Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2008, 15:39

Pati85no to niezle Cie zaatwili :ico_zly: gnojki
Albo robia za duzo badan albo za malo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 cze 2008, 15:40

Pati85, rewelacja po prostu...a nie mogli ci tego wcześniej powiedzieć??!!! :ico_zly:
no to widzisz kochana jaki ten lekarz jest sprytny, najpierw mowi tak a potem inaczej.

Nie rozumiem jednej rzeczy, moja znajoma chodzila do innego gina i jak miala to badanie to nie robila u niego w gabinecie tylko dal jej skierowanie do diabetologa i tam robila, a czemu mi nie dal, bo co ??? Chcial dziad zarobic jeden!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly:

[ Dodano: 2008-06-27, 15:43 ]
Pati85no to niezle Cie zaatwili :ico_zly: gnojki
Albo robia za duzo badan albo za malo :ico_noniewiem:
a daj spokoj, on to dal mi taka liste za ktore badania trzeba placic i pwoiedzial, ze dobrze jest je zrobic, bo dziad chce zarobic, ale najpierw mowi tez a potem pkazuje sie inaczej, szkoda, ze wtedy nie bylo ze mna meza, chcial dziasiaj znow do nich zadzwonic i im powiedziec, ale ja mowie, zeby sie uspkoil, bo ja tam jeszcze chodze i bedzie mi glupio potem isc na wizyte do tego glupiego gina, najchetniej bym go zmienila :ico_zly: ale i tak bedzie mi glupio teraz isc na wizyte :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2008, 17:27

ale i tak bedzie mi glupio teraz isc na wizyte
Pati nie ma co Ci byc glupio-to on wprowadzil Cie w blad nie ty jego i chcialas sprawe wyjasnic i tyle a tym bardziej jesli codzi o kase to nie nalezy popuscic-w koncu to Wsze ciezkozarobione pieniadze :ico_haha_02:
AAAAA :ico_olaboga: chata posprzatana wyro dla tesciowej goteowe :ico_oczko: obiad juz prawie tez a ja padam :ico_sorki:
Caly dzien leci z nieba cos w stylu deszczu-wiec pewnie dzisiaj po poludniu nie skoczymy na rybki :ico_zly:
Wogole to jest piatek i ja chce sie upic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 cze 2008, 18:52

Wogole to jest piatek i ja chce sie upic
Oj tez bym sie napila :ico_brawa_01: Dziewczynki zostal mi ostatni tydzien pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale wyobrazcie sobie,ze wczoraj moj manager,wezwal mnie do siebie i oswiadczyl,ze sobie nie wyobraza jak sobie beze mnie da rade-no milo mi sie bardzo zrobilo.W zwiazku z tym zaproponowal mi,zebym dorywczo ,nawet z dzieckiem za dodatkowe siano przyjezdzala do firmy na kilka godzin.Zajmuje sie tlumaczeniem , wiec zawsze moge nawet z dzidzia podjechac do biura.Malo mi brakowalo,zeby mu powiedziec,ze moge im te tlumaczenia w domu robic,ale nie chcialam przeginac :ico_haha_01:
chata posprzatana wyro dla tesciowej goteowe
A mamusia to przepraszam na dlugo?Moja tesciowa wymyslila,ze na miesiac przyjedzie,chyba bym do czubkow trafila :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2008, 19:47

wczoraj moj manager,wezwal mnie do siebie i oswiadczyl,ze sobie nie wyobraza jak sobie beze mnie da rade-no milo mi sie bardzo zrobilo.W zwiazku z tym zaproponowal mi,zebym dorywczo ,nawet z dzieckiem za dodatkowe siano przyjezdzala do firmy na kilka godzin
to super Miszka :ico_brawa_01: milo jak ktos tak Cie docenia nie mowiac juz o tym ze to swietna propozycja z tym przyjazdem na kilka godzin :ico_brawa_01: SUPER
A mamusia to przepraszam na dlugo?
10 dni :ico_noniewiem: 10 BARDZO DLUGICH DNI :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 cze 2008, 20:01

witam juz jestem :-)

my juz po zakupkach a mezulo przygotowuje pokoik do malowania, dzis pomaluje sciany dwie na niebiesko i jak jeszcze nie bedzie pozno to na zolto :-D juz nie moge sie doczekac :ico_brawa_01:
Pati nie ma co Ci byc glupio-to on wprowadzil Cie w blad nie ty jego i chcialas sprawe wyjasnic i tyle a tym bardziej jesli codzi o kase to nie nalezy popuscic-w koncu to Wsze ciezkozarobione pieniadze :ico_haha_02:
no moj mezulo powiedzial, ze nie popusci tym razem, a ja chyba zmienie lekarza, trudno na koniec ciazy ale moze sie zgodzi inny lekarz i mnie przyjmnie. Mezulek powiedzial, ue nie pozwoli, zeby z nas durni robili i byl strasznie zdenerwowany :ico_zly:
AAAAA :ico_olaboga: chata posprzatana wyro dla tesciowej goteowe :ico_oczko: obiad juz prawie tez a ja padam :ico_sorki:
no to sie dzis napracowalas kochana
wyobrazcie sobie,ze wczoraj moj manager,wezwal mnie do siebie i oswiadczyl,ze sobie nie wyobraza jak sobie beze mnie da rade-no milo mi sie bardzo zrobilo.W zwiazku z tym zaproponowal mi,zebym dorywczo ,nawet z dzieckiem za dodatkowe siano przyjezdzala do firmy na kilka godzin.Zajmuje sie tlumaczeniem , wiec zawsze moge nawet z dzidzia podjechac do biura.
no to super, zawsze juz masz grosz w kieszeni , a teraz sie na pewno kazda kasa przyda, bo wieksze wydatki, fajnie, ze szef zaproponowal Ci tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
10 dni :ico_noniewiem: 10 BARDZO DLUGICH DNI :ico_noniewiem:
acha, rozumiem Cie kochana w 100 %, dobrze, ze teraz przyjezdza a nie jak coreczka bedzie na swiecie

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2008, 20:48

dobrze, ze teraz przyjezdza a nie jak coreczka bedzie na swiecie
Nie powiedziane ze sie nie zwali jak mala sie urodzi :ico_olaboga:
mezulo przygotowuje pokoik do malowania, dzis pomaluje sciany dwie na niebiesko i jak jeszcze nie bedzie pozno to na zolto juz nie moge sie doczekac
SUPER przygotowania cala para :ico_brawa_01:
My nie malujemu bo jak sie w maju wprowadzalismy to caly dom byl swiezo pomalowany :ico_brawa_01: wiec chociaz to nam odpadlo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 cze 2008, 20:54

Nie powiedziane ze sie nie zwali jak mala sie urodzi :ico_olaboga:
acha to wspolczuje na zapas :-D
SUPER przygotowania cala para :ico_brawa_01:
My nie malujemu bo jak sie w maju wprowadzalismy to caly dom byl swiezo pomalowany :ico_brawa_01: wiec chociaz to nam odpadlo :ico_sorki:
u nas tez bylo malowane, ale wszedzie bylo tylko na bialo, a my chcemy kolorowy pokik dla malucha, dwie sciany zolte i dwie niebieskie :-)

JA wlasnie wcianm bo jestem glodna

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 cze 2008, 20:58

acha to wspolczuje na zapas
Pati to wcale nie jest smieszne :ico_placzek: ja tu zalamania nerwowego dostene :ico_oczko:
u nas tez bylo malowane, ale wszedzie bylo tylko na bialo, a my chcemy kolorowy pokik dla malucha, dwie sciany zolte i dwie niebieskie
my mielismy to szczescie ze maz znal tych angoli od ktorych bralismy chate i sie dogadalismy co do kolorow :ico_brawa_01: i u malej mam taka magnolie -nie bede zmieniac tylko sie zastanawiem bo kupilam obrazki na sciane i taka 10 centymetrowa tasme z puchatkiem i nie wiem co przyczepic bo oby dwa to za duzo bedzie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-27, 20:59 ]
JA wlasnie wcianm bo jestem glodna
a to smacznego :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

27 cze 2008, 21:00

upilam obrazki na sciane i taka 10 centymetrowa tasme z puchatkiem i nie wiem co przyczepic bo oby dwa to za duzo bedzie :ico_noniewiem:
mi sie wlasnie podobaja te tasmy na sciane ja bym to walnela :ico_haha_01: sama chcialam tak zrobic ale u nas niestety nie mozna, bo jest tapeta taka po ktorej sie maluje, a jak przykleimy to potem trzeba bedzie tapetowac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-27, 21:03 ]
mmarta Co do tesciowej to ja sie nie smieje kochana :ico_sorki: :ico_sorki: tylko Ci wspolczuje bo wiem co moze byc, sama bbym nie chciala zeby mi sie wtracala

Ale moj maly sie wierci chyba mu smakuje. :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość