodna, Ewa zmęczona, samochód-trup - mówię Wam jedna wielka masakra! No i nie mamy teraz czym jeździć, bo auto w warsztacie.

[ Dodano: 2008-06-27, 11:27 ]
Wczoraj byłam u kosmetyczki na pedicure-to moja ulubiona forma relaksu :-)

[ Dodano: 2008-06-27, 11:37 ]
asika82 pisze:Mamamonia ja też chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kurcze dlaczego u nas tak nie ma, nawet porządnego kina nie ma a tu takie atrakcje

asia nie masz czego żałować! Sam pomysł na wyjście do kina z maluchem jest super-to fakt. Ale w ramach tego MultiBabyKino dają tak beznadziejne filmy, że aż szkoda normalnie tych 10 zł. Ja nie wiem czy oni myślą, że świeżo upieczone mamy to juz zupełnie gustu nie mają i takie mizeroty tylko oglądają? Ja rozumiem, że czasem można i cos słabego obejrzeć, ale nie non stop. Odkąd urodziła się Ewa to co tydzień się na to wybierałam, ale zawsze jak sprawdzałam filmy, to same komedie romantyczne dawali (bleeee...) albo jakieś animowane superprodukcje albo inne gówna. Wszystkie te filmy na większości możliwych portalach kulturalnych i w podobnych gazetach uzyskiwały aż 1 gwiazdkę :-) A jesli chodzi o "Sex w wielkim mieście", to ostatnio przeczytałam taką opinię: "jeśli tak ma wyglądać sex w wielkim mieście, to lepiej przeprowadzić się na wieś" - czego Wam wszystkim życzę :-) Miłego dnia!

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

27 cze 2008, 13:12

AgaSza pisze:Sam pomysł na wyjście do kina z maluchem jest super-to fakt. Ale w ramach tego MultiBabyKino dają tak beznadziejne filmy, że aż szkoda normalnie tych 10 zł. Ja nie wiem czy oni myślą, że świeżo upieczone mamy to juz zupełnie gustu nie mają i takie mizeroty tylko oglądają? Ja rozumiem, że czasem można i cos słabego obejrzeć, ale nie non stop. Odkąd urodziła się Ewa to co tydzień się na to wybierałam, ale zawsze jak sprawdzałam filmy, to same komedie romantyczne dawali (bleeee...) albo jakieś animowane superprodukcje albo inne gówna. Wszystkie te filmy na większości możliwych portalach kulturalnych i w podobnych gazetach uzyskiwały aż 1 gwiazdkę :-) A jesli chodzi o "Sex w wielkim mieście", to ostatnio przeczytałam taką opinię: "jeśli tak ma wyglądać sex w wielkim mieście, to lepiej przeprowadzić się na wieś" - czego Wam wszystkim życzę :-) Miłego dnia!


Co tydzień wyświetlają jedną z nowości ostatnich tygodni. Za tydz np będzie Wanted, poprzednio był Indiana Jones. To prawda że Sex w wielkim mieście do ambitnych nie należy, ale uważam że to bardzo fajna forma odprężenia się z maluchem. Co poradzić na to że takie filmy generalnie są w kinie. Poza tym niektórzy lubią komedie romantyczne...

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

27 cze 2008, 15:01

mamamonia pisze:Poza tym niektórzy lubią komedie romantyczne...
oj ktoś został chyba urażony :ico_noniewiem:
Pomysł z maluchem do kina jest super, bardzo chętnie bym sobie z Antonim poszła na byle co aby tylko razem :ico_oczko:
A może dlatego dają takie filmy,ze jeśli przez kilkanaście minut przewijasz albo przebierasz albo uspakajasz brzdąca to i tak nie tracisz wątku , może o to chodzi :-)

[ Dodano: 2008-06-27, 15:03 ]
A co do komedii romantycznych też nie przepadam ale w ogólnym zmęczeniu chętnie bym i cos takiego obejrzała.

[ Dodano: 2008-06-27, 15:07 ]
AgaSza pisze:Kinga głodna, Ewa zmęczona, samochód-trup
no nie za ciekawie

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

27 cze 2008, 16:08

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:14 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

27 cze 2008, 16:18

Małgośka ja mam jakieś zwykłe które wyjątkowo pasuje, ale i tak jak każde tego typu nie trzyma temp. Teraz kupiłam szklaną butlę Canpolu i jak gdzieś idę i będę musiała dać mleko to biorę w nią gorącą wodę, do termoopakowania i ta butla trzyma ciepło, osobno proszek lub herbatka, no tyle że wtedy sztuczne żarełko daję.

Czekam z utęsknieniem na fotki, bo ciekawa jestem co to za cudo.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

27 cze 2008, 16:52

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 22:14 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

27 cze 2008, 17:31

te butki prześliczne małgośka. ładna ta Twoja dziewuszke.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

28 cze 2008, 08:03

Witajcie mamuśki.
Ja wpadłam wam pożyczyć miłego weekendu bo zajrze dopiero jutro wieczorem. Pozdrowionka i papa.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

28 cze 2008, 10:05

malgoska, super ubranko i fotki :ico_brawa_01:
ja bym poszla na taki film z dzidzia,u nas podobno tez jest cos takiego ale nie wiem na 100%
a 4 lipca wchodzi do kin film ,,jak życ" w ktorym gralam maly epizod chetnie bym na niego poszla :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość