ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 lut 2008, 10:15

hejka

filmik kate na dzien dobry mnie powalił :ico_szoking: Mat chodzi po tych schodach jakby to była dla niego bułka z masłem :ico_brawa_01: na basenie z reszta tez widac ze se swietnie radzi :ico_brawa_01:
a zeby Misiuli tez mnie :ico_szoking: ona juz prawie w pełni uzebiona :ico_brawa_01: i Miłoszek widac jaki opiekunczy braciszek :-)

u nas dzis super pogoda sie zapowiada, wiec mam zamiar wykorzystac przed południe na spacerek..

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

28 lut 2008, 10:18

witajcie kochane
dziciaczki przecude
massumi ty normalnie masz zakaz pokazywania swoich na jednym zdjeciu jednoczesnie
przeciez takie zdjęcia to powinni pokazywac w ogólnopolskiej kampani społecznej pt"szybko powiększ swoją rodzinke" oni sa rozkoszni
a ile dokladnie jest miedzy nimi róznicy?
juz musiałabym sie brac nie?

a my od 7 nie spimy i sie bawimy
rano kaszka byla blee strasznie wiec zapchalysmy sie chlebem :ico_olaboga:

a i ja na zdjeciach nie widze zadnego wieloryba ale tak sie domyslam ze sie pod wodą skrył

a wlasnie daria jak tam twoj urlop na maj?

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

28 lut 2008, 10:22

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: komplementy z rana, już mam świetny humor, dzięki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Mat jeszcze śpi i dobrze, ja dziś chciałaby msobie napisać plan zajęć domowych przedświątecznych :-D wiem że jeszcze daleko ale szybko zleci :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 lut 2008, 10:35

hejo
my nocka w miarę tylko jedna pobudka z krzykiem, wczoraj mieliśmy dzien niejadka. Alicja rano o 7wypiła niecałe 100ml mleczka, potem koło 10 zrobiłam jej mleczko z kaszką. Wypiła chyba 30ml. Potem koło 13 u koleżanki mojej wypiła 150ml kaszki i zjadła deserek z grbera (jabłko z makaronem i cynamonem). Wróciłyśmy do domu grubo po 16 to z bulem zjadła słoiczek marchewkowej z ryżemi. I potem po kąpieli dopiero wciągnęla 210ml kaszki na dobranoc.
Teraz się zbieram na uczelnię pozałatwiać papiery na stypę i na zwolnienie z odpłatności za studia

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 lut 2008, 11:54

Dzwoniłam do swojej szkoły, w sobotę mam spotkanie organizacyjne, no to zaczynam się uczyć!!!!

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

28 lut 2008, 11:56

Dzień dobry
My dzisiaj nawet wyspani. Na szczęście mojeu maleństwu jak na razie się przestawiło ze spanie i teraz ma tylko dwie krótie pobudki w nocy a tak śpi do 7.

Massumi śliczne te Twoje maluszki. A zdjęcie dobrze że jesteś to mnie bardzo rozczuliło.
Glizdunia brawa za pracę :)
Kate śliczny i mądry Mat. Mój też się wczoraj zabierał za schody i bardzo mu się spodobały, więc muszę lecieć i kupić barierkę i to szybko.
Ewcik, może Alicja trzyma linię? A co to za papiery na stypę?
Kulka a dlaczego dopiero od kwietnia remont?

[ Dodano: Czw Lut 28, 2008 10:59 ]
Sikorka, to witaj wśród studentek (chociaż ja to już raczej kończę :))
A zapomniałam się pochwalić że wczoraj dowiedziałam się ze zaliczyłam ostatni egzamin :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Teraz tylko napisać pracę (chociaż tutaj mam problemy).

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 lut 2008, 12:02

Ja to tylko trzy semestry więc myślę, że szybko zleci :-D
A z wrażenia zapomniałam podziekować bardzo, bardzo, bardzo za podlewanie mojego drzewka :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 lut 2008, 12:31

Witam się i ja :ico_haha_01:

Moje dziecko właśnie usnęło więc mam chwilę wolnego. Dałam mu dziś polizać cytrynki - skubaniecc nawet tak bardzo się nie krzywił i wołał o więcej :-D

Sikorko gratuluję dołączenia do grona studentów :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 lut 2008, 12:37

Witamy i dziękujemy za żywe zainteresowanie kampanią "antyjedynakową" :ico_oczko: :-D
A różnica między bąblami miała być mniejsza, ale się nie udało... no i suma sumarum wyszło całe-niecałe 21 miesięcy :-D rocznikiem 2 lata więc raczej nie wariuję... :ico_oczko:
Miłosz ma ksywę superpomocnika więc jest OK :-D

Oj ja też bym się wybrała na basen z maluchami... ale u nas ciągle się ociągają z budową więc musiałabym się karnąć do Polkowic... a to kawałek... ale muszę J zmobilizować :ico_haha_01: tylko w co ja się ubiorę... przecież tam nie ra dady w pareo :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Sikorka a ja nie mogę podlać... :ico_noniewiem: dlaczego... ??? Ciągle mam to samo, że 70000 i nic więcej... i nie mam aktywnej opcji podlej drzewko :ico_olaboga:

Zbora z tymi zębami to szału nie ma ... only sześć... ale mnie dziś ugryzła w palec....aż mam ślad... więc spokojnie... czekaj :-D
I trzymam kciuki za fryzurę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 lut 2008, 12:45

massumi, jakie 70000??? Nic nie kumam. Opcji podlej drzewko to nie ma, kikasz na link i drzewko mi rośnie, tylko tyle :-D
http://sikorkowa.posadzdrzewo.pl/ Kliknięcie to jakby podlanie mojego drzewka, bo dzięki Wam ono rośnie tak jak prawdziwe dzięki kroplom deszczu :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość