Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

05 lip 2008, 11:44

aha kurcze to pozostaje miec nadzieje, że jednak obedzie się bez komplikacji :ico_sorki: :ico_sorki: No bo jak tu leżeć całą ciążę gdy w domu ma się jeszcze dwulatka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 lip 2008, 11:46

no wlasnie
ale z drugiej strony to czy to bylby 3 czy 6 latek to i tak kiepsko
no chyba ze juz w 8 lat to i jesc sobie zrobi i samo sie zajmie soba

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

05 lip 2008, 11:52

jagodka24, mój Kacper ważył 4.150, a ja szkieletor wtedy byłam, przed ciążą ważyłam całe 47 kg i drobna kobitka jestem też rodziłam naturalnie. Z Karolem szyjka wytrzymała i byłoby ok. ale miałam przodujące łożysko i coś tam zaczęło krwawić, leżałam ale wszystko było dobrze. Nie martw się na zapas, lekarz teraz Ci nic nie powie, bo tego się nie da przewidzieć, czasem kobieta jest zdrowa, wszystko niby dobrze, a potem.... Ja tam Ci zazdroszczę, że możesz planować i planuj, planuj, dzieci to największy skarb. :-D

A ja już z lumpeksu wróciłam, kupiłam sobie jeansy za 8 zł. Tylko muszę sobie je skrócić, na takie 7/8, albo rybaczki, zobaczę jeszcze. I pan już był od okien, pomierzył, w poniedziałek idę spisać umowę, a pod koniec sierpnia wymiana :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 lip 2008, 11:54

halo tata

Obrazek
Obrazek

nie wiem czy pokaze wiecej bo image strajkuje

[ Dodano: 2008-07-05, 11:56 ]
Sikorka, wiem dlatego puki co to nie ma paniki
a planowac to kazdy moze poto są marzenia
a dzieci to prawda najwiekszy skarb
nikogo sie tak nie kocha

[ Dodano: 2008-07-05, 12:02 ]
ale mi sie chce pić
Obrazek
Obrazek


nocnikowanie z Po

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-05, 12:08 ]
a to kazała sobie założyc za mała czepeczke i łaziła w niej pol dnia

Obrazek
Obrazek

a taki prowizoryczny wózeczek sobie stworzylo moje dziecko i jezdzi z nim bardzo dumna

Obrazek
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 lip 2008, 12:51

jagodka24, foty super, :ico_brawa_01: za plany! i zycze by sie udalo :)

ja jeszcze nie planuje... poczekam zobacze jak w tej wawie mi bedzie i wtedy sie zobaczy :)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 lip 2008, 14:15

hej!
widzę, że na prawdę coś już nami nie tak...@ synchronicznie przez internet??? zaczyna mnie to przerażać :ico_haha_01: ciekawe czy jak jedna bęzie :ico_ciezarowka: to reszta też? :-D
Jagódka popieram i życzę powodzenia! ja też chciałabym już...żeby mała miała kogoś bliskiego...ale...poczekam rok...jak w tym roku otworzę gabinet i w miarę go rozkręcę, to może w przysżłym roku zacznę myśleć o ciąży poważnie.
I gratuluję egzaminu!!!!!!!!!!!!!!

Kate super, rób tak żeby być na spotkaniu!!! a mebelki faktycznie drogie jak cholera...

Sikorka fiu, fiu...ale Cię się trafiło z tymi spodniami!!!

U mnie ok...znów spaliśmy sami i o dziwo dziś Hanuta wstała po 8!!!!!!!!! a ja? zaspałam przez to do pracy! ale zdążyłam jakoś. A teraz muszę isć przygotować wszystko bo jedziemy na urodziny mojej kuzynki. Mieliśmy zostać na noc, ale wozić te graty znów...no i ten mój @...nie chce mi się...więc wrócimy. No i ma przyjechać do nas mój brat...ale bratanica ma kaatar :ico_olaboga: więc i Hanuta zaraz go będzie miała...szczerze mówiąc wolałabym żeby w takim przypadku nie przyjeżdżali...wpadną na 2dni a zamieszania mi narobią na 2tygodnie...ale...jak już będą to najwyżej dzieciaki się nie będą kontaktować, jedno na górze, drugie na dole...

uciekam, pa!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lip 2008, 17:55

hello....
witam sie popoludniu....

Zborra...ja tez dzis przyspalam do pracy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ...zdazylam bo tylko twarz i zeby umylam i w nogi...zdazylam....no ale na glodniaka...i jeszcze te bole mnie dopadly z @...

Jagodka
,gratulki zdania egzaminu,i oby wszystko szlo jak po Waszej mysli z :ico_ciezarowka: ...ja tz za rok bym chciala...ale widze ze z czasem to staje sie coraz mniej realne :ico_noniewiem: ....i chyba najlepiej by bylo jakby to byla niespodzianka...bo cos mi sie wydaje ze bedziemy to odwlekac ...a nie chce zeby bylo 5 lat roznicy...tak 3latka max.no to juz niedlugo :ico_noniewiem:

u nas beznadziejna pogoda wiec tez beznadziejnie sie czuje...buuu

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 lip 2008, 20:24

moj nonono nonono tesc wlasnie sobie wymyslił betoowanie i jebana betoniarka chodzi pod oknem mojego dziecka
zawsze jak trzeba cos kuć, ciąć albo robic inne głosne rzeczy to robi to ok godz 19

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lip 2008, 20:25

i zapmnialam napisac Jagodce ze slicznie mala sie prezentuje na fotkach..hihihi i w czasie toalety i wogole...chyba lubi lazic z tym pchaczem co?

u nas juz cisza...Maya odplynela...spala dzis cale 20 mon. w drodze do Lidla :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 lip 2008, 20:25

a co tu tak cicho?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość