Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 lip 2008, 09:06

jak zjem bede robila ciasto murzynka,
jezu Pati za mna tez tak murzynek lazi :-D
Wpadne do Ciebie na kawke po poludniu :ico_oczko:
mam nadzieje, ze mezowi sie polepszy
wlasnie ogladalam jego reke i jest troszke lepiej :ico_sorki:
Ja wcinam salatke i szykuje sie na pierwsza szkole rodzenie.Troche sie cykam :ico_noniewiem: bo juz za staa jestem ma takie nowosci no ale ide :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 lip 2008, 10:29

jezu Pati za mna tez tak murzynek lazi :-D
Wpadne do Ciebie na kawke po poludniu :ico_oczko:
no to zapraszam, a pochwale sie dobry mi wychodzi, robie z podwojnej porcji na cala wielka blache, zeby starczyl na dluzej :-D
wlasnie ogladalam jego reke i jest troszke lepiej :ico_sorki:
no to dobrze, :ico_brawa_01: oby nie musial jechac do szpitala
Ja wcinam salatke i szykuje sie na pierwsza szkole rodzenie.Troche sie cykam :ico_noniewiem: bo juz za staa jestem ma takie nowosci no ale ide :ico_oczko:
no to fajnie Ci, ja tez chcialam sie zapisac do szkoly rodzenia, ale juz za pozno, nie znajde wolnych miejsc, a moja polozna powiedziala, ze to nie tragedia, ze pokaze mi wszystko jak sie oddycha i wytlumaczy mi i dam rade :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 lip 2008, 13:53

mmarta81, biedny Mężulec...podwójnie Ci współczuje, bo teraz jeszcze narażona jestes na texty typu "żle się Mężem zajmujesz!!!! :ico_zly:
waszych opowiadań o teściowych nie komentuje...przerażona jestem...
w takich chwilach powtarzam sobie mantrę "Boże, nie pozwól żebym była taką teściową!!!!" :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nie zrobię tego Igusi!!! :-D :-D :-D
Ja nareszcie kupiłam sobie spodnie ciążowe w mothercare, takie z mocno wcietym przodem. Poniewaz są przeceny, z 50 e zostało 25!!!!! :ico_brawa_01: taka cenę jestem w stanie znieść...bo ja generalnie nie lubie wydawać na siebie kasy. Na innych to co innego :ico_oczko:
W spodniach wygladam dokładnie tak jak trzeba, czyli NORMALNIE. Nie cierpie takich spodni z rościagliwą gumą z przodu naciagana na brzuch jak pończocha...dla mnie wyglądają nieestetycznie....a na widok ogrodniczek dostaje mdłosci... :ico_oczko:
moje jeansy sa obcisłe-praktycznie jak rurki, jedyna róznica to ten wciety, rozciagliwy przód. wszystko zrobione jest tak, że praktycznie nie sposób stwierdzić że to spodnie dla :ico_ciezarowka: i o to chodziło!!!! :ico_brawa_01: w końcu jestem sexy mama, a nie jakiś słoniowaty inkubator :-D

mmarta81, ja Cie błagam-kategorycznie zabroń teściowej przyjeżdzać do was po porodzie!!!! :ico_sorki: nie chcesz chyba, zeby pierwsze tygodnie z Maleństwem były dla Ciebie koszmarem...i tak prawdopodobnie bedziesz sie czuła rozbita, bezradna, obolała i nieporadna...a Teściowa spotęguje te odczucia!!! :ico_olaboga:
ja powiedziałam kategorycznie NIE. Zostanę matką po raz pierwszy i nie zyczę sobie, zeby ktokolwiek patrzył mi na ręce, komentował i snuł ludowe mądrości.
Musimy oswoic sie z Synkiem i wszystkiego sami nauczyć. Rodzina przyjedzie dopiero na święta i tylko na tydzień. czyli dwa miesiace po narodzinach Bejbika. Myslę że to wystarczy, zeby nabrac wprawy i nie załamac się przy pierwszej rzuconej uwadze.

Dziewczyny z Anglii-u Was tez tak leje i zimno???!!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 lip 2008, 14:21

No ciasto juz sie piecze wiec mmarta jak tylko bedzisz w domku zapraszam na ciasto i herbatke bo kawki nie pijam :-D

A my dzis jedziemy z mezem do Hannoveru polazic bo chce kupic sobie cos ciazowego, najlepiej cos lnianego jakies rybaczki biale bo nie wytrzymam tych upalow, mam spodnice ale przeciez w kolko nie bede w niej chodzic, a w jeansach w takie upaly to ja nie dam rady chodzic :ico_olaboga: noi jakies bluzeczki by sie przydaly bo juz przy malawe sie robia :-D

[ Dodano: 2008-07-03, 15:20 ]
A oto moj brzuszek poczatek 30 tygodnia

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

03 lip 2008, 15:22

Pati85, super!!!! jaki zgrabniutki!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 lip 2008, 15:51

Pati85, super!!!! jaki zgrabniutki!!! :ico_brawa_01:
a TY kiedy nam sie pochwalisz swoim, bo wcale nie pokazujesz nam swojego brzusia :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

03 lip 2008, 16:38

"Boże, nie pozwól żebym była taką teściową!!!!"
nie zrobię tego Igusi!!!
no dziekuje Zirca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chociaz wiem ze corka nie bedzie zadreczona przez tesciowa tak jak ja :ico_sorki:
Na szkole rodzenia bylo fajnie :-D nie podobal mi sie moment przepychania szkaradnej lalki przez otwor w kosciach :ico_noniewiem: no a reszte znioslam dzielnie :ico_brawa_01:
Dziewczyny z Anglii-u Was tez tak leje i zimno???!!!
u mnie sloneczko i nie pdalo od przedwczoraj :ico_brawa_01: jak narazie :ico_sorki:
No ciasto juz sie piecze wiec mmarta jak tylko bedzisz w domku zapraszam na ciasto i herbatke bo kawki nie pijam
za 10 minut jestem :-D
A oto moj brzuszek poczatek 30 tygodnia
Pati brawa dla brzusia :ico_brawa_01: sliczny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Zirca dawaj brzucha fote no :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 lip 2008, 07:46

witam sie z samego rana

Zajrzalam tak rano bo spac nie moglam w nocy, rozmyslalam, plakalam i juz spac nie moge :ico_placzek: mam guzka pod prawa pacha, jak wyprostuje ja to go widac jest wyczuwalny, nie wiem co to jest ale wiecie juz o czym czlowiek mysli w takiej sytuacji, wizyta za dwa tygodnie wiec pokaze to ginowi, sama nie wiem czy to mnie boli czy nie, juz nic nie wiem i odechcialo mi sie wszystkiego, a taka bylam szczesliwa........... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

04 lip 2008, 11:04

Pati85, piękny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 lip 2008, 13:16

Pati85, ja miałam cos takiego!!! grudkę wielkości fasoli, bardzo twardą. Okazało się że to zapalenie gruczołów potowych od antyperspirantu. mam na coś tam uczulenie i nie mogę uzywać takich "proszkowych" antyperspirantów. Dostałam antybiotyk w psikaczu i za jakieś 5 dni sie wchłonęło.
Ale lepiej idź do lekarza, bo węzły chłonnne podpachowe i piersiowe sa ze sobą sprzężone, a to przeciez może być rónie dobrze węzeł chłonny a nie gruczoł potowy...może piersi szykuja się do laktacji i węzły chłonne szaleją...

Wklejam obiecane zdjęcia brzuchacza i mojego Bejbika. Z góry przepraszam za jakość, nic dziś nie poprawiam bo mi sie trial na photoshopa skończył :ico_placzek:

Obrazek
Obrazek

Tak śpi mój Synek
Obrazek

Z rączką na twarzy...."nie przeszkadzać!!!"
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość