Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lip 2008, 09:36

massumi witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zdjęcia są cudne, szczególnie Uleńka gdy zjadła mus malinowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ciekawe czy Wiktor piłby takie ziołowe napary ??? Muszę kiedyś spróbować.

Na spotkanie tt się nie wybieram - jak dla mnie stanowczo za daleko :ico_nienie:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

04 lip 2008, 09:51

witajcie, u nas pogoda okropna leje i nie zamierza przestać, a tak ładnie było wczoraj a dziś ani do piasku nie ani do baseniku, normalnie w domu trzeba być :ico_placzek:
ja planuję się wyrawać z Matem do Wisły, na kilka dni zobaczymy co z tego wyniknie..
aaa wiadomość mój szwagier się wyprowadza... tzn dostał propozycję kopania w 1 ligowym zespole na Słowacji i dziś właśnie wyjeżżdża, wiec teraz w domu będziemy mieszkać tylko z teściami... a Mat właśnie chyba załapał o co chodzi z nocnikiem i sikaniem, moje metody nauczania mogą wywołać sprzeciw pewnie u większości ale u mnie się sprawdziły, po prostu przy wieczornej kąpieli ja siadałam na kibelek Mat biegał goły i mówiłam mu że robię siusiu i właśnie 2 dni temu on też zrobił siusiu nawet widać bylo że prze na pęcherz, i wczoraj właśnie powiedziałam mu że siusia się do nocniczka i teraz próbuje jak na razie mu nie wychodzi ale z czasem pewnie się uda, nawet go nie sadzam tylko on sam siada na nocnik i stara się zrobić siusiu :-D wczoraj musiałam mu kupić nowe buciki bo juz wyrósł po 2 mies, no i pewnie za kolejne 2 też trzeba kupić :-D

[ Dodano: 2008-07-04, 10:09 ]
a no właśnie zapomnialam pochawalić zdjęć Masumi boskie po prostu :-D
właśnie dostałam informacje że mogę jechać do Wisły 12 lipca, jadę sama z Matem T pracuje a ja będę się byczyć :-D

[ Dodano: 2008-07-04, 10:47 ]
no i już po pożegnaniu Michała, no tak działał mi na nerwy, wkurzał, rozwalił nam samochód ale mimo wszystko lubiłam go i oczywiście płacz :ico_placzek: z mojej strony bo ja taka ckliwa jestem :ico_wstydzioch: ... no ale mam nadzieję ze jego kariera piłkarska się jakoś ułoży i że będzie ok...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lip 2008, 10:54

jestem kochane
dzieki ze o mnie pamietacie

wizyta u neurologa byla i jestem zadowolona
mamy isc na EEG bo pani doktor sama nie wie co jej jest
powiedziala ze to dla niej wyzwanie
oczywiscie dała pełna game tego co moze jej byc od zwykłych tików po nawet poczatki padaczki ale kazała sie nie martwic
takze czeka nas ciezkie badanie

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

04 lip 2008, 12:46

Witajcie, ja na chwilkę, postanowiłam dziś zrobić trochę większe sprzątanie więc czasu mało. Ciezę się w końcu, że nasza massumi wróciła i taka wypoczęta i radosna :-D

Cos tam było o słodyczach - no mój Karol nie jada takowych właściwie wcale, dostał kiedyś w sklepie lizaka, to nie wiedział co z nim zrobić, pobawił się i rzucił. Nie no może wcale to przesadziłam, jada ciasteczka te dla dzieci w kształcie misiaczków - chrupaczki, i czasami jakieś inne bez czekolady. Ale nadrabia owocami - lubi chyba wszystkie bez wyjątku - czereśnie, brzoskwinie, maliny, truskawki, poziomki, porzeczki. Pić pije wodę i soki bobofruty albo mój kompocik. Mlecznych przetworów nie jada nadal - tylko cyca i kaszkę ale bezmleczną raz dziennie nie wiem ile mililitrów bo jemy w miseczce taką aż łyżka staje gęstą, bo taką lubi.

A jeszcze Lady ja napisałam, że nie będę musiała spać do 12 roku życia. Napewno by mi taki układ nie odpowiadał, bo to nienormalne, ale do dwóch - trzech lat tak jak z Kacprem to cudowne dla mnie i Karola również.

Przeczytałam Was tak po łebkach więc nie wiem co tam jeszcze i zmykam narazie.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lip 2008, 12:57

a ja z mała nie spie bo mi niewygodnie
mamy kiepskie lozko dzielone posrodku wiec to niemozliwe

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lip 2008, 13:23

jagódko witaj - to kiedy macie to EEg ??? I to badanie rozwieje już wszystkie wątpliwości ?

kate a mnie twój sposób nauki nocnikowania nie dziwi - sama czytałam, że dziecku można zrobić takie lekcje pokazowe żeby przekonało się, że tak po prostu się załatwia swoje potrzeby fizjologiczne.

A skoro już jesteśmy przy takim temacie to mam pytanie - jak zapatrujecie się na kwestię nagości ??? Chciałam kiedyś żeby D. wykąpał się z małym a on do mnie :ico_puknij: Ja z kolei chciałabym wychować małego w poczuciu akceptacji własnego ciała, nie chciałabym żeby się wstydził nagości.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 lip 2008, 14:00

hejka...najpierw o mnie...a wiecc bylam w pracy i jak wrocilam to znow szok...syf syf syf.....domku poznac nie moglam...ide za krzykiem Mayi i co sie okazuje?A. przysnal w sypialni a Maya zatrzasnela sie w malym pokoju z kupa w pampersie ze az czuc na korytarzu bylo...... :ico_zly: ...teraz juz oboje spia a ja ogarniam domek :ico_zly:

Massumi,bosko...slodko,uroczo...cuuuudnie!!!!!!!!i nie wiem jak jeszze opisac to co na fotkach zobaczylam!!!! :ico_brawa_01: :-D

Jagodka,dobrze ze juz po wizycie i ze jakies konkretne badanie bedzie...tylko az to dla lekarki takie wyzwanie?ze ona nie wie?kurde...no ciekawe to...oby jednak to cos z czego mala niedlugo wyrosnie!!!!!

Kamizela,co do nagosci to ja tez uwazam ze dla dziecka dobrze jak ma do czynienia z nagoscia od malego....z tym ze kapac sie z Maya nie zamierzam :ico_nienie: bo ja sie kapie zeby zmyc z siebie brud,i nie chce zeby Maya sie taplala w tym brudzie...ona lubi sie napic wody z wanny i wogole....dla mnie to zwyczajnie niehigieniczne.....ale przed nia sie poza tym nie krepujemy,Maya nie raz widziala swoje cycusie bez biustonosza i zawsze sie do nich cieszy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 lip 2008, 14:11

Glizdunia niemożliwy jest ten twój A :ico_olaboga: Jak on może spać tak twardo ??? I znowu porządki na twojej głowie ...

A z tym kapaniem to masz rację ale można wziąć prysznic oddzielnie i później dołączyć do kąpiącego się maluszka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 lip 2008, 14:23

wiesz co glizda ten towj A spi jak zabity
ale z drugiej strony to jednak jak jest sam z dzieckiem to nie powinien za zadne skarby swiata spac
przeciez maja jest taka ciekawa swiata i taka ruchliwa
niedaj boze jakby jej sie cos stalo
a przeciez nie wiadomo co jej do glowy przyjdzie

daj mu po glowie za taką nieodpowiedzialnosc

[ Dodano: 2008-07-04, 14:24 ]
a to badanie moze wcale nie wyjsc i nic nie wyjasnic

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 lip 2008, 14:30

Jagdoka,ja wiem ze on nie zasypia specjalnie...on poprostu jej pilnuje i zasypia na siedzaco....bo on po nocce jest.....i to dlatego.....ona go budzi co jakis czas ale roznie to bywa.... :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości