Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lip 2008, 15:13

Wiecie co do zostawienia dziecka, cięzko mi oceniać, ale gdybym miała mega deprechę (a miałam, rzeczy w powietrzu latały bo miałam ataki złosci) i miałoby mi to pomóc to na 3 dni prysnełabym z domu, lepsza matka wypoczęta. Ale faktycznie jeśli kobitka ma pomoc to leniwa jak dla mnie. Ja nikogo nie miałam, włosy rwałam z nerwów z głowy, każdy mój dzień był "zły", żyć mi się nie chciało. Ale jakoś wyszłam z tego, to teraz mi cięzko zostawiać Niunię.

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

02 lip 2008, 22:04

No właśnie na 3 dni...
Któraś z was widziała "nowego" Indianę Jonesa, bo nie wiem czy warto pójść??

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lip 2008, 22:40

Witam gorącym wieczorkiem

A nie pochwaliłam się Wam, już nie jestem blondyna :-D mam bronzowo-rude pasemka :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 lip 2008, 22:53

Asiu no to pokaż nam się na fotce.

UCIEKAM SPAć

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 lip 2008, 10:32

Wpadam na chwilke się przywtać i spadam nad jeziorko wczoraj byłyśmy Niki wniebowzięta tylkoi w wodzie chciała siedzieć :-D zajrze wieczorkiem miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 lip 2008, 10:58

No witam

Anetko no to na życzenie się chwalę ( w tle zdjęcia widac artystyczne mazańce na ścianie mego dziecka :-D )
Obrazek

dziś upał ale jutro ma spać temperatura do 22 oby

Życzę Wam miłego dnia

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 lip 2008, 11:06

Witam ojjjjj ten upał :ico_szoking: no tak i jak tu maja nasze dzieci byc zdrowe jak ta pogoda w kratke :-) temperatura skacze :-) Asiu super wygladasz, włoski świetne a z twojej małej to wyrośnie artystka :-D Moja mała własnie tak ugryzła swoją starsza siostre że aż jej napuchło :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

03 lip 2008, 14:02

ślicznie ci Asiu w nowym kolorku.Zresztą ładnemu we wszystkim ładnie :ico_oczko: To był twój wybór czy przypadek sprawił,że zmieniłaś kolorek?

Mam terror dziś w domku.Joachim walczy o swoje do upadłego :-D Kontynuuje protest przeciwko popołudniowemu spaniu,zresztą nie tylko.Z 11 przestawił się na 13-14 a spać wieczorem idzie 22.

Zastanawiam się skąd brać dalej cierpliwość bo czasem naprawdę łatwo nie jest.I nie pomaga już niestety wyjście z pokoju i nie zwracanie uwagi. Może wy macie jakieś pomysły?

Nell pomocy-może Ty się znasz na takich buntach?Może nie z doświadczenia swojego synka,ale zawodowej?

a Marta gdzie się wyprowadziła? Eluś u rodziców urlopuje pewnie :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

03 lip 2008, 14:07

Ojjj Anetko to niestety chyba samo muisi przejść moja dzis też niechciała spać ale poszłam do niej raz położyłam i spała. :-) Teraz już łobuzuje a ja już niemam siły niedość że ten upał to jeszcze one podskakuja. :ico_olaboga: Musze troche posprzątać przed wyjazdem, bo jak bratowa przyjdzie podlać kwiatki to o bałagan się potknie :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

03 lip 2008, 15:26

Hej

Jedziemy dzisiaj do mojej mamy i będziemy tam do niedzieli bo moja kochana siostrzyczka przyjeżdża :-)

Jeszcze się nie chwaliłam ale jutro będą dwa tygodnie jak pozbyliśmy się smoczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Po jakiejś histerii wkurzyłam się i mu zabrałam. Przed drzemką oczywiście zapytał "a gdzie amu amu???" (czyli smoczek :-D ), na szybko odpowiedziałam "amu amu poszedł do nieba.... daleko" :-D :-D :-D Durne to było ale Konrad to kupił :ico_brawa_01: Tak się tym przejął, że cały czas mówił "amu amu do nieba do nieba daleko" i zasnął bez najmniejszych problemów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ASIU ślicznie wyglądasz, normalnie bym Ciebie ..... aż wstyd się przyznać :ico_wstydzioch:

IWCIU gratuluję takiego inteligentnego siusiania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Konrad raz zawoła i zrobi a potem 4 razy zapomni :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a mi sił brakuje na chodzenie za nim ze ścierą, więc nie wiem jak to będzie :ico_haha_01: Na razie cieszę się z tego, że czuje że chce siku czy kupę i nie raz go przyłapałam jak się trzymał za pampersa i mówił że sika :-D Pewno kwestia czasu :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość