Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

02 lip 2008, 22:12

oj widze, ze wszystkie łapiecie doła. Ja byłam strasznie pyskata jak przed okresem jak byłam na etapie humorów, a raz bylam tak zla ze chcialam sie wyprowadzic :-D :-D W ogóle to Maruń zamyka jeden sklep i mam w dużym pokoju składzik częśći. Może chcecie drukarkę? Mam ich teraz 15

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

02 lip 2008, 22:21

Janiolek, zazdroszczę :-) ja to przed ciążą byłam taka szczekata.. a teraz mięciutka jak kaczuszka - jak to mój Chłop twierdzi... :-)
Może chcecie drukarkę? Mam ich teraz 15
:-D ja juz mam :-)

buziole i pozdro :-)

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

02 lip 2008, 22:49

a ja zawsze bylam nerwus i pyskata a teraz to dopiero wszystkich ustawiam .......ale to od niedawna na poczatku ciazy nawet muchy sie balam

ananke, zasniesz kochana .......bedzie dobrze nie stresuj sie ...przytul sie do M i pomysl o czyms innym

ide spac cos brzuszek wydety jest papa spijcie slodko i brzuszki ucalowac od cioci perelki :-D

[ Dodano: 2008-07-02, 22:53 ]
ananke, za chwilke u Ciebie II trymest :-)

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

03 lip 2008, 02:35

Ja juz po sniadanku, bo u mnie 9.30 rano. Zawsze mialam tendencje do tycia i musialam sie bardzo pilnowac, a teraz mimo, ze sie obzeram strasznie to zadne dodatkowe kilogramy sie nie pojawiaja - az sie zaczynam z tego powodu stresowac :ico_olaboga: No i ten zupelnie plaski brzuch... buuu :ico_placzek:
Za oknem deszcz i czuje jak dopada mnie z tego powodu lenistwo, pewnie spedze caly dzien na "nicnierobieniu" :-D
[glow=blue]MILUTKA204[/glow] - gratuluje duzej 6.2 pesteczki :-D i odezwij sie koniecznie jak bylo na slubie - kurcze to taki stres... :ico_olaboga:
oj widze, ze wszystkie łapiecie doła.
mnie to jakos przeszlo jakies dwa tygodnie temu ale bylam w stanie sie zaplakac bez zadnego logicznego powodu.
A wczoraj zgrzeszylam - odwiedzila mnie kolezanka i wyprosilam od niej trzy papierosy, ktore wypalilam za jednym zamachem :ico_szoking: , tak to jest, jak ktos rzuca palenie w dniu ujrzenia dwoch rozowych kresek. Wiem, wiem :ico_nienie: to byl ostatni raz. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Buziaczki dla Was[glow=blue][/glow]

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lip 2008, 09:15

hej :-)

melduję się z rana, cała w nerwach :-) czuję się, jak przed pierwszą randką - w dodatku w ciemno :-D

trzymajcie kciuki, żeby z dzidzią było wszystko ok....

zamelduję się, jak wrócę :-)
miłego przedpołudnia

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 lip 2008, 09:17

trzymajcie kciuki, żeby z dzidzią było wszystko ok....
ja już od rana trzymam i doczekać się nie mogę aż wrócisz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

03 lip 2008, 09:21

doczekać się nie mogę aż wrócisz :ico_oczko:
ja to bym juz wyszła najchętniej z domu :-D wszystko mi z rąk leci :-)

Awatar użytkownika
perelka25
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 252
Rejestracja: 08 cze 2008, 18:31

03 lip 2008, 10:32

odwiedzila mnie kolezanka i wyprosilam od niej trzy papierosy, ktore wypalilam za jednym zamachem
nono nie wolno :ico_nienie: ja tez jestem nalogowym palaczem ale odkad zobaczylam II kreseczki zerwalam z fajami
Sandrusia, nic sie ne martw jeszcze bedziesz narzekac na kilogramy
trzymajcie kciuki, żeby z dzidzią było wszystko ok.
odpalam i nie puszczam :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

03 lip 2008, 11:58

ananke, no i jak tam po Usg?? Ale Ci zazdroszczę,ze już zobaczysz swojego Groszka:)Mi nawet jeszcze terminu Usg nie wyznaczyli :ico_placzek: ,ale w środę idę do ginka,to może wtedy się nade mną zlituje :ico_noniewiem:
Co do tych Waszych płaczliwych nastrojów,to w pełni się solidaryzuję,ja to nawt na reklamach teraz płaczę,a nie daj Boże jak jakieś biedne albo chore dziecko zobaczę-całodniowy dól mam gwarantowany :ico_olaboga:
Coś sie dzisiaj słabo czuję,chyba przez te upały,bałagan w domu konkretny a ja nie mam siły sie ruszyć.No trudno bałagan nie zając :-)
Milutkaogromne gratulacje na nowej drodze życia :ico_brawa_01: :ico_prezent:
Ja też brałam ślub w ciąży i lekko nie było.
Pozdrawiam Wszystkich.Buziaki.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

03 lip 2008, 12:06

witajcie,
ananke, będzie dobrze, daj znać jak wrócisz.
Rzeczywiście dziś jest straszy upał, najlepiej to siedzieć w domku. Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość